Дві коцюбинчанки контактували з родичкою інфікованої на COVID-19 (ОНОВЛЕННЯ)

0

Жінка, який був  71 рік, померла від коронавірусу на Житомирщині. У неї була двостороння пневмонія. Донька покійної перебувала з нею в контакті з 8 по 11 березня і потім контактувала із двома мешканками селища Коцюбинське. Про це свідчить документ від Ірпінського міжрайонного відділку лабораторних досліджень, який опинився в “Громади Приірпіння”.

Дві мешканки селища проживають на вул. Пономарьова та Доківська і тепер їм повинні забезпечити домашню ізоляцію на 14 днів, щоденно обстежвати і контролювати результати обстежень.

Головний лікар Андрій Левківський наголосив, що Коцюбинська амбулаторія оглянула коцюбинчанок і не виявила жодних ознак захворювання.

Мешканці зауважують, що коцюбинчанки мають бути на обсервації протягом інкубаційного періоду.

Нагадаємо, заклади освіти Приірпінння порушили в перший же день оголошений Кабміном карантин і дозволили дітям вийти на навчання в школи і садки. Детальніше про алгоритм дій, що треба робити, якщо ви запідозрили в себе коронавірус писали ЗМІ.

Україна закриває пасажирське авіасполучення з 17 березня.

Leave a Reply

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539