У Бучі обстріляли дитмайданчик

0

dityЗвуки пострілів жителі тихого мікрорайону Бучі до цього чули хіба з телевізорів у новинах про Схід.

Ошелешені батьки хапали дітей й тікали з дитмайданчика.

Пострілів було кілька.

Бучанці побачили, як їхній сусіда дав онучці з балкона постріляти із рушниці.

Чоловік твердив, що то була не зброя, а лише феєрверк. Він заперечував, що був на балконі зі зброєю.

balkon

На двох дитмайданчиках, розташованих поруч, після стрілянини дітей значно менше, ніж зазвичай.

Люба розповідає, як у понеділок бавилася зі своїми донечками й близько сьомої вечора почула постріли:

maidan

“Роздався постріл. Всі були в шоці. Ніхто не міг зрозуміти, що відбувається. Після цього роздався другий постріл. Діти злякались і почали плакати. Побачили чоловіка на 6-му поверсі. На другому пострілі ми побігли до під’їзду. У цей момент роздався третій постріл”.

Донька Маша каже, що дуже злякалась.

“Я почула одразу постріл і звернула увагу, що стріляли саме з 6-го поверху. Там чоловік стояв і ще хтось біля нього був. Рушницю направляв вгору на цей будинок. Не було часу роздивлятися. Одразу просто думаєш, куди він в наступну хвилину наведе ту рушницю”, — говорить бучанка Оксана, яка була на дитмайданчику.

hoidalka

Очевидці кажуть, що чоловік стріляв не сам.

“Багато людей повилазили із вікон. Дивляться і кричать йому, а він дитині дає зброю. Стріляй, мовляв”, — каже очевидець.

Дівчина, з якою на балконі стояв дідусь, обурюється, що їй зіпсували день народження, а на слова мешканців, які сказали, що викличуть міліцію, реагує ось так:

“Ми — взагалі-то міліція. Алла, показуй. Ми ні по кому не стріляли. У мене день народження”.

Після приїзду правоохоронців скандал розгорівся з новою силою. Свідки просили їх забрати зброю в тих, хто, з їхніх слів, так легковажно нею користується.

Міліціонери таки забрали рушницю. Слідчі мають перевірити, чи з неї дійсно тоді стріляли.

“Вилучили гладкоствольну мисливську зброю — рушницю. Зброю відав добровільно. Рушниця була в розібраному стані в сейфі. З пояснень тих осіб, які були в квартирі — вони не стріляли”, — розповів у день стрілянини журналістам Володимир Ридчик, начальник Бучанської міліції.

Люди, яким закидають стрілянину з балкона, двері журналістам не відчиняють, хоча в цей же час на балконі видно було жіночу постать.

“Плануємо, щоб чоловік у суботу був на прийомі у старшого інспектора дозвільної служби Черненка, який є фахівцем з питань зброї. Також плануємо опитувати свідків. Якщо підтвердиться факт вистрілів у населеному пункті — це кримінальна відповідальність”, — розповів про слідчі дії у телефонній розмові Володимир Ридчик.

Leave a Reply

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539