Коронавірус: у Приірпінні одужали 7 хворих на covid-19

0

У Ірпені одужали  3 хворих на коронавірсу. У Бучі одужало 2,  а в Коцюбинському та Ворзелы хворобу побороли по 1 громадянину. Такі дані дає сайт облдержадміністрації станом на 29 квітня.

Окрім того, в Гостомелі, де виявили хворого на коронавірус, провели ПЛР-тестування. Наразі військовий, який мешкає в Гуртожитку зі своєю родиною, у шпиталі. Про це повідомляють на сторінці КОДА.

За попередніми даними, ані в членів сім’ї, ані в мешканців гуртожитку випадків захворювання не виявлено.

Кількість офіційно виявлених захворювань у порівнянні з 28 квітня збільшилася лише в Ірпені на 1. Таким чином у місті офіційно виявили 21 випадок. У Бучі ситуація без змін – 11 випадків. У Гостомелі – 3 , а у Ворзелі та Коцюбинському по 1.

У ОДА “Громаді Приірпіння” повідомили, що кількість ПЛР-тестів збільшилася з 72 до 300 і додатково мають вивести ще кількох лаборантів.

Раніше, нагадаємо, пропускна спроможніть обласної лабораторії, яка проводить ПЛР тестування – 72 аналізи за день. Як повідомили “Громаді Приірпіння”, 400 підозр лабораторія тестувала за 5 – 6 днів. Кількість підозр в області дуже швидко збільшувалась і вже 28 березня перевищила кількість тестів, які могла провести лабораторія.

 

Рух ЧЕСНО досліджував, чому областна рада ще в березні виділила гроші на покращення матеріальної бази для боротьби з коронавірусом, але КОДА не провело закупівлі.

Офіційна статистика на Київщині дає дані про те, що померло 15 громадян. Тих, хто одужав станом на 29 квітня – 70. Кількість тих, хто одужав, у кліька разів перевищує кількість смертей.

Це лише офійно підтверджені випадки, які за умови малого відсотка тестувань не можуть давати репрезентативну статистику.

Напишіть відгук

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539