Олена Жежера та Ірина Федорів – переможці журналістського конкурсу

2

trioПрограма FLEG, що фінансується ЄС та реалізується “Світовим банком”, визначила переможців конкурсу “Правозастосування та управління в лісовому секторі”.

Журналістки СТБ Олена Жежера та Ольга Кучер, які зробили сюжет “Бучанське межигір’я: комуністичний слід Калетника”, який був доповнений на платформі “Сайту громади Приірпіняя”, були відзначені дипломом за своє журналістське розслідування.

“Я буквально щойно отримала від нашого активіста Віктора Бархоленка копію листа з Генпрокуратури, де йдеться про те, що прокуратура вже готує позов, аби скасувати рішення ради, якими у 2002 році виділили 141 ділянку, що далі об’єднали у “бучанське Межигір’я”. І з’ясувався дуже цікавий момент. Перед тим, як земельні ділянки перепродали дідусеві нардепа  Калєтніка, їх прицільно скупив, інший нардеп-комуніст – Скарбовійчук,” – розповідає Олена Жежера.

“І в цьому листі є ще одна прекрасна для нас новина.  Виявляється, ті ділянки лісу, які перепали голові Апарату ВРУ Зайчуку та його заступнику Яловому – взагалі, згідно з генпланом не мали права роздавати. Саме про це буде наш черговий матеріал,” – додає переможниця конкурсу.

trio2

Журналістку Ірину Федорів, яка є депутатом в Коцюбинській селищній раді й бореться за збереження Біличанського лісу, нагородили спец відзнакою.

“Цього року ми вирішили запровадити спецвідзнаку. Всі з цим погодились. Ми хочемо відзначити окремо Ірину Федорів, яка доклала всіх зусиль, щоб захистити ліс й надати йому природоохоронний статус,” – зазначила Юлія Зелінська, представниця “Телекритики”.

Кошти, отримані за участь у конкурсі, а це 4,5 тисячі гривень, журналісти Олена Жежера, Ольга Кучер та Ірина Федорів пообіцяли вкласти у розвиток дитячих майданчиків свого регіону.

2 коментарі

 1. Надія 25 Червня 2014 at 20:48

  ЛюбІ коцюбинчани,оце і все ,що Ірі потрібно, у її особистих амбіціях меж не існує,вона плювати хотіла на корінних мешканців яких лишає можливості отримати свої законні сотки.Депутати це питання друге,проте нужденні мешканці повинні реалізувати свої законні права на отримання своїх декілька соток.І не вірте Ірі та її команді ідуже важливо при наступних виборах,це буде катастрофа для всіх мешканців,тим паче,що серед коцюбинчан є дуже достойні люди а не якись вискочки.

  192.162.135.1**

  • Володимир 26 Червня 2014 at 23:06

   Тільки чомусь “забули” уточнити, Надія, що серед бажаючих “отримати свої законні сотки” чомусь корінних мешканців ДНІПРОПЕТРОВСЬКА у кілька разів більше, ніж КОЦЮБИНЧАН.Та і список коцюбинчан досить дивний: як не депутат, то донька-кум-сват-брат, то всюдисущий благодійник Гурген Степанян(!?)

   178.95.160.**

Leave a Reply

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539