Журналістка Ірина Федорів звільнилася з телеканалу СТБ

13

Журналістка Ірина Федорів, яка обіймала посаду керівника інформаційно-аналітичного відділу програми “Вікна-Новини”, звільнилася з телеканалу СТБ за власним бажанням. Про це вона розповіла в коментарі “Телекритиці”.

На телеканалі СТБ пані Федорів працювала з лютого 2005 року.

Це була епоха “Вікон” часів титанів — Андрушка, Соколенко, Попова. Пройшло 10 років. Тут виросли і нові журналісти, яких я теж глибоко поважаю. Вони виростали під кулями у мене на очах. Це унікальне покоління молодих і талановитих медійників. “Вікна” зараз — це сім’я, яку важко залишати. Але настає період у житті для переосмислення, — зазначила вона.

Ірина Федорів також сказала, що не залишає канал заради якоїсь конкретної пропозиції, хоча їй одразу запропонували декілька різнопланових вакансій.

“Після 5 років без відпустки я просто хочу подумати над тим, що робити далі. Я хочу подякувати людині, яку я безмежно поважаю — Володимиру Бородянському та всьому менеджменту. З такими людьми дійсно можливо все. Бажаю своїм рідним “Вікнам” нових висот, а каналу загалом хороших рейтингів”, — каже пані Федорів.

Нагадаємо, влітку 2014 року Ірина Федорів стала однією із засновників проекту сайтів чотирьох територіальних громад Києва — Голосієво, Оболоні, Святошина і “Шевченка”, які створили журналісти, ІТ-спеціалісти та волонтери. Вона також є журналісткою та колумністкою сайту “Громада Приірпіння”.

Пані Федорів є депутатом селищної ради смт Коцюбинське Київської області з 2010 року.

Журналістка активно висвітлювала проблему Біличанського лісу. Зокрема, вона стала однією з переможців конкурсу “Правозастосування та управління в лісовому секторі України”, який з 1 лютого проводився ГО “Телекритика” і програмою ENPI-FLEG в Україні. За журналістські матеріали про корупцію пані Федорів погрожували розправою у 2012 та 2014 роках.

13 коментарів

 1. Розсудливий 17 Січня 2015 at 12:34

  Догралась, Іра Федорів думала, що не замінима на роботі, постійні склоки, спори, жаргони, брехня яка сипалась на телепередачах надоїла керівництву і попросило уйо. Це скоро буде ще з однією “красунею”Ненажерою, яка також тільки сидить в Приірпінні з своїми телешоуменами. Ці дві персони довели телеканал з їхніми компроментуючими матеріалами до не популярності взагалі телеканалу СТБ, якого мало вже хто відслідковує. Позор і ганьба таким пройдисвітам журналістам.

 2. Коцюбинчанин 17 Січня 2015 at 23:34

  Нарешті,такий поважний та усіма улюблений канал “СТБ” ,вирішив позбавитись
  від такого недолугого та заангажованого “журналіста”,як пані Федорів,яка тільки
  могла щось тролити та писати про “місцеві побрехеньки”

 3. Сергій Огородник 18 Січня 2015 at 12:26

  Попереднім наївним коментаторам хочеться сказати, що вони дуже помиляються. Якраз теми Приірпіння приносили СТБ рейтинг і славу. Біличанський ліс – це прекрасна перлина і зелені легені всього регіону, його захист високо оцінений керівництвом каналу і держави. Маєток і паркан Калєтніка принесли журналісту і продюсеру Олені Жежері премію і відзнаку шанованого в Європі журналістського конкурсу. Це був прекрасний сюжет. Тому не раджу ворогам лісу і чиновникам-хапугам розслаблятися, бо ви ще не знаєте, що на вас чекає в медійному (і правовому теж!) сенсі. Федорів сама прийняла таке рішення про звільнення і канал відпустив її зі сльозами на очах без перебільшення (навіть фото є). Щодо Олени Жежери, то вона працює і працюватиме на каналі і даватиме вам прикурити ще активніше, ніж із Федорів, яка даватиме вам прикурити з іншого боку… Здогадуйтеся з якого саме, поки маєте час)))

 4. Ірина Драбок 18 Січня 2015 at 14:21

  Співчуваю коментаторам, які думають, що після того, як пішла пані Федорів, теми Приірпіння не висвітлюватимуть. Ще й як висвітлюватимуть!

  Більше того, на жаль пані Федорів сама пішла від нас, від СТБ. І як ми, журналісти та керівництво телеканалу не намагалися її втримати, вмовити не вдалося. Вона пішла. В неї з десяток пропозицій. Серед них і в органах державної влади. Звісно, надходили пропозиції і від провідних ЗМІ. Тож, я раджу усім бути обережними зі своїми коментарями на адресу пані Федорів. Адже ніколи не знаєш, що буде завтра.

  І наврядчи пані Федорів пішла від нас, від СТБ, просто так. Тож готуйтеся до змін, шановні… Раджу вам не догратися зі своїми коментарями. З найкращими побажаннями коментаторам

  Журналіст та редактор програми “Вікна-Новини” Ірина Драбок.

  P.S. При потребі особисто поїду на зйомку

  • гражданин 18 Січня 2015 at 14:45

   Та всем и так ясно, кто тут пишет гадости. Карплюки, Федоруки, Щербины и отцы Николаи, прости Господи. Только недалекий поверит в то, что такие, как Федорив, что-то делают не обдумав.
   Удачи ей!

  • Ладко 18 Січня 2015 at 17:24

   —раджу усім бути обережними зі своїми коментарями на адресу пані Федорів
   —Раджу вам не догратися зі своїми коментарями.

   шановна журналіст та редактор програми “Вікна-Новини” Ірина Драбок!
   коли “погрожують” журналістам, піднімається скажене виття: “Вбивають!”
   Як розцінювати факти, коли людям, які мають власну думку, погрожують журналісти?

   Прошу відповісти коротко і конкретно:
   1. Кому саме адресовані Ваші погрози-попередження?
   2. Що буде з тими коментаторами, які не дослухаються до Ваших порад?
   3. Як узгоджуються Ваші “поради” з елементарною журналістською етикою?
   4. Чи підтримує керівництво СТБ подібну поведінку працівників каналу?

   стаття– жалюгідне виправдання, спрямоване на приховування істинних причин звільнення, про що “випадково” повідомили колишні підлеглі….

   • Сергій Огородник 18 Січня 2015 at 18:25

    “Випадково повідомили колишні підлеглі” – ха-ха! нечувана брехня)))
    От я колишній підлеглий, і невипадково повідомляю, що можу викласти фото, на яких видно, як ньюзрум сумує за Федорів, коли вона нам каже “До побачення”. Не вигадуйте нісенітниць і не мудрствуйте лукаво. Щодо порад бути обережними коментаторам. Ми всі знаємо, що мали місце погрози.

    http://www.telekritika.ua/profesija/2014-08-08/96763

    Це неприпустимо. І це може сказати і рядова людина, і журналіст – будь-хто.

    З повагою до чесних людей рядовий продюсер новин Сергій Огородник.

    • Ладко 18 Січня 2015 at 22:14

     повторюю:
     Прошу відповісти коротко і конкретно:
     1. Кому саме адресовані Ваші погрози-попередження?
     2. Що буде з тими коментаторами, які не дослухаються до Ваших порад?
     3. Як узгоджуються Ваші “поради” з елементарною журналістською етикою?

     4. Чи підтримує керівництво СТБ подібну поведінку працівників каналу?

     відповідей на свої запитання не знайшов.
     запитання було адресоване Ірині Драбок, стосувалося її “порад” -погроз.

    • Ладко 18 Січня 2015 at 22:17

     Щодо:
     http://www.telekritika.ua/profesija/2014-08-08/96763
     Чи підтверджено факт погроз відкритою кримінальною справою?
     Чи встановлено винних у судовому порядку?

     Громада Коцюбинського чекає на конкретну відповідь.

     • Психолог 18 Січня 2015 at 23:53

      Ув. журналисты! Не реагируйте на Ладка. Это человек с весьма ограниченными способностями поиска информации.

      У него Федорив в Могилянке не преподает. Он говорил пафосно о писателе В. Шкляре, как примере для Федорив и сам не знал, что тот отказался от премии, но не из-за Януковича. И о том, что только у Федорив была платежка Клименка и т. д.

      Вы просто, наверняка, не следите за потоком его сознания. Мы уже терпим земляка. Куда деваться.

      Если у человека есть вопросы – он взрослый малый! Может сам найти ответы. Но нет! Куда ему поднять телефон и набрать Киево-Могилянку. Надо ко всем приставать со своими вопросами. Но искать информацию сам не хочет (не может, не одарен, как другие люди). Хотя, может, есть куча комплексов – и он просто жаждет к себе внимания и Федорив, и вот уже и Вашего. Думала раньше, что это у него к Федорив личное. А теперь подозреваю – ему нужно внимание просто известных людей, которые чего-то добились и при других обстоятельствах с ним бы даже не разговаривали.

      Это как у тех, кто хочет попасть в новости, но ничем особым не обладает, чтобы это произошло. Вот и совершают такие поступки.

      Очень интересный был момент. Леся (одна из коцюбинчанок, я так понимаю) подписала свой пост. И он пишет, что тоже подпишет. Зеркалит.

      Это кризис личности и полная зависимость. Версию о том, что ему за такие опусы платят деньги – он отрицает.

      Значит – неумение искать информацию прекрасно сочетается с кучей комплексов. Так что не дайте себя затянуть. Это он тогда на неделю выпадет из рабочего процесса. Будет письма Вам слать.

      Если у тебя нет врагов, значит, ты еще ничего не достиг.

      По сему – просто поймите. Этот поток сознания подчеркивает достижения сильных людей.

      Вам всем успехов.

     • гость 26 Січня 2015 at 13:39

      слышь, ты, психолог!
      ты правда думаеш, что кому то интересны твои бредни о ладковых диагнозах и комплексах?
      какая разница? будь он даже троещинским маньяком!
      он поставил правильные вопросы, и вопросы не тебе!? ты просто так впрягаешся за федору? или за бабки?
      пусть ответят те, кого спросили!

      судя по тому, что в такое как сейчас время, ты тратиш часы на борьбу с ладком, а не помогаеш людям– ты хреновый психолог! займись чем нибудь другим. беженцам помоги, раненым, семьям..

 5. Коцюбинчанин 18 Січня 2015 at 22:06

  Так!Усі сумують,країна сумує,громада сумує,що пішов з каналу такий “фахівець”
  Але ж пані Федорів без роботи не залишиться!!!
  Ми їй порадимо взяти мішечок насіння,та йти на базар.торгувати тим насіннячком,там же можна зібрати стільки “правдивої” іформаціі та ще й “ляси” поточити, хоч цілими днями та ночами!!!
  А щоб не сумно було,візьміть з собою пані Матюшину-прекрасний буде тандем!!!

 6. Lex 22 Січня 2015 at 23:58

  В добру путь пані Ірина. Собаки скавчатимуть, та Караван має іти…

Leave a Reply

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539