Коцюбинські депутати-шулери організовують збори у дворах

3

Після нашого заклику відвідати сесію селищної ради у четвер, 4 червня, о 13:30, депутати селища Коцюбинське масово почали зустрічатися із виборцями. Але далеко не для того, щоб прозвітувати за свої 4,5 роки “роботи”.

Їм треба було синхронно виконати те, що, очевидно, терміново скомандували зробити у селищній раді та Ірпені.

Це робиться для того, аби потім сказати, що з громадою хтось таки консультувався щодо об’єднання з Іпенем. Але у статуті територіальної громади у розділі “Загальні збори громадян за місцем проживання” йдеться, що коцюбинчан про такі збори мають попередти за 7 днів.

“Загальні збори є правомочними за умови присутності на них не менше половини громадян – членів відповідної внутрішньо міської територіальної громади,” – зазначається в статуті територіальної громади.

Усі ці консультації – не що інше, ніж фарс, бо збирається від сили кілька десятків людей, хоча кожен округ налічує понад 100 виборців.

Це при тому, що саме ці депутати при дерибанній потребі оголошували збори й збирали повний будинок культури тих, хто вірив, що отримає у лісі ділянку.

                                                                              Цим людям у 2010 році обіцяють лижні траси, картинги і … землю

Депутати Коцюбинської селищної ради, які ошукали громаду не раз, роблять це знову за мовчазної згоди громади.

У вівторок вдень коцюбинчани зателефонували активісам і розповідати, що депутати поклеїли оголошення про збори в окрузі. Фото надіслали в редакцію.

Безымянный

Збирали коцюбинчан, зокрема, і на Островського.

“Прийшов Казіміров, а пізніше підійшов Хвостенко. Колишній депутат Віталій Опанащук нагадав Казімірову про швецький проект, по якому працював його покійний батько, який був селищним головою Іван Іванович Казіміров. Селище тоді ще нормально функціонувало, підприємства працювали не так як зараз. Колишній депутат запропонував добре коцюбинчанам подумати, бо такої нагоди більше не буде. Ми зараз маємо шанс ставити свої умови тим, хто нас може приєднати,” – розповідає коцюбинчанка.

“Більшість проголосувало проти того, щоб об’єднуватися з Ірпенем,” – додає жінка.

Інша коцюбинчанка Тамара переповідає, як пройшли збори на Островського:

“Я не з тієї вулиці. У мене діти на Бакала живуть. Вони у Київ хочуть, а не в Ірпінь їздити за тими всіма довідками. А скільки дорога в той Ірпінь коштує? А якість доріг бачили? Сказали мені, що там на Острвоського збори – то я й пішла.  За Ірпінь було лише кілька людей, а так люди казали, що хотіли до Києва. Мені навіть після мого виступу, де я пояснила, що нас чекає після приєднання до Ірпеня й що краще йти до Києва, якись чоловік руку потис”.

“Мене що обурює. Ото секретар ради Олександр Ковтач, який жив на Пономарьова. Що він там виборцям зробив? Нічого! Поробили таке в селищі, що жити не можна, а тепер сам чкурнув геть із селища і більше тут не живе. Де ті гроші взялися, щоб квартири купити і з Коцюбинського виїхати? Всі розуміють, що депутати нас здали, хто за ділянкки, хто за обіцянки,”  – додає коцюбинчанка Тамара.

Коментатор сайту “Громада Пиірпіння” під колонкою Ігоря Домбрвоського про хвилю чорного піару в селищі проти активісітв повідомив, що кілька днів тому депутат Владисав Євстифєєв аналогічні збори проводив на Паризької Комуни, де депутат – екс-регіонал Сергій Бєлов.

Безымянный

Ігор Домбровський разом із активісткою Оксаною побував на таких зборах у вівторок у будинку культури. І тут таки теж був Владислав Євстифєєв.

“Євстифєєв стояв і брехав. В нього 100 ділянок в лісі. Я йому це нагадала. Він навіть не червоніє. Йому все одно. Далі він сказав, що це взагалі вони домоглися статусу рекреаційної зони. А був один чоловік і його спитали звіки він. То він назвав адресу свою. І тут Євстифєєв каже: “Я ваш депутат!” Чоловік обурився і каже, що вперше бачить свого депутата. У відповідь Євстифєєв пафосно заявив, що він знає проблеми його будинку краще, ніж чоловік, який у тому будинку живе,” – розповідає Оксана.

“Людей було мало. Вся “світа” була Садовського. Була і депутатка Ірпінської ради Людмила Бідула. Я їм сказала, що живемо як в бомжатні і на помийці. Мене в результаті назвали маразматічкою. От така повага до членів територіальної громади. Від Садовського вже потроху відхрещуються, як від Януковича, кажуть, що політичний труп. Коли люди казали, що нам таке об’єднання з Ірпенем не треба, бо сполучення немає, то “світа” закривала їм рот,” – додає Оксана.

Людям брехали і навіть не соромились того, що в залі був АТОвець Ігор Домбровський, який знає, за що насправді голосували депутати на таємній сесії, бо він уважно стежить за цими питаннями.

“Перше питання, яке я поставив прошу зачитати або оголосити 1-й пункт рішення Коцюбинскьої селищної ради, як він звучить і тоді Боримський сказав, що не має його з собою. Я одразу набрав депутатку Ірину Федорів, яку на ту сесію навіть не покликали, і вона мені нагадала формулювання пункту. Я озвучив його громаді,” – зазначає Домбрвоський.

rishenna2

“Тому заява Євстифєєва, що ніхто ніякого рішення не приймав – це брехня. Коли я попросив озвучити другий пункт, де йдеться про те, що є делеговані представники від громади, то ніхто його теж не озвучив. Я нагадав, хто увійшов до робочої групи.

rishenna3

Представників від громадськості, як бачимо, тут немає. Тобто навіть пункт 2 цього рішення не виконаний. Я також сказав, що це маніпуляція. Те, що є інші пункти – це проста виписана процедура, за якою вони мають зробити “одобрямс” того, що вони вирішили.

У залі було 20 людей. А там було 4 депутати. Тобто ці депутати потім скажуть, що порадилися з громадою аж 4 округів. Сміхота. Така низька явка зумовлена тим, що вчасно не проінформували людей. Обговорення мають відбуватися у вихідний день і про них громада має знати за кілька тижнів. Наприкінці диспуту з’ясували, що завтра буде сесія Київської облради і Ірпінь надіслав вже депутатам облради листа про згоду Коцюбинського щодо приєднання до Ірпеня. Це так само підтверджує, що Євстифєєв брехав. Наприкінці коли вже всі розійшлися по залу була запущена “пустографка” на якій згори нічого не було і ці листочки були відривні. Ці підписи можна під’єднати під будь-яке рішення, а вони прозвітують про те, що було громадське обговорення,” – резюмує Домбровський.

Я також бачила депутата Олійника. Він хвалився, що в його окрузі прийшло 100 людей і всі проголосували. Уявіть там де ми були присутні люди з 4 округів і їх було кілька десятків, а там де нас не було, то 100 людей з одного округу! Оце так явка!!!

Ці збори зумисне оголошувалися майже в один і той самий час, щоб активісти не могли все відстежити.

Так от депутат Олійник, якого удостоїли того, що він увійшов до робочої групи, готовий, з його слів, пожертвувати тими благами, які обіцяє Київ: дешевше комунальне опалення, муніципальний транспорт, щоб потім (!!!) ми могли від’єднатись і залишитись незалежними.

Цікаво, чи багато випадків знає депутат Олійник в історії сучасної України, коли населені пункти об’єднувалися, а потім розпадалися?

Знаково, що під час обговорення під дверима стояв член виконкому і вірний слуга Володимира Карплюка – Богдан Слюсаренко. Він не заходив. Очевидно, “відстукувався” в Ірпінь.

Але до сесії ще не всі депутати встигли провести “обговорення”.

Як повідомляють читачі “Громади Приірпіння” 3 червня, у середу на 19:00 депутат Петро Бомба збирає свій округ і заразом округ колишнього депутата Юрія Миколаєнка, хоча рада на те його навіть не уповноважувала. Збори мають відбутися поблизу багатоповерхівок.

У цей же день, але на 20:30, у своєму окрузі збиратиме виборців отець-депутат Микола Ільницький, який на сесії планує протягнути питання чергової приватизації колишнього приміщення дитячого садка.

Нагадуємо, що всі, хто може прийти у четвер на 13:30 до селищної ради, де будуть засідати всі депутати, – мають там бути й вимагати, щоб рішення прийняте 20 травня про приєднання до Ірпеня було скасоване як таке, що прийняте без узгодження з громадою.

Єдиний формат, на який може пристати громада – це загальне обговорення на зборах.

Селищна рада мала б запросити представників Києва та Ірпеня й запропонувати їм виступити й надати громаді розуміння того, що може отримати громада від такого об’єднання (наприклад нижчі ціни на опалення, муніцмпальний транспорт, картку киянина, швидкі возитимуть нас до найближчих лікарень).

Далі мали б запросити експертів і фахівців, які мають роз’яснити, яким чином має відбуватися цей процес в громаді і самим депутатам, більшість з яких абсолютно не тямить в тому що відбувається, бо вони навіть на сесіях не знають, за що голосують.

І тоді громада мала б визначатися. Але публічно і без будь-яких таємних голосувань. Бо у Блиставиці на цих вихідних вже провели таємне голосування, де черговий раз були бюлетені з печатками “для пакетів” і з якогось дива на цих одіозних бюлетенях порушили алфавітний принцип і Буча стала на першому місці.

Безымянный

Але ще раз наголошуємо, що з владою, яка складається з екс-регіоналів будь-який формат обговорень і голосувань – це з нашого боку чесні правила, а з їхнього боку брудна гра. Тому найбільш логічно будь-які об’єднання і обговорення було б робити з новим складом ради, якщо люди на цей раз не схиблять у своєму виборі.

Попри те, що робочий день, просимо Вас прийти на 13:30 у четвер до селищної ради на сесію, щоб нагадати місцевим князькам, що таємні сесії і рішення без громади ми їм так просто не подаруємо.

PS (Коцюбинчани, приєднуйтесь до групи громади у Facebook для обміну інформацією та новинами)

matushyna

Авторка: Ольга Матюшина, мешканка Коцюбинського

3 коментарі

  1. ЖК Коцюбинський 3 Червня 2015 at 08:43

    Відео просто шикарне)))). Нешановні депутати ми хочемо у Київ!Усім комплексом.

  2. Халя Халя 3 Червня 2015 at 09:35

    а где вы были , когда в Гостомеле депутаты собирали на улицах людей и просто нагружали , что мол громада это что-то страшное и Ирпень-Буча хотят забрать наши земли . Может ваша журналистка Олена Жежера , которая родом из Гостомеля хоть что-то напишет на эту тему и пусть расскажет про причины почему депутаты Гостомеля себя так ведут .

  3. Халя Халя 3 Червня 2015 at 09:38

    Я буду спрашивать , пока не увижу списки

Leave a Reply

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539