Як Суслова затримала міліціонера, що забрав підписи

11

Народна депутатка Ірина Суслова, яка зі скандалом пройшла до парламенту у списку “Самопомочі”, приїхала до податкової акакдемії Ірпеня.

Тут парламентарка була присутня з 7:30 ранку нібито під час передачі звернення студентів та викладачів академії, які вимагають обрати їм нового постійного ректора.

З моменту звільнення одіозного Петра Мельника за півтора роки цю посаду займали виключно виконуючі обов’язки.

Чинний в.о. ректора Павло Пашко, на думку Суслової, підпадає під люстрацію.

Зі слів Суслової, під час цього візиту та передачі підписів на неї напав правоохоронець – Валерій Шевчук. Про це вона написала на своїй сторінці в соцмережі.

Безымянный

Вибори студенти та викладачі просили у своєму зверненні призначити на 19 лютого. Загалом було зібрано близько 500 піписів. От що від них залишилось.

Безымянный

Після таких дій народна депутатка звернулася до міліції. Згодом під’їхав ще й нардеп Михайло Гаврилюк.

Безымянный

І потім одразу ж подалась до травмпункту о 9:00.

Безымянный

У середу у Верховній Раді Суслова разом із своїм однопартійцем Юрієм Дерев’янком скористалась своїм правом народного депутата провести брифінг на прес-поінті щодо цієї теми.

“Громаді Приірпіння” вдалося зв’язатися з Валерієм Шевчуком, якого Суслова звинувачує у нападі. Він наголошує, що колишній в.о. начальника факультету Володимир Кузьменко і Олександр Дмитрук підбурювали людей до непокори і такого звернення протягом січня місяця впливали на них шляхом телефонних дзвінків та через Інтернет-мережу. Саме тому, на переконання Шевчука, і були зібрані ці підписи.

“Усе це є порушенням. Особи, які атестовані, не мають права на колективне звернення. Вони мають звертатися особисто. Щоб перешкодити цьому, у той момент, не знаючи жінки, яка столяла біля строю разом з Кузьменком, я підійшов до них” – розповідає правоохоронець.

“У неї був лист. Я зрозумів, що це колективне звернення. Я взяв ці підписи, щоб ознайомитись. Розвернувся в інший бік і пішов. На мене напала жінка, Кузьменко, Самолюк та Люльчук. Двоє останніх – мої підлеглі. Це грубе порушення військової дисципліни,” – додає Шевчук.

Він також зазначив, що подав заяву в правоохоронні органи, де зазначив, що отримав травму руки та йому подерли верхній одяг.

У редакції з’явився відеозапис того, що відбувалося.

Відповідно на відео видно, що Шевчук таки забрав підписи, його одразу наздогнали. І, видираючи з рук листки, чоловіки подерли підписи.

У податковій академії Ірпеня у приїзді народної депутатки Суслової, яка до того так активно не цікавилася університетським життям, вбачають інтерес іншої кандидатки на посаду ректора.

“Ірина Суслова лобіює інтереси Лесі Савченко – попередньої в.о. ректорки. Саме при ній і зберігались старі порядки, як при Мельникові. На мою думку, Суслова просто приїхала в університет каламутити воду. Савченко хоче пошвидше провести вибори, бо переконана, що “стара гвардія” – керівництво кафедр та факультетів, яким вона дозволила приватизувати квартири, що отримані у більшості випадків незаконно, підтримає її на виборах” – розповідає викладач Володимир Безрученко.

“Я питав пані Суслову під її постом на Facebook-сторінці, чи буде вона як нардеп допомагати виправляти численні порушення законодавства, які були скоєні в університеті. Відповіді, на жаль, від неї так і не отримав,” – додає Безрученко.

Безымянный

Працівник академії Дмитро Серебрянський теж залишив народній депутатці Суловій у соцмережі свій коментар, де переконує: дії правоохоронця, якщо такі мали місце, – неприпустимі, але у нього своя позиція щодо ректоріади.

Безымянный

Джерело редакції в Ірпінській раді теж вбачає в приїзді народної депутатки Суслової відвертий лобізм:

“Попередня керівниця Савченко- це дійсно протеже чинного міського голови забудовника Володимира Карплюка. Її ж підтримує і Мельник. Цьогоріч будуть вибори. Карплюк має конкурентів і якщо вони вдарять єдиним фронтом і обируть одного опонента – він може програти. Ще за часів Мельника податкова академія використовувалась на виборах як потужний адмінресурс”.

У міліції “Громаді Приірпіння” повідомили, що обставини справи вивчають.

“Зареєстроване повідомлення. Зараз ми проводимо перевірку результати експертизи щодо тілесних ушкоджень. Допитуємо також свідків. Суслова заявляє одне, а ця людина, яка з її слів, на неї напала, заявляє, що пані Суслову не била. Яке буде відкрите провадження – залежить від результатів перевірки,” – роз’яснює речник УМВС України у Київській області Микола Жукович.

“Варто зазначити, що оскільки мова йде про нардепа, то справу, швидше за все, вестиме прокуратура. Якщо у цій справі доведуть вину, найбільш ймовірно, порушать справу за хуліганство. Але знову таки вирішуватиме прокуратура,” – додає Жукович.

11 коментарів

 1. Громада м.Ірпінь 4 Лютого 2015 at 09:46

  Очень стыдно за курсантов Университета. Целый полковник творит беспредел, фактически совершает преступление в отношении народного депутата Украины а они СТОЯТ как стадо баранов и не помогают старшим офицерам предупредить правонарушение. О каком правовом государстве мы говорим? Выгнать всех курсантов, а тех двух офицеров поставить на генеральские должности в системе новой “Национальной полиции Украины”.

  • Анонім 4 Лютого 2015 at 16:04

   “Герой України” – у минулому студентка вузу-зараз Великий Народний Депутат України!!!

  • Анонім 4 Лютого 2015 at 16:12

   “Герой України” – у минулому студентка вузу-зараз Великий Народний Депутат України!!! Напевно не має майбутнього в України з такими депутатами.

 2. ляля 4 Лютого 2015 at 16:07

  что ж это Суслова новую шубу не одела? Как в защиту Покровского сквера то она не приехала, а как тут деньги и голоса на выборах студентов то быстренько появилась.

 3. А зовут этого идиота.. 4 Лютого 2015 at 17:08

  Полковник Валерій Шевчук, заступник начальника факультету податкової міліції з господарської роботи Національного податкового університету . ))

 4. Степан 4 Лютого 2015 at 20:11

  У даному випадку курстанти повели себе правильно. Вини власне і збирали підписи проти цього аморального керівництва факультету … І влесне не могли застосовувати силу до жодної сторін. … університет починає вибиратись із всього лайна у якому перебував роаками…. є у крайньому разі тенденція.

 5. Анатомия 5 Лютого 2015 at 09:58

  Академия давно славилась своей коррупцией! Урод Мельник правил как царь. И многим это нравилось. Особенно видимо некоторым преподавателям. Уважаю Дмитрия Серебрянского как преподавателя но видимо именно в те времена было у него все в шоколаде! И в комментариях к посту Ирини Суловой в Facebook написано о выданных квартирах в 70 м2….Но она не выдана ,а куплена как мне известно…. Ничего плохого конечно в том нет что мужчина зарабатывает деньги… а теперь и “Дайте можливість нам розвиватися- у нас нова сторінка нашого життя”…. )) звучит то как))

 6. Владимир 5 Лютого 2015 at 15:44

  Шановні колеги!
  Нарешті для працівників, студентів та курсантів Національного університету ДПС України є радісна новина!
  Завдяки зверненню в.о. ректора Пашка П.В. безпосередньо, повз Голову ДФС Білоуса І.О., до Прем’єр Міністра України Яценюка А.П., відкрита мережа по університету.
  Це дозволить виплатити заробітну плату та стипендію більше, ніж 5000 осіб, в тому числі 87 дітям-сиротам.
  З’явиться можливість не скорочувати працівників Науково-дослідного центру з проблем оподаткування та Інституту післядипломної освіти, до якого призвело недолуге керівництво попередньої в.о. ректорки – Савченко Л.А., яка, займаючись лише власними виборами, через свої кар’єрні амбіції своєчасно не потурбувалась про безперервне фінансування університету, що призвело до вкрай важких наслідків для працівників та студентів, – майже на два місяці вони залишились без фінансових надходжень.
  Дякуємо Вам, Павло Володимировичу!

  ПРОШУ МАКСИМАЛЬНИЙ РЕПОСТ!

  • Степан 6 Лютого 2015 at 14:16

   Тут все сказане неправда…. Відкрита мережа фінасування завдяки студентам, що пішли до кабміну і на їх вимогу прийнято всрештф рішення про підпорядкування НУДПСУ Мінсосвіти… Саме завдяки прогресивній частині студентів…. Володимире. А ганьба усім керівникам і виконоуючим обовязки – і попереднику і останнім керманичам, які разом вирощували спрута Януковича і розвалиди вуз … Вибори повинні бути відкриті і прозорі. І ганьба офіцерам , що витирають об студентів ноги, виривають у депутатів звернення , вказуючи , що їм дозволено …. Слава студентам !!!

 7. Фейспалм 5 Лютого 2015 at 21:34

  Статья – типичная заказуха. И походу заказуха от урода Пашка, который по сути и есть ставленник Мельника и Шевчука. А не Савченко, как в этой желтой статтейке. Доказательство – в тот же день Мельник выступил в защиту Пашка! Так что заказуха не удалась

 8. Олексій 6 Лютого 2015 at 15:57

  “У неї був лист. Я зрозумів, що це колективне звернення. Я взяв ці підписи, щоб ознайомитись” (с)
  Это с какого перепугу полковник налоговой службы позволяет себе
  ОЗНАКОМИТЬСЯ с документами народного депутата?
  Вне зависимости – почему и зачем народный депутат находится в это время в этом месте?
  “Усе це є порушенням. Особи, які атестовані, не мають права на колективне звернення. Вони мають звертатися особисто” (с) – а это под какой из законов попадает?
  Т.е – назвался студентом-налоговиком и лишился права граждан на свободное (в т.ч. коллективное) волеизъявление???

Leave a Reply

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539