Як включали опалення в дитсадках Коцюбинського

1

У садочках селища є своя автономна котельня. Тому, зі слів батьків, почати опалювальний сезон на початку жовтня для селища не було проблемою.
І опалення таки дали.
Але на початку цього тижня батьків попередили, що дітей роздягати не слід, бо в групах знову холодно.
“Батькам пояснили, що на вихідних було тепло й задля економії опалення відключили. Хоча на вихідних було насправді доволі холодно”, —
говорить коцюбинчанка Наталія.

Діти у садках мерзли кілька днів. І, як з’ясувалось, у цьому винна непрофесійність й халатність місцевої ради. Подачу опалення відключили працівники “Київоблгазу”. 

“Уповноважена особа від вашої місцевої влади мала написати листа і надати документи про початок опалювального сезону. Це стандартна процедура. Зокрема там має бути інформація про готовність системи до опалювального сезону. Коли таких документів немає — наші фахівці просто зобов’язані припинити газопостачання”, — пояснюють у прес-службі відомства.
Батьки пішли до селищної ради, аби довідатись, коли ж буде опалення. Тут, за словами людей, їм пояснили, що в бунті людей винна одна з мам — Ольга Матюшина, яка є дописувачем “Сайту громади Приірпіння”.
Але Матюшиної в раді на той час не було. Тоді батькам селищний голова  Вадим Садовський пояснив, що розпорядження про початок опалювального сезону він підписав ще 1 числа, але оскільки не було зроблено відповідних погоджень і перевірки вентиляційної системи, працівники “Київоблгазу” приїхали і виключили опалення.
Опосередковано звинуватили заступника селищного голови Петра Пушанка, який перебував на той час у відпустці.
“Садовський офіційно відмовився давати коментар щодо того, як могло таке неподобство статися у нього на 9-му році каденції. Він переконаний, що його слова спотворять. Але що ж тут спотворювати, коли опалення увімкнули, а належним чином не оформили”, — знизує плечима Матюшина.
Батьки стверджують: частина дітей в дитсадку через низьку температуру захворіла.
“Мені в дитсадку сказали, що відсутні 98 дітей. Ви уявляєте, який виторг аптекам, якщо там кожен залишає 200–400 гривень?” — риторично запитує Матюшина.
У середу ввечері опалення в дитсадку таки поновили.

1 Comment

  1. ЖК Коцюбинське 23 Жовтня 2014 at 14:30

    Перестали діток морозити в садочку, зате на вулиці садять малючків з молодших груп на лавочку. Вона крижана. Як мінімум цистіт забезпечений та курс антибіотиків. На моє зауваження чому діти сидять при такій температурі, вихователька відповіла що вони самі посідали. Вибачте а ви, шановна, для чого? Ляси точити з колегою чи за дітками дивитися? Ні совісті, ні сорому. На місті батьків з молодших груп я би написала чисельні скарги на таких виховательок. Побачу свою доньку на лавочці – начувайтеся.

    95.158.3*.*

Leave a Reply

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539