Журналістці “Громадського” перешкоджав репер Vnuk, який їздив на виступи в Росію

0

“Громада Приірпіння” встановила особу чоловіка, який перешкоджав зйомкам сюжету про карантин журналістці “Громадського”. Ним виявився Микита Мороз.

24 березня журналістка “Громадського” Аліна Шеремета приїхала до селища Коцюбинське з редакційним завданням відзняти репортаж про життя населених пунктів Київщини в умовах карантину.

Це був прямий етер, під час якого тисячі глядачів мали нагоду побачити як невідомий чоловік почав нецензурно лаятись на журналістку, ображати і мало не чіплятись фізично.

Це сталося в одному із місцевих супермаркетів. Журналістка вирішила не наражатись на конфлікт і намагалася піти від нападника, одначе чоловік переслідував її і наздогнав вже у місцевому відділенні “Укрпошти”, продовжуючи ображати та провокувати конфлікт. Шеремета викликала поліцію. Читачі “Громади Приірпіння” повідомили, що впізнали чоловіка, який перешкоджав діяльності журналістки. Ним виявився коцюбинчанин Микита Мороз.
У селищі його знають під псевдонімом Нікіта Внук, який він використовує у фейсбуці.

Він репер, який також під псевдо Vnuk виступав на батлах у Росії, яка є країною-агресором.

Нагадаємо, соліст гурту “Друга ріка” Валерій Харчишин, який мешкає в Приірпінні був ушпиталений до Білої Церкви, де спершу взагалі не виявилося тест-систем. На всю область станом на 20 березня їх було лише 138.  Він обурювався, що швидка везе до Білої Церкви, а не до найближчої лікарні в місті Києві. Дітей з усієї Київщини швидка має везти з підозрою на коронавірус до Боярки.

Натомість нардеп Сергій Шахов з депутатської групи “Довіра”, який з трибуни парламенту заявляв, що нема ніякого коронавірусу, після того, як у нього діагностували це вірусне захворювання з Обухівського району був ушпиталений не в Білу Церкву, а в Олександрійську лікарню в Києві.

Київ єдине місто, яке робить аналізи з 100% результатом на ранніх стадіях. В Києві, як зазначав Рух ЧЕСНО, наявні 5700 тест-систем, підготовлено 1330 ліжок, окрім того, що є 30 реанімаційних ліжкомісць, наявні 324 апарати штучного дихання, 2 апарати екстракорпоральної мембранної оксигенації (ЕКМО), що буквально заміщують легеневу функцію на відміну від штучної вентиляції легень.

Інфікційне відділення Ірпінської лікарні, яка розташована в Бучі, повністю зруйноване за часи головування Володимира Карплюка – очільника партії “нові обличчя”. Бізнесмени домовилися відновити відділення дл ягромади своїм коштом. Під час будівельних робіт Карплюк, який нещодавно прилетів з Лісабону і не пробув 14 днів у самоізоляції, прийшов у інфекційне відділення, аби сфоткатися на фоні будівельних робіт для піару.

“Громада Приірпіння” підготувала матеріал про те, як триває боротьба з коронавірусом в Німеччині, де проводять приблизно 160 000 тестів на тиждень по всій країні.

 

Напишіть відгук

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539