Хто балотується до Бучанської ради від партії “Свобода”

0

ВО “Свобода” балотується до Бучанської міської ради. Саме ця партія в Бучанській ОТГ об’єдналася з усіма активними громадянами Бучі, серед яких вчені та науковці зі світовим визнанням, Ворзеля, Блиставиці, Гаврилівки, Мироцького, Бабинець та інших населених пунктів, які вже впродовж багатьох років, а не лише перед виборами, захищають від знищення і дерибану ресурси громади. Саме громадські активісти виступають за збереження державного лісового фонду, що є власністю народу України, а також виступають проти хаотичного провладного будівельного бізнесу, в тому числі у приватному секторі й особливо в лісовій зоні.

Це люди, яких ви добре знаєте і які вже протягом багатьох років допомагають вам і захищають ваші інтереси, не будучи депутатами!

За цей час вони вже досягли певних результатів – підтвердили в судах офіційний статус Бучанського лісу та повернули у власність громади не один десяток гектарів земель лісового фонду.

Наступним етапом, після того як представники “Свободи” будуть обрані до Бучанської міської ради, буде проведення аудиту розпорядження земельними ресурсами громади, надання їм правової оцінки та подальшого повернення цих земель, вкрадених у громади, до комунальної власності.

На цих виборах Бучанську об’єднану громаду поділили на 5 виборчих округів.

Щоб виборцям було легше розібратися, за кого з кандидатів від партії ВО “Свобода” проголосувати і до якого округу належить його вулиця та будинок, пропонуємо ознайомитися з межами округів та кандидатами, які в цих округах балотуються.

По округу № 1 від партії ВО “Свобода” балотується кандидати під такими порядковими номерами у виборчому бюлетені:

1.Христюк Марина Петрівна – депутатка Ворзельської селищної ради, голова регламентної комісії, ініціатор інвентаризації та збереження зелених насаджень у Ворзелі, громадська діячка, працює в рекламному бізнесі, проживає у смт Ворзель.

 

 

 

 

 

 

 

2.Кухарська Алла Володимирівна – заступниця головного лікаря в КМН “Ірпінський міський центр первинної медико-санітарної допомоги”, проживає у смт Ворзель.

 

 

 

 

 

 

3.Демяненко Олег Васильович – громадській діяч, проживає у смт Ворзель.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4.Полянська Юлія Олексіївна – журналістка, ініціатор відновлення діяльності Будинку творчості композиторів у Ворзелі, співорганізатор Центру для дітей з особливими потребами, громадська діячка, проживає у смт Ворзель.

 

 

 

 

 

5.Степовенко Дмитро Олександрович – приватний підприємець, громадський діяч, проживає в місті Ірпінь.

 

 

 

 

 

 

 

6.Діденко Майя Іллівна – пенсіонерка, проживає в селі Бабинці.

 

 

 

 

 

 

 

Межі округу № 1:

Дільниця № 320181 розташована по вул.Травнева, 64-А, смт Бабинці, Бородянський р-н, Київська обл., 07832  (селищна рада, обрядова зала).

Смт Бабинці – вул.Весела, вул.Вишнева, вул.Дзюбина, вул.Заводська: 1–39, 41, 43, 45–46, 49–51, 55–59, 61А; вул.Козацька, вул.Комарова, вул.Кооперативна, вул.Миру, вул.Нова, вул.Підсобне господарство, вул.Садова, вул.СТ”Ручейок -1″, вул.Ромашкова, вул.СТ”Ручейок-2″ садового масиву “Джерела”, вул.Вишнева, вул.Східна, вул.Травнева: 1–62, 67–67Б, 70–70А; вул.40 років Перемоги, пров.Козацький.

Дільниця № 320183 – розташована по вул.Травнева, 68, смт Бабинці, Бородянський р-н, Київська обл., 07832 (школа, їдальня).

Смт Бабинці – вул.В.Камінської, вул.Заводська: 40, 42–42А, 44, 48, 52–52А, 60–60А, 61Б–97; вул.Зарічна, вул.Івана Франка, вул.Лісна, вул.Лісова, вул.Молодіжна, вул.Павла Чубинського, вул.Паркова, вул.Пасічна, вул.Польова, вул.Стадіонна, вул.Титова, вул.Травнева: 65, 69, 71–107; вул.Центральна, вул.Шевченка, пров.В.Камінської, пров.Молодіжний, пров.Павла Чубинського.

Дільниця № 320184 – розташована по вул.Незалежності, 2, с.Буда-Бабинецька, Бородянський р-н, Київська обл., 07832, (сільський клуб, глядацька зала).

Село Буда-Бабинецька.

Дільниця № 320615 – розташована по вул.Соборна, 127, с.Мироцьке, Києво-Святошинський р-н,

Київська обл., 08104, (Мироцька загальоосвітня школа, спортивна зала).

Село Мироцьке.

Дільниця № 321306 – розташована по вул.Європейська, 4, смт Ворзель, м.Ірпінь, Київська обл., 08296 (Ворзельська амбулаторія загальної практики сімейної медицини, актова зала, 1-й поверх).

Смт Ворзель – вул.Білостоцьких: 7; вул.Будівельна, вул.Бучанська, вул.Ватутіна, вул.Ворзельська, вул.В.Чорновола, вул.Горького, вул.Грушевського, вул.Декабристів, вул.Європейська: 2–17А; вул.Квіткова, вул.Київська, вул.Кленова, вул.Ковельська, вул.Композиторів: 1; вул.Курортна: 2–2А, 4, 6–8, 10, 12, 14, 16, 18–20Б, 22–24А, 26, 28–28А, 34, 36, 38, 42–42/12, 44, 48, 50–54Д, 56–56/3, 62, 68–112А; вул.Лесі Українки, вул.Лісова, вул.М.Амосова, вул.Молодіжна, вул.Незалежності, вул.Нестора Потєхи, вул.Окружна, вул.Паркова, вул.Петропавлівська, вул.Польова, вул.Садова, вул.Семеніївська, вул.Софіївська, вул.Юрія Збанацького, пров.Ватутіна, пров.Ворзельський, пров.Городецького, пров.Горького, пров.Лісовий, пров.Молодіжний.

Дільниця № 321307 – розташована по вул.Курортна, 37, смт Ворзель, м.Ірпінь, Київська обл., 08296 (школа №5, фойє, 1-й поверх).

Смт Ворзель – вул.Богдана Хмельницького, вул.Гвардійська, вул.Європейська: 20–50/10; вул.Затишна, вул.Захисників України, вул.Композиторів: 4А–45; вул.Курортна: 3, 5–5/4, 9–9А, 11–11Б/1, 13, 15, 17, 21, 25–25А, 27А, 29–33, 35, 37, 38КМ–41А/1, 43–43/2, 45, 49–49А, 55, 57; вул.Медова, вул.Мічуріна, вул.Пшеничного, вул.Соснова, вул.Стражеска, вул.Тюльпанова, вул.Франка, вул.Чайковського, вул.Шевченка, вул.Яблунська, вул.1 Травня, пров.Чайковського.

Дільниця № 321308 – розташована по вул.Стражеска, 26, смт Ворзель, м.Ірпінь, Київська обл., 08296 (ДП”Санаторій Україна” ПрАТ “Укрпрофоздоровниця”, корпус №3, хол їдальні).

Смт Ворзель – вул.Березова, вул.Білостоцьких: 2–6Г, 8А–27; вул.Борщагівська, вул.Героїв Ворзеля, вул.Залізнична, вул.Кичеївська, вул.Котляревського, вул.Крилова, вул.Курортна: 61, 63; вул.Лермонтова, вул.Миру, вул.Паризької Комуни, вул.Пушкінська, вул.Тургенєва, вул.Чернишевського, вул.Чкалова, вул.8 Березня, пров.Березовий, пров.Героїв Ворзеля, пров.Пушкінський, пров.Чернишевського, просп.Свободи, просп.1 Травня.

Дільниця № 321320 – розташована по вул.Паркова, 4, смт Ворзель, м.Ірпінь, Київська обл., 08296.

Комунальний заклад Київської обласної ради “Київська обласна психоневрологічна лікарня № 2”.

По округу № 2 від партії ВО “Свобода” балотується кандидати під такими порядковими номерами у виборчому бюлетені:

1.Кривенко Олег Вікторович – член ВО “Свобода”, заступник голови КП КОР “Фонд комунального майна”, депутат Вишгородської районної ради, проживає у місті Буча.

 

 

 

 

 

 

2.Селюнін Костянтин Олександрович – член ВО “Свобода”, приватний підприємець в IT сфері, проживає у місті Буча.

 

 

 

 

 

3.Соловйова Світлана Миколаївна – фармацевт у ТОВ “Фармастов”, проживає у селі Синяк.

 

 

 

 

 

 

 

4.Лясківський Петро Миколайович – лікар, приватний підприємець, проживає у місті Буча.

 

 

 

 

 

 

 

5.Ковтун Анастасія Володимирівна – баріста, проживає в селі Блиставиця.

 

 

 

 

 

6.Гетьманенко Василь Андрійович – пенсіонер, фахівець у сфері Житлово-комунального господарства, проживає у місті Буча.

 

 

 

 

 

 

7.Цибульська Леся Миколаївна – громадська діячка, проживає у місті Ірпінь.

 

 

 

 

 

 

 

 

Межі округу № 2:

Дільниця № 320198 – розташована по вул.Ярослава Мудрого, 1, с.Блиставиця, Бородянський р-н,

Київська обл., 07835 (будинок культури, фойє).

Село Блиставиця.

Дільниця № 320205 розташована по вул.Центральна, 104, с. Здвижівка, Бородянський р-н,

Київська обл., 07830 (будинок культури, актова зала).

Село Здвижівка.

Дільниця № 320211 – розташована по вул.Шевченка, 17, с.Луб’янка, Бородянський р-н, Київська обл.,

(школа, спортивна зала), вул.Шевченка, 100, с.Луб’янка, Бородянський р-н, Київська обл., 07831.

Дільниця № 320362 розташована по вул.Свято-Троїцька, 66, с.Гаврилівка, Вишгородський р-н, Київська обл., 07350 (будинок культури “Поліський”, фойє).

С.Гаврилівка – вул.Лісова, вул.Л.Українки, вул.Михайленка, вул.Молодіжна, вул.Південна, вул.Північна, вул.Промислова, вул.Садова: 10–56; вул.Свято-Троїцька, вул.Шевченка: 15–29; вул.40-річчя Перемоги.

Дільниця № 320363 – розташована по вул.Шевченка, 2А, с.Тарасівщина, Вишгородський р-н, Київська обл., 07350 (фельдшерсько-акушерський пункт, зала).

С.Тарасівщина.

Дільниця № 320387 – розташована по вул.Київська, 49А, с.Синяк, Вишгородський р-н, Київська обл., 07351 (школа, фойє).

С. Синяк, с.Червоне.

Дільниця № 320388 – розташована по вул.Гагаріна, 10А, с.Раківка, Вишгородський р-н, Київська обл., 07351

(сільський клуб, актова зала).

С.Вороньківка, с.Раківка.

Дільниця № 321264 – розташована по вул. Антонія Михайловського, 74, м.Буча, Київська обл., 08292 (школа № 1, хол).

М.Буча – вул.Авіаторів, вул.Антонія Михайловського: 56, 58–60, 61/25–82; вул.Березнева, вул.Богдана Ступки, вул.Вокзальна: 105–145; вул.Дружби, вул.Зелена, вул.Зої Гайдай, вул.Інститутська: 45–63А; вул.Катерини Білокур: 1, 2–21; вул.Київська, вул.Леха Качинського: 4–6А; вул.Лісова, вул.Меліоративна, вул.Мельниківська, вул.Миколи Носова, вул.Нове Шосе: 1, 4, 6; вул.Перебудівна, вул.Прогресивна, вул.Пушкінська: 40–40/5, 42, 44–52, 59В; вул.Сонячна, вул.Фруктова, вул.Шкільна, вул.Ярослава Мудрого, пров.Богдана Ступки, пров.Шевченка, в/ч А 2860 У.

Дільниця № 321400 – розташована по вул.Садова, 21, с.Гаврилівка, Вишгородський р-н, Київська обл., 07350 (школа, фойє).

С.Гаврилівка – вул.Дружби, вул.Миру, вул.Нагорного, вул.Садова: 1–8; вул.Шевченка: 2–10.

По округу № 3 від партії ВО “Свобода” балотується кандидати під такими порядковими номерами у виборчому бюлетені:

1.Гук Катерина Олегівна– громадська діячка, психолог, член ВО “Свобода”, проживає у місті Буча.

 

 

 

2.Кобища Юрій Юрійович – головний інженер у ТОВ “Телекомунікації XXI”, проживає у місті Буча.

 

 

 

3.Трухачов Володимир Вадимович – продавець в ТОВ “Епіцентр”, проживає у місті Буча.

 

 

 

 

 

 

4.Нікольчук Марина Володимирівна – економіст у НЕК “Укренерго”, проживає у місті Буча.

 

 

 

 

 

 

 

5.Лісовий Сергій Вікторович – член ВО “Свобода”, приватний підприємець, проживає у місті Буча.

 

 

 

 

 

 

 

6.Мірошниченко Тетяна Федорівна – член ВО “Свобода”, провідний економіст, проживає у місті Буча.

 

 

 

 

 

 

 

Межі округу № 3:

Дільниця № 321260 – розташована по вул. Енергетиків, 4, м.Буча, Київська обл., 08292 (школа № 4, хол).

М.Буча – бульв.Богдана Хмельницького: 1–5, 9А; вул.Енергетиків: 12, 14, 16, 19–21; вул.Нове Шосе: 13, 15, 17; вул.Островського: 34, 36–38А.

Дільниця № 321261розташована по вул.Енергетиків, 4, м.Буча, Київська обл., 08292 (школа № 4, спортивна зала).

М.Буча – вул.Героїв Майдану, вул.Енергетиків: 1–11, 13, 15, 17; вул.Польова: 3–26, 29, 98; пров.Героїв Майдану, пров.Санаторний.

Дільниця № 321263 – розташована по вул.Пушкінська, 61В, м.Буча, Київська обл., 08292 (Центральний будинок культури, танцювальна зала).

М.Буча – бульв.Богдана Хмельницького: 11–19; вул.А. Солов’яненка, вул.В. Кондратюка, вул.Васильківська, вул.Вербова, вул.Винахідників, вул.Виноградна, вул.Воїнів-Інтернаціоналістів, вул.Волошкова, вул.Григорія Верьовки, вул.Дачна, вул.Є. Коновальця, вул.Євгена Гребінки, вул.Євгена Патона, вул.І. Світличного, вул.Калинова, вул.Катерини Білокур: 1А; вул.Квіткова, вул.Києво-Мироцька: 87–87А, 89–89А, 91–101, 103–182; вул.Кринична, вул.Леха Качинського: 1А, 7; вул.М. Дунаєвського, вул.Малинова, вул.Мічуріна, вул.Новаторів, вул.Озерна, вул.Першотравнева, вул.Пшенична, вул.Степова, вул.Яблунева, вул.Ястремська, вул.1 лінія, вул.10 лінія, вул.11 лінія, вул.12 лінія, вул.2 лінія, вул.3 лінія, вул.4 лінія, вул.5 лінія, вул.6 лінія, вул.7 лінія, пров.Євгена Гребінки.

Дільниця № 321409 – розташована по вул.Бориса Гмирі, 12, м.Буча, Київська обл., 08292 (ДНЗ № 7 “Перлинка”, актова зала).

М.Буча – бульв.Леоніда Бірюкова, вул.Бориса Гмирі, вул.В’ячеслава Чорновола, вул.Депутатська, вул.Івана Виговського, вул.Нове Шосе: 19, 25, 37–39, 49–63.

По округу № 4 від партії ВО “Свобода” балотується кандидати під такими порядковими номерами у виборчому бюлетені:

1.Литвиненко Ірина Анатоліївна – викладач англійської мови, громадська діячка, активно захищає ліс від знищення, проживає у місті Буча. 

 

 

 

 

2.Сунцова Олеся Олександрівнадоктор економічних наук, професор, академік АЕНУ, професор кафедри економічної кібернетики в Університеті державної фіскальної служби України, громадська діячка, активно захищає ліс у Бучі, проживає у місті Буча.

 

 

 

3.Лисенко Олена Миколаївнанауковець, фахівець в області освіти, спорту, екології, природоохоронної діяльності та захисту тварин, доктор біологічних наук, професор кафедри фізичної реабілітації та біокінезіології в університеті ім. Грінченка, проживає у місті Буча.

 

 

 

 

4.Струтинський Руслан Борисович – доктор біологічних наук, провідний науковий співробітник, фізіолог, патофізіолог, біофізик, медичний генетик у Інституті фізіології ім. Богомольця Національної академії наук України, проживає у місті Буча.

 

 

 

5.Сніжко Андрій Олександрович – учасник російсько-української війни, член ВО “Свобода”, проживає у місті Буча.

 

 

 

 

6.Кобизький Олег Володимирович – член ВО “Свобода”, приватний підприємець, проживає у місті Буча.

 

 

 

 

 

 


Межі округу № 4:

Дільниця № 321259 – розташована по вул.Михайла Гориня, 2, м.Буча, Київська обл., 08292 (дитяча школа мистецтв, хол).

М.Буча – вул.Ворзельська, вул.Горького, вул.Жовтнева, вул.Заводська, вул.Івана Руденка, вул.Левка Ревуцького, вул.Лермонтова, вул.Миколи Мурашка, вул.Михайла Гориня, вул.Нагорна, вул.Ново-Лермонтова, вул.Островського: 1–32, 35; вул.Переїздна, вул.Трудова, вул.Тюменцева-Хвилі, вул.Устима Кармелюка, вул.Щаслива, пров.Жовтневий, пров.Заводський, пров.Михайла Гориня, пров.Трудовий, 31 км.

Дільниця № 321262вул.Вишнева, 1, м.Буча, Київська обл., 08292 (Бучанська Українська гімназія, хол).

М.Буча – бульв.Богдана Хмельницького: 27; вул.Антонія Михайловського: 83–97; вул.Булгакова Михайла, вул.Вишнева, вул.Героїв Крут, вул.Лесі Українки, вул.Нове Шосе: 3, 5, 7, 11–11А, 24, 28–34, 42–42В; вул.Польова: 28, 30; вул.Пушкінська: 59А–59Б, 61–63, 72В–74/34; вул.Шевченка: 75–92; пров.Урожайний.

Дільниця № 321265 – розташована по вул.Шевченка, 14, м.Буча, Київська обл., 08292 (школа № 2, хол).

М.Буча – вул.Антонія Михайловського: 1Б–55А, 57, 61; вул.Валерія Марченка, вул.Василя Стефаника, вул.Ватутіна, вул.Грибоєдова, вул.Івана Багряного, вул.Івана Котляревського, вул.Івана Мазепи, вул.Інститутська: 1М–44Л; вул.Кочубея, вул.Льва Симиренка, вул.Марко Вовчок, вул.Михайла Вербицького, вул.Некрасова, вул.Олександра Олеся, вул.Патріотів, вул.Полтавська, вул.Революції: 10–20Е; вул.Сілезька, вул.Тургенєва: 8–65; вул.Шевченка: 1–31, 34, 38–38Б, 40, 42; вул.Яснополянська, пров.Гостомельський, пров.Революції, пров.Тургенєва, пров.Яснополянський.

Дільниця № 321266 – розташована по вул.Шевченка, 14, м.Буча, Київська обл., 08292 (школа № 2 спортивна зала).

М.Буча – вул.Гоголя, вул.Гулака – Артемовського, вул.Дніпровська, вул.Івана Франка, вул.Камінського, вул.Києво-Мироцька: 2–56, 58, 60, 62, 64, 66–66А, 68–72, 74, 76–86, 88–88Ж; вул.Комарова, вул.Максима Ридзанича, вул.Миколи Гамалія, вул.Набережна, вул.Ново-Яблунська, вул.Пушкінська: 1Б–39А, 41–41Б, 43–43А; вул.Революції: 1–8А; вул.Сім’ї Красовських, вул.Старо-Яблунська, вул.Толстого, вул.Тургенєва: 1А–7; вул.Шота Руставелі, пров.Гоголя, пров.Максима Ридзанича, пров.Толстого.

Дільниця № 321410 – розташована по вул.Вокзальна, 104, м.Буча, Київська обл., 08292 (школа № 5, хол).

М.Буча – бульв.Богдана Хмельницького: 6, 10; вул.Вокзальна: 73, 77–104; вул.Димитрова, вул.Києво-Мироцька: 57, 59–59А, 61–61А, 63, 65, 67, 73–73Б, 75, 90Б, 102; вул.Нова, вул.Нове Шосе: 8–8Б, 14, 16; вул.Пушкінська: 53–59, 60, 66–72А; вул.Шевченка: 33, 35–37, 39, 41–41В, 43–72А.

По округу № 5 від партії ВО “Свобода” балотується кандидати під такими порядковими номерами у виборчому бюлетені:

1.Жежера-Шапошнікова Олена Олександрівна – журналістка, редакторка сайту “Громада Приірпіння”, громадська діячка, активно відстоює інтереси громади, успішно виступає на захист лісу та навколишнього середовища, проживає у місті Буча.

 

 

 

 

 

 

2.Кобизький Ігор Володимирович – член ВО “Свобода”, громадський діяч, проживає у місті Буча.

 

 

 

 

3.Мазуренко Володимир Васильович – член ВО “Свобода”, помічник оператора ТОВ “Завод паковань Ротекс”, проживає у місті Буча.

 

 

 

 

4.Борщенкова Зоя Миколаївна – громадська діячка, психотерапевт, тренер, педагог у ДНЗ “Містечко”, проживає у місті Буча.

5.Пашко Тамара Олексіївна – пенсіонерка, громадська діячка, проживає у місті Буча, захищає ліс по вул. Тарасівській від вирубки.

 

 

 

 

 

 

 

 

6.Федоренко Володимир Олександрович – пенсіонер, громадський діяч, проживає у місті Буча.

 

 

 

 

 


Межі округу:

Дільниця № 321267 – розташована по вул.Яблунська, 15, м.Буча, Київська обл., 08292 (актова зала).

М.Буча – вул.Будівельна, вул.Остапа Вишні, вул.Склозаводська, вул.Стадіонна, вул.Яблунська: 1–24Б, 26–26А, 28, 30, 32, 34, 36, 38–42, 44, 46–46А, 48, 50–52А, 54–54А, 56–60, 62, 64, 66–68, 70, 72, 74, 76, 78–80, 90; пров.Будівельний тупік, пров.Остапа Вишні, пров.Яблунський.

Дільниця № 321268 – розташована по вул.Яблунська, 144, м.Буча, Київська обл., 08292 (ВК “Фірма “Агробудпостач”, актова зала).

М.Буча – вул.Волгоградська, вул.Вчительська, вул.Гагаріна, вул.Грушевського, вул.Ж/д Водокачка, вул.Лугова, вул.Миру, вул.Південна, вул.Рубежівська, вул.Садова: 20–86А; вул.Січових Стрільців, вул.Суворова, вул.Яблунська: 25–25А, 27–27Б, 29, 31, 33, 35, 37, 43–43/1, 45, 47, 49, 53, 55, 61, 63, 65, 69, 71, 73, 75, 77, 81–89, 91–220, 221А–222, 224, 226, 228–342; пров.Волгоградський, пров.Вчительський, пров.Гагаріна, пров.Садовий, пров.Січових Стрільців, 33 км.

Дільниця № 321269 – розташована по вул.Вокзальна, 46А, м.Буча, Київська обл., 08292 (школа № 3, спортивна зала).

М.Буча – вул.Водопровідна, вул.Вокзальна: 1–72А, 74–76; вул.Григорія Сковороди, вул.Назарія Яремчука, вул.Перемоги, вул.Романа Шухевича, вул.Садова: 3–17; вул.Тихого Олекси, вул.Центральна, вул.Яблунська: 221, 223–223А, 225, 227, 342А–396; пров.Вокзальний, пров.Перемоги, пров.Тихого Олекси.

Дільниця № 321270 – розташована по вул.Тарасівська, 32, м.Буча, Київська обл., 08292 (АТ “Науково-дослідний інститут склопластиків і волокна”, технічний кабінет).

М.Буча – вул.Дмитра Вишневецького, вул.Івана Кожедуба, вул.Тарасівська, пров.Дмитра Вишневецького, пров.Тарасівський.

Leave a Reply

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539