Судний день

1

failed

Юрія Денисенка не реєструють секретарем до зясування обставин. Так вирішив Ірпінський міський суд.

До суду звертався секретар ради та во міського голови Богдан Мельничук, який вважає зібра депутатів 27 червня незаконним.

«Таким чином суд зупинив дію рішення Ірпінської ради про обрання Денисенка секретарем та заборонив державному реєстратору вносити зміни до держреєстру щодо зміни керівника Ірпінської ради», – розповідає Богдан Мельничук.

У понеділок зранку Мельничук ознайомить працівників ради з рішенням суду.

Секретарю ради стало відомо, що у понеділок вранці депутат Денисенко планує зявитися в раду у ролі новоспеченого секретар.

Ті, хто підписалися за відкликання Мельничука, вже квапляться висловити секретареві ради слова підтримки.

«Мені дзвонив Юрій Прилипко і сказав, що мене підтримує», – ділиться Мельничук.

На цих зборах, коли Денисенко ініціював голосування, а за інформацією джерел депутатам платили гроші за голосування, Прилипка дійсно не було. Але його підпис свідчить – до рішення суду він підтримував кандидатуру Денисенка.

До слова, саме в Прилипка є багато земельних питань, які потребують нагального вирішення.

Більше того, джерела редакції в Ірпінській раді повідомили, що Прилипко вже пообіцяв одіозному Петру Мельнику свою підтримку на жовтневих виборах міського голови.

Як відомо, Петро Мельник має мерські амбіції.

Попри заяву Мельничука, депутат і юрист Денисенко здаватися не збирається, рішення суду його не хвилює. Він впевнений – далі феміда прийме рішення на його користь.

«Я про ухвалу нічого не знаю, якщо щось буде – будемо реагувати», – говорить Денисенко.

Як стверджують джерела редакції, в понеділок Ірпінський суд можуть пікетувати дві сторони: з боку Мельничука «Ірпінського дому», а з боку Денисенка «Правого сектора».

 

1 Comment

  1. Наталья 7 Липня 2014 at 13:38

    Сам Денисенко на особистих зустрічах завжди прикривається ім’ям Юрія Луценка. Каже, що той надає йому всіляку підтримку аж до виборів міського голови. Цікаво, чи це так…

    95.158.61.1**

Залишити відповідь

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539