Кредісов VS 4-річна Дарина: квартирна війна в ЖК “Коцюбинське”

8

holovnaАвторка: Наталія Толуб

За квартиру в ЖК “Коцюбинське” ми сплатили всі кошти ще три роки тому. Щойно “Аверс-Сіті” ввів будинок в експлуатацію — МВС наклало арешт на квартири людей.

Попередньому забудовнику, який був до “Аверс-Сіті”, закидають несплату податків. Саме через банкрутство першого забудовника (“РБІ” “Надра-банк”) власники квартир тепер доводять свої права на нерухомість у судах.

Після перемоги у Вищому спецсуді України, а також після перемоги в першій та другій інстанціях, ми з чоловіком оформили дарчу на дитину. І тепер вже не нас, а її викликають до суду.

Позивається не абихто, а Вячеслав Кредісов.

kredisov2

Саме він у 2010 році балотувався в Коцюбинському на селищного голову. А за два роки так легко проміняв громаду Коцюбинського на Івано-Франківщину, де балотувався в нардепи.

kredisov

А до того, як висуватися на виборні позиції, Кредісов встиг побувати заступником міністра оборони. Це сталося після Помаранчевої революції.  Призначення відбулося попри те, що проти Кредісова відкрили кримінальне провадження. Звинувачували Кредісова у шахрайстві та хабарництві.

На посаді заступника міністра новопризначений політик взяв під контроль питання, пов’язані з відчуженням військового майна.

У Коцюбинському його дуже цікавила перспектива Bionic Hill, який мали будувати поруч із селищем на землях колишньої військової частини.

Отже, замість того, щоб дбати про міць Збройних Сил України, керівництво Міноборони тоді вирішувало свої земельні й шкурні питання.

Тепер же Кредісов судиться з моєю донькою та ще кількома десятками людей, які придбали житло в ЖК “Коцюбинське”.

jk

Судиться зокрема і через фірму “Мьолі-Інвест-Україна”.

У цій організації, як з’ясувалось, працює лише одна людина. Фірма не проводить жодної господарської діяльності. Зареєстрована на Британських островах.

Ось за якою схемою продавалися квартири.

shema

Кредісов вийшов з “Аверс-Сіті” 2010 року — саме в той рік, як балотувався на селищного голову Коцюбинського.

kredisov4

Ми ж придбали квартиру у 2011 році — уже після того, як відбулося кілька перепродажів, що видно зі схеми.

Тепер Кредісов, який на момент купівлі квартири до “Аверс-Сіті” вже не мав жодного стосунку, подав позов проти моєї 4-річної Даринки.

Вишспецсуд у цій справі скасував своє ж рішення, згідно з яким нас визнавали інвесторами квартири. Як Вишспецсуд міг змінити своє рішення в одній і тій же справі?

Ми — добросовісні набувачі, які сплатили гроші за своє майно.

Компанія “Мьолі-Інвест-Україна” у сусідів зайшла в суди на етапі третьої інстанції. Суд прийняв рішення на користь цієї компанії та зобов’язав сплатити судові видатки на користь “Мьолі-Інвест”.

Це сталося в апеляційній інстанції на першому ж засіданні, коли власників квартир у судовій залі не було. (Забудовник та сусіди подали клопотання відкласти справу і, за законом, засідання тоді мали б перенести.)

Попри те, що була низка депутатських звернень та заяв громадян, зокрема і в прокуратуру, кримінальної справи так і не відкрили. МВС не побачило складу злочину ані в діях Кредісова, ані в діях “Мьолі-Інвесту”.

Лише рік тому відкрили кримінальне провадження. Після цього нашій родині почали погрожувати, щоб ми перестали боротися разом з іншими за квартири поблизу столиці.

Якщо на наші звернення не реагували роками, то на звернення політика Кредісова відреагували доволі оперативно. Податкова Києво-Святошинського району (яка до Коцюбинського не має жодного стосунку) викликала 4-річну Дарину офіційною повісткою на допит.

daryna

На допит вона мала прийти без батьків та психолога.

Моя дитина, яка не вміє в 4 роки читати і писати, мала пояснити податківцям, чому перший забудовник не сплатив податків.

Після сюжетів на телеканалах, людину, котра викликала 4-річну дитину на допит, звільнили.

Судиться Кредісов не за місцем проживання відповідачів (власників квартир), а там, де йому вигідно. Останні суди, наприклад, відбувались в Івано-Франківську, де він балотувався в нардепи. До того ж, він як фізособа подав позов до адмінсуду.

pozov

***

kredisov5

На ці засідання, де мала би бути скасована держреєстрація 21-ої квартири у ЖК “Коцюбинський”, власників квартир, звісно, не запросили.

Суд щодо арештованого майна має відбуватися за місцем його розташування.

Лише завдяки “Правому сектору” суди, відповідно до закону, закрили справу. За таких нововиявлених обставин, як “Правий сектор” у залі суду, Кредісов двічі не приходив до зали засідань.

Але з Івано-Франківська поле бою перекочувало до Львівського апеляційного суду. Наступне засідання — 11 вересня.

Наразі на сторону мешканців ЖК «Коцюбинський» став ОБЕП, і правоохоронцям довелося відкрити справу та почали досудове розслідування за статтею 174 — шахрайство в особливо великих розмірах.

Боротьба за квадратні метри триває, у нас йде десятий суд у різних інстанціях. Але львів’яни, як і “Правий сектор”, нас підтримують, і це дає надію, що в суді нам  учергове не скажуть, що ми “ніхто”, а політик — поважна людина .

tulubАвторка: Наталія Толуб, журналіст та волонтер

8 коментарів

 1. Жк Коцюбинский 3 Вересня 2014 at 18:41

  Розміщую за проханням сусідки-бабусі: “Я ветеран труда с 60-летним стажем работы, пенсионер, пережила фашистскую оккупацию, послевоенный голод, работала на стройках страны. Вместе со своим сыном мы приобрели квартиру в этом комплексе. С трудом насобирали заработанные и накопленные средства, но вот уже 4 года не можем оформить квартиру в собственность. Причиной этому, как выяснилось, – махинации некоего проходимца по имени Кредисов, который уже многие годы просто терроризирует руководство и жильцов комплекса постоянными судебными исками, судебными арестами квартир и угрозами в адрес некоторых инициативных жильцов. Я хочу сказать, что мы честно приобретали свою квартиру у застройщика, при нотариальном оформлении, а теперь вынуждены бороться с каким-то проходимцем, который хочет просто отобрать у многих жильцов их собственность. Неужели ничего не поменялось во власти, если такой мошенник уже много лет – ничего не страшась – обделывает свои грязные делишки за счет честных тружеников?
  С уважением, Валентина Петровна Полищук (1933 г.р., ветеран труда)”

  95.158.3*.*

  • Senya Ruban 11 Грудня 2016 at 21:19

   Напишите питицию на сайте президента. Пусть реагирует

 2. Анонім 3 Вересня 2014 at 19:04

  це точно Кредісов ще той дурисвіт та й до розбазарювання добра арміїї був причетний у таких масшабах, що з міністерства його поперли по статті: за не належну моральну поведінку. правда тепер він стведжує, що то все були проіски ворогів, бо він не крав, а реформував, а його просто не правильно зрозуміли.

  95.158.27.1**

 3. Киевлянин 3 Вересня 2014 at 23:41

  как после януковича такое скотство до сих пор может происходить? почему еще не возбуждено уголовное дело против этого кредисова? куда смотрит прокуратура, суд? почему не действует закон?!

  94.154.225.**

  • Жк Коцюбинский 4 Вересня 2014 at 12:32

   Тому що Прокуратура отримує хабарі нашими квартирами або відсотками з продажу чужого майна. Про це знає весь комплекс. У МВС полковник Мамка, який арештовував наші квартири, хвалився що Кредісов роздав вже стільки квадратних метрів, що їх у всьому комплексі не вистачить розрахуватися за “потрібні рішення”.

   95.158.3*.*

 4. Людмила 4 Вересня 2014 at 09:15

  Благодаря этому дяденьке и его распрями с бывшими собственниками комплекса, недостроеным остался пятисекционным дом в этом комплексе. Люди до сих пор не могут получить свои квартиры, потому, что Кредисов инициировал арест всего имущества комплекса, сразу после его сдачи, чтоб насолить бывшим собственникам, с которыми он не поделили интересы. Частично аресты висят до сих пор, и люди винуждены через суды выбивать свои квартиры, полностью оплаченные. вот так вот. садить его надо, и бегом.

  95.158.25.1**

 5. Сергій 18 Травня 2015 at 22:38

  А где же наш хваленый генпрокурор со своей “люстрацией”?

 6. Сергій 27 Травня 2015 at 19:53

  Скиньтесь ему по 100 грн. все обиженные и он будет петь выше любого кастрата!

Leave a Reply

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539