Нардеп Червакова: На залізничній буде капремонт

2

Віце-прем’єр Генадій Зубко заявив, що 11 травня відбулося засідання комісії. Члени комісії схвалили проект щодо ремонту дороги, поданий селищною головою Коцюбнського Ольгою Матюшиною.

“Після перевороту в раді за самопроголошеної Юлії Главацької програли суд по каналізації. Сума понад 2 мільйони. Рахунки ради заблоковані. У день перевороту я прозвітувала депутатам, що проект для ремонту дороги готовий і ми можемо з наступного тижня його розпочати. Але депутати вирішили захопити раду. Відповідно я звернулася до КОДА та Міністерства, щоб вони допомогли з фінансуванням,” – зазначає селищна голова.

Субвенцію від держави на ремонт дороги, яку місцеві називають бульваром Садовського, допомагає отримати народна депутатка Ольга Червакова (БПП):

“Мешканці Коцюбинського не можуть бути заручниками владних амбіцій самопроголошених керманичів, які витрачають всі свої сили на піар, а не на роботу. Я також наполягала, щоб розпорядником коштів на дорогу стала Обладміністріція, а не Ірпінський виконком, який гарантовано розкраде гроші. Думаю, що за травень-червень впораємося, адже сума субвенції не передбачає проведення тендеру.

Без імені

Найпроблемнішу дорогу в Коцюбинському буде відремонтовано! Наголошую, це не ямковий, а капітальний ремонт. Ольга Матюшина та громада має слідкувати за тим, аби Вова-67 не привласнив собі чужі заслуги і не поставив там поруч з робітниками своїх клоунів в футболках Нових облич”.

Зауважимо, що під час ремонтних робіт огорожі кладовища по вулиці Робітничій, про який домовилася селищна голова Ольга Матюшина ще місяць тому, до працівників підійшов невідомий їм чоловік і за винагороду запропонував одягнути футболки з написом “Нові обличчя” та “Володимир Карплюк”.

Після оголошення виборів, як твердять мешканці селища, депутати ініціювали ямковий ремонт доріг у дощ. Політики особисто контролюють. як робітники вичерпують воду з брудом, щоб потім залити асфальт.

Без імені

Мешканці переконані, що це все робиться, щоб виграти вибори і якість дорожнього покриття після виборів депутатську більшість не цікавить.

2 коментарі

  1. Андрій Мельник 12 Травня 2016 at 23:15

    а як же ось це?

Leave a Reply

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539