Калєтнік не здається – Бучанське межигір’я хоче повернути через Верховний Суд

2

Родичі екс-нардепа-комуніста Ігоря Калєтніка, заручившись підтримкою Бучанської міської ради, подали позов до Верховного суду України аби все ж лишити в своїй власності 14 га бучанського лісу, яке місцеві прозвали “Бучанським межигір’ям”.

Відповідну ухвалу Верховного Суду вже отримали учасники процесу.

В ній ідеться про те, що суддя ВСУ Ярослав Романюк, розглянуши заяви Бучанської ради та Калєтнік Галини Василівни про перегляд судових рішень Ірпінського міського суду, Апеляційного суду Київської області та Вищого спеціалізованого суду, якими було витребувано на користь держави 14 га бучанського лісу та скасоване рішення Бучанської ради 2002-го року про переведення 890 га лісу до категорії земель забудови, – прийняв рішення відкрити провадження у справі.

В ухвалі також йдеться про те, що Василь Кирган, попередній власник “Бучанського межигір’я”, 90-літній дідусь комуніста Ігоря Калєтніка, перед смертю заповів бучанську землю Галині Калєтнік, яка, з високою вірогідністю, є його дочкою та матір’ю екс-нардепа Ігоря Калєтніка.

Ухвала була прийнята Верховним судом 3-го листопада, коли ще був чинним склад ради попереднього скликання.

1

“Але розгляд справи, за заявою, поданою від імені попереднього складу ради, розглядатимуть вже при депутатах нової каденції, серед яких з попередньої каденції лишилося лише 11 депутатів.

Тож, варто звернутися до депутатів нового скликання з проханням відкликати заяву, подану від імені ради міським головою Анатолієм Федоруком”, – говорить бучанець Віктор Бархоленко.

Активісти наголошують, що зважаючи на великий резонанс цієї справи, вони звертатимуться до лідерів політичних партій тих демократичних сил, які представлені в Буанській раді – Юлії Тимошенко ВО “Батьківщина”, Олега Тягнибока ВО “Свобода”, Юрія Кармазіна “Партія захисників Вітчизни”, Юрія Луценка “БПП “Солідарність” та Геннадія Корбана “Укроп”, щоб зобов’язати депутатів, представлених у Бучанській раді від цих партій, скликати позачергову сесію з питанням про відкликання заяви Бучанської ради до ВСУ.

Представники цих партій складають більшість в Бучанській раді й можуть при бажанні підтримати таке рішення. 

“Якщо цього не відбудеться і депутати нового скликання не відкличуть позов до ВСУ, це означатиме, що й ці депутати прийшли в раду з єдиною метою – дерибану землі в Бучі. І їм так само як і депутатам попередньої каденції, рішення судів, які були прийняті в інтересах держави в присутності сотень представників громади Бучі та Приірпіння, не потрібні як такі, що унеможливлюють дерибан”, – переконана активістка Олена Жежера.

Нагадаємо, що в ухвалі Вищого спецсуду по цій справі йшлося про те, що рішення оскарженню не підлягає.

 

2 коментарі

  1. Oleg Kiselov 20 Листопада 2015 at 10:49

    Не йму віри цим псевдо-активістам, які за 100 грн. то за одну ідею виступають, то за іншу.

  2. Натали Демидова 23 Листопада 2015 at 21:18

    Може , депутати кожної каденції міської ради будуть впливати на рішення Верховного Суду. То подавати , то відкликати …

Leave a Reply

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539