Коронавірус у Приірпінні: у Коцюбинському зафіксовано 5 хворих, у Ірпені 16

0

Лабораторія, яка надавала два місяці дані в ОДА, відкоригувала їх. Якщо 29 квітня на сайті ОДА в Ірпені фіксували 21 хворого, то 30 квітня кількість зменшилася до 16. Одужало 3.

У ОДА статистичне зменшення кількості захворювань пояснюють тим, що сюди раніше лабораторія вразовувала до дані з Коцюбинського, де офіційно було виявлено лише 1 хворого, а наразі сайт показує 5 хворих. З них 2 вже одужали.

У Бучі ситуація не змінилася, офіційно зареєстрованих хворих – 11. Одужали 2. Щодо селищ Гостомель та Ворзель, то тут виявили відповідно 3 та 2 хворих. Один з двох, яких виявили у Ворзелі вже одужав.

Станом на 30 квітня кількість тих, хто одужав в Приірпінні не змінилася. Таких всього 8 осіб.

У ОДА “Громаді Приірпіння” повідомили, що кількість ПЛР-тестів збільшилася з 72 до 300 і додатково мають вивести ще кількох лаборантів.

Раніше, нагадаємо, пропускна спроможніть обласної лабораторії, яка проводить ПЛР тестування – 72 аналізи за день. Як повідомили “Громаді Приірпіння”, 400 підозр лабораторія тестувала за 5 – 6 днів. Кількість підозр в області дуже швидко збільшувалась і вже 28 березня перевищила кількість тестів, які могла провести лабораторія.

 

Рух ЧЕСНО досліджував, чому областна рада ще в березні виділила гроші на покращення матеріальної бази для боротьби з коронавірусом, але КОДА не провело закупівлі.

Офіційна статистика на Київщині дає дані про те, що померло 15 громадян. Тих, хто одужав станом на 30 квітня – 73. Кількість тих, хто одужав, у кілька разів перевищує кількість смертей.

Це лише офійно підтверджені випадки, які за умови малого відсотка тестувань не можуть давати репрезентативну статистику.

 

Leave a Reply

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539