Поліція Ірпеня місяць розслідує справу про стрілянину в барі

1

14 листопада минув місяць після стрілянини в барі “Зима”, яку, за словами очевидців, спровокувала депутатка Гостомельської ради Наталія Черінська.

Нагадаємо, 14 жовтня після святкувань в Гостомелі депутатка поїхала відпочивати до нічного закладу з друзями. За свідченнями самовидців, депутатку до бару не пустили, оскільки не було вільних місць. Між друзями Черінської та охороною закладу зав’язалася сварка, після чого депутатка викликала на допомогу брата.

Віталій Черінський на місце події приїхав також з друзями та озброєний. З іншого боку зі зброєю були представники нацгвардії. В результаті перестрілки один з нацгвардійців втратив око.

Поліція Ірпеня відкрила кримінальне провадження за фактом порушення громадського порядку.

Редакція “Громади Приірпіння” поцікавилася в начальника поліції Ірпеня Олександра Литовченка про хід розслідування.

Литовченко запевнив, що справа розслідується і прикрити її не вдасться нікому:

“По даному провадженню нами були вилучені пістолети в учасників даного конфлікту, які в них зареєстровані. Це травматична зброя. Пістолети були вилучені в Віталія Черінського та Олексія Зубача. Зброю відправили на експертизу, щоб переконатися, чи саме з неї стріляли в цьому закладі. Також проводиться експертиза по апаратурі, яка була вилучена з місця пригоди. Протягом місяця матимемо інформацію і вже потім можна буде говорити про підозри”.

“Незалежно від позиції другої сторони, яка отримала тілесні ушкодження і яка не має наразі ніяких претензій до Черінського, є ст. 296 ККУ, ч. 4, яка є фактовою і в якій потерпілою стороною виступає громадський порядок. Відповідальність за цією статтею не має відношення до волі чи неволі однієї чи другої сторони”, – додає Литовченко.

Відомо, що в інциденті в барі Черінська звинувачувала нацгвардійців, про що писала у соцмережі facebook. Проте через кілька днів свої дописи депутатка видалила.

1 Comment

  1. Hotchilli 19 Листопада 2017 at 15:10

    Бидлоюра хоче разом з Черинським Вiталькою створити комунальну варту(iдея Черинського Вiтальки,оформлення цього дiйства на пiдставну особу),обзванюють депутатiв гостомельскоï ради,щоб тi пiдтримали ïх так звану “тему”,яка буде утримуватись за кошт гостомельськоï громади,а цi пихатi як Черинський,Дедю та ще де-якi шiстки Прилипка нацiплять форму “мунiцiпальноï полiцiï” заправлять своï авто за наш з вами рахунок та будуть легально грабувати на зупинках простих робiтникiв,будiвельникiв,пенсiонерiв пiсля зарплатнi та пенсiï,вiдбивати атаки активiстiв якi заважатимуть грязним справам Прилипко та прилипкопотворам.Ну i не забуватимуть охоронять п’янi виходки Черинськоï Наталки iï перебування у злачних мiсцях i все це за рахунок бюджетних коштiв.Ганьба виродкам,ганьба!!Недамо пройти цьому питанню.Врятуемо Гостомель вiд козлобанди!!!

Leave a Reply

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539