Кадрові війни: донька Прилипка vs помічник Прилипка

1

Прилипко ЧемерисНа сесії Гостомельської ради депутати мали затвердити нового заступника селищного голови.

На минулій сесії всім повідомили, що донька скандального депутата Юрія Прилипко не хоче працювати в раді. За її відсутності на її місце роботи претендував Віталій Чемерис – людина Прилипка.

За цей час Чемерис, готуючись до нової посади, встиг пройти держперевірку. Але Ольга Прилипко на сесії заявила, що з посади нікуди не піде.

Так голосували за Чемериса на минулій сесії.

голосування

“На якій підставі мене усунули з посади заступника селищного голови?” – допитує донька Прилипка переляканого селищного голову Анатолія Кириченка.

Той розгубився і знайшов єдиний аргумент:

“Так ти ж мєбєль вивезла… Ми подумали, що ти вже працювати не хочеш…”

За інформацією джерла в Гостомельській раді, донька Прилипка дійсно забрала меблі з кабінету:

“Так вона їх вивезла, тому що то були її меблі. Вона їх завезла, тому що не хотіла працювати в приміщенні зі старими меблями. Не її рівень, розумієте”.

Як виявилось, доньку “самого Прилипка” й депутатку Гостомельської ради про звільнення з посади заступниці ніхто не попередив.

Забудовниця-депутатка Ольга Прилипко не вважає вивезення меблів із кабінету ознакою небажання працювати.

“А може я хотіла купувати нові меблі? З червоного дерева?” – говорить донька мільйонера Прилипка, який лише місяць тому жалівся на те, що бідує й просив зменшити його ставку оренди з 12 до 6 %.

Як реагувати на такі заяви доньки депутата, якому підконтрольний регіон, Кириченкові було невтямки.

чемерис 1

Самовидці стверджують: голова був розгублений.

“Кириченко не в змозі приймати самостійних рішень. На нього постійно хтось тисне. То Юрій Прилипко, то, як він казав, Присяжнюк. Чемерис, як виявилося – була ідея депутата Сергія Мамчура, в принципі, людини Прилипка. А Кириченко не розумів, кого йому слухатись. Чи то доньку одіозного Прилипка, чи людину Прилипка – Мамчура, який хотів поставити заступником свою людину – Чемериса”, – говорить джерело в Гостомельській раді.

Чемерис зізнався, що працював помічником депутата Ірпінської ради Юрія Прилипка. Щоправда прізвище свого роботодався вимовив нерозбірливо.

Рада вирішила, що на посаді заступника має бути спеціаліст з відповідною технічною освітою і досвідом, якиго ні Ольга Прилипко, ні Віталій Чемерис не мають.

Вдруге кандидатуру Чемериса підтримали усього 6 депутатів. Питання заступника міського голови лишається поки невирішеним.

1 Comment

  1. В Гастомеле нет Мэра 1 Листопада 2014 at 19:46

    В Гастомеле нет мэра уже давно. Кириченко явно не соответствует своей должности. Им руководят местные князьки типа Прилипка. Зачем это надо селу? Кириченко активно рвал жопу за Януковича. Посылал люде на разгон Майдана. Поэтому актив села выступает против правления клана Прилипко-Кириченко. Селу нужна новая молодая кровь. Долой земельных дерибанщиков

    95.158.48.1**

Leave a Reply

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539