Біличанський ліс: відкриті кримінальні провадження

1

Автор: Мирослав Пацкан

Прокуратурою міста Ірпеня за результатами перевірки у порядку нагляду за додержанням і застосуванням земельного законодавства у Коцюбинській селищній раді Київської області встановлено кримінально-карані порушення.

Службові особи Відділу земельних ресурсів у місті Ірпені Київської області, неналежно виконуючи свої службові обов’язки, всупереч п. 12 Перехідних положень Земельного кодексу України, впродовж 2008 року погодили висновки щодо можливості відведення громадянам 501 земельних ділянок, загальною площею 72 га.

Ці ділянки розташовані поза межами смт Коцюбинське, Київської області лісі, який місцева громада називає Біличанським.

Підписані погодження стали передумовою для прийняття Коцюбинською селищною радою Київської області незаконних рішень про надання земельних ділянок у власність громадянам.

Внаслідок протиправних дій службових осіб Відділу земельних ресурсів державі спричинено збитків на суму вартості вказаних земельних ділянок.

Висновки про протиправність дій службовців Відділу підтверджено судовими рішеннями, які набрали чинності, за позовами прокурора міста Ірпеня.

Відомості про вказане правопорушення внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ст. 367 ч. 2 КК України – службова недбалість.

Досудове розслідування у провадженні доручено слідчому відділу Ірпінського МВ ГУ МВС України в Київській області.

Автор: Мирослав Пацкан, прокурор Ірпеня, радник юстиції

1 Comment

  1. Сергій 29 Листопада 2014 at 08:50

    Добре. Голубі озера з боку Мостища теж?

Залишити відповідь

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539