Син заступника Яреми хоче забудувати 5 га лісу у Ворзелі

0

Син заступника генпрокурора Анатолія Даниленка є співвласником майже 5 га лісу по вул. В.Жовтня, 114 у селищі Ворзель Київської області.

Про це пишуть “Наші гроші” з посиланням на держакт на право власності на земельну ділянку, повідомляє “УП Київ”.

Окрім Даниленка, другим співвласником лісу є Микита Ільїн, син Геннадія Ільїна, депутата Київради від фракції “УДАР-Солідарність”. Ільїни є давніми бізнес-партнерами сім’ї зампрокурора Анатолія Даниленка, відзначає витання.

“Недавно син заступника генпрокурора клопотав про затвердження проекту землеустрою зміни цільового призначення земельної ділянки. 22 серпня питання про зміну цільового призначення землі розглядалося Ворзельською селищною радою, але підтримане не було”, — йдеться в повідомленні.

За даними публічної кадастрової карти, цільове призначення цієї землі — туристична база.

Натомість Даниленко та Ільїн просили змінити цільове призначення на “будівництво та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд”.

Раніше на цій території розміщувалась турбаза “Ворзель”, яка не функціонує з 1998 року. Даниленко та Ільїн отримали держакт власності на землю у жовтні 2008 року.

З 2005 року цю ділянку орендувало ТОВ “КИТ”, власниками якого були жителі Ірпеня — Олександр і Надія Лавровські. У кінці 2006 року половину статутного капіталу цієї фірми оформили на Євгенія Ільїна, племінника зазначеного Геннадія Ільїна. Наразі діяльність підприємства вже припинена.

Свого часу “КИТ” здавав будинок турбази фірмі “Аміда”, зареєстрованій на Миколу Зарезіна з родиною. Зарезін був бізнес-партнером по ТОВ “Курортні Еко-Води” високопосадовців СБУ Петра Шатковського, Юрія Землянського та Юрія Вандіна.

Як відомо, на В’ячеслава Даниленка також було оформлено частку у компанії, яка вивела з держвласності 140 гектарів водойм поблизу сіл Хлепча та Солтанівка Васильківського району Київської області. У маєтку на цій землі жив сам заступник Генпрокурора Віталія Яреми Анатолій Даниленко.

Під час підготовки сюжету про цю оборудку невідомий погрожував журналістці телепрограми “Наші Гроші” Аліні Стрижак.

Після оприлюднення цих даних Ярема висловив упевненість, що його заступник не винний, а особу зловмисника, який погрожував, буде встановлено.

Ярема також вважає, що проти генпрокуратури ведеться спеціальна операція з дискредитації.

Анатолій Даниленко, який завідує кадрами Генпрокуратури, попросив відсторонити його від роботи на час проведення перевірки.

Leave a Reply

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539