Приірпіння попрощалось із кіборгом Адамом

2

Приірпіння попрощалось із кіборгом Максимом Ризаничем. Він один з тих, хто захищав Донецький аеропорт. Позивний – Адам.

“Ми з Максимом вчилися в паралельних класах коцюбинської школі № 18. Він був хорошим учнем, хорошим другом. Душа компанії – прекрасно грав на гітарі,” – розповідає про дитинство та юні роки кіборга коцюбинчанин Роман Власенко.

“У 1996 році нас з Максимом взяли до лав армії. Ми потрапили у Нацгвардію до Криму – місто Симферопіль (в/ч 2209). До присяги служили в одній навчальній роті “КМБ”, потім потрапили до одного полку. Згодом прийняли присягу. Максим захотів служити в батальйоні спецназу. Добре себе зарекомендував і дослужився до старшини гвардії. Переїхав до Бучі, де жив з дружиною і 3 дітьми. Восени пішов на війну добровольцем,” – додає друг дитинства Роман, який надав “Громаді Приірпіння” світлину, зроблену в той день, коли він разом із Ризаничем складав присягу на вірність народу України.

Безымянный

Восени Максим потрапив до лав десантників 95-ї  аеромобільної десантної бригади. Був у батальйоні “штурмовиків”, утримував Донецький аеропорт. 20 березня кіборг загинув поблизу Донецька.


Безымянный

Ридзанича поховали на кладовищі поблизу селища Коцюбинське. У полеглого воїна залишилось троє осиротілих дітей.

У одному із своїх останніх інтерв’ю місцевій журналістці Дануті Костурі кіборг зазначив:

“Росія візьме стільки, скільки ми їй віддамо. Мені треба воювати там, щоб тут було спокійно. Поки ми воюватимемо там, тут діти будуть ходити у школу”.

2 коментарі

  1. Ворзель 25 Березня 2015 at 09:50

    Вечная память Герою.

  2. Роман 25 Березня 2015 at 15:15

    Макс, я не знаю что сказать…. так пусто в душе. Почему Бог забирает героев к себе!?!?!? Я иду в военкомат.

Leave a Reply

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539