Допомогти АТО можна у поліклініці Коцюбинського

5

Працівниці місцевої поліклініки селища ще з осені розпочали збір допомоги учасникам АТО. Всі охочі приходять у 27-й кабінет.

Коцюбинчанка Людмила Демченко розповідає, що вона мешкає у приватному секторі на вулиці Фрунзе. Її сусідки, поки був сезон городів, якось ще могли відволіктись від сумних подій в країні. Тепер їм заважає телевізор.

“Мені моя сусідка каже, що у неї в хаті є особистий ворог – телевізор” – розповідає Людмила Демченко .

Щоб хоч бути корисними фронту, коцюбинчанка Демченко разом зі своїми сусідками та колегами по роботі вирішила збирати допомогу на передову. Передають все зібране через волонтерів. Як правило, це харчі, зокрема сухі борщі власного виробництва, одяг по сезону, цигарки тощо.

У пункті прийому допомоги медики-активісти облаштували стенд. Тут всі охочі можуть ознайомитись куди і скільки допомоги вже відправили.

222

“Трішечки пізніше почали шити маскувальні халати. На тканину скидались працівники місцевої полікліники, плюс допомогали небайдужі коцюбинчани та волонтери. Викройки знайшли в інтернеті. Перші екземпляри передали хлопцям на передову, потім телефонували їм і перепитували, де що треба підігнати,” – розповідає Галина Патєєва і приміряє маскхалат.

111

Всі побажання та зауваження наших бійців медики враховують.

Ось так виглядає “штаб квартира”, де жінки збираються в селищі у вільний час і шиють.

Безымянный

“В зимовий період особливо хлопці потребували термобілизну. Тож ми скидались грішми, дещо допомогли нам волонтери,одним словом, спільними зусиллями нам вдалось закупити 80-м флісової тканини. Так ось біда, наша кравчиня поломала руку. На допомогу нам прийшли працівники місцевого підприємства “Екмі-меблі”, їх кравчині менше ніж за тиждень у вільний від роботи час пошили для наших хлопців термобілизну, яку наш лікар-реабілітолог Руслан разом з Оленою Гуменюк доставили на передову. Треба відзначати, що коли ми купляємо тканину, то як правило підприємці ідуть нам на зустріч і роблять приємні знижки,” – тішиться Людмила Демченко.

“Зараз досить скрутно з грішми у людей. Тож ми в переважній більшості шиємо білизну. Тканину збираємо по селищу, у кого яка є, з тієї і шиємо, єдиний критерій тканина має бути нова і натуральна. Серед нас є бабусі, які спроможні пошити одні труси на тиждень, але ви не уявляєте, які вони щасливі від того, що вони можуть бути корисними. Ось підготували передачу для одного бійця з полку “Азов,” – додає Демченко.

222

Всі ці речі зроблені коцуюбинчанками.

222

Зараз жінки збирають кошти на тканину для пошиття маскувальних халатів зеленого кольору, які дуже будуть потрібні хлопцям в літній період.

Всі хто, має бажання долучитись до доброї справи чи має можливість чимось допомогти, може звертатись за тел.+38 097-324-51-59 до Людмили Степанівни Демченко.

5 коментарів

 1. аноним 6 Березня 2015 at 18:54

  Если я не ошибаюсь, то эта женщина ездила на Анты Майдан!

  • Лорик 6 Березня 2015 at 19:49

   Вы очень и очень ошибаетесь. Эта женщина с первых дней была на Майдане вместе с мужем и сыновьями. На Антимайдан ездила врач Ковалева, которая и сейчас является активной сеператисткой и активно поддерживает ЛНР и ДНР, у нее сын воюет на стороне боевиков!!!

 2. Анонім 7 Березня 2015 at 15:40

  Будь ласка, виправте помилки, тому що дуже ” кидаються в очі”

 3. Ворзель 16 Березня 2015 at 15:05

  Странно почему все врачи молчат о том что депутатша от Коцюбинского в Ирпеньраде Бидула, при режиме , заставляла врачей вступать в ПР.

  • Руслан 28 Березня 2015 at 23:14

   Ворзель.. ти помиляешся… при чому провокацiйно!!!

Leave a Reply

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539