Купатися в озері небезпечно – СЕС

2

Санепідеміологічна служба міста Києва оприлюднила список водойм столиці непридатних для купання.

З-поміж інших у Святошинському районі міста Києва значиться озеро поблизу селища Коцюбинське. В ставку, на очищення якого торік витратили 300 тисяч бюджетних коштів, не відповідає нормам СЕС.

Нагадаємо, що торік перед виборами в мажоритарному окрузі депутати селищної ради вперше вийшли згуртовано на суботник до лісу, щоб прибрати його перед приїздом кандидата в депутати Петра Мельника.

Тоді ж Наталія Семко, депутатка облради, запевняла, що відкриття озера відбудеться аполітично й разом з представниками Ірпінської СЕС, народним депутатом Петром Мельником, селищним головою Вадимом Садовським та депутатським корпусом, запевнила громаду в тому, що купатися в озері цілком безпечно.

Перевірка прокуратури виявила, що вміст лактопозитивної палички в воді перевищує норму у кілька разів.

“Хтось поставив грибок, насипав піску чи перерізав стрічку, то це ще не пляж. Повинен бути паспорт зони відпочинку. Там є низка вимог, щоб зона отримала статус пляжу. А якщо людина тут загине, то ніхто не відповідатиме. Повинні бути, наприклад, туалети, фонтанчики, рятувальний пост, рятувальні човни і кола, точки, де вимірювали б температуру води, має бути водолазне обстеження дна, постійний лабораторний контроль води,” – роз’яснив тоді причини Андрій Гуляков, очільник Відділення комунальної гігієни санепідстанції Святошинського району міста Києва.

“Наявність лактознопозитивної кишкової палички свідчить про те, що, можливо, в водойму попадають фекальні стоки. Якщо є приватний сектор, то скоріше за все фекальні стоки можуть попадати в озеро. Можливо, також не працює в водоймі процес самоочищення,” – додав Гуляков.

Документи СЕС, які надали журналісти, селищний голова Вадим Садовський, замість того, щоб вивчити й не допустити купання дітей у забрудненій воді тоді назвав плітками.

Депутатка облради Наталія Семко запевнила, що всі документи, в тому числі й пляжний паспорт є.

У МНС повідомили, що пляжного паспорту на це озеро не видавали ані в області, ані в столиці у 2012 році.

Масовий захід на воді із залученням дітей відбувся за відсутності рятувальників. Це очищення озера депутатка облради Наталія Семко у своєму звіті за два роки роботи зазначила одним із 4 результатів своєї роботи.

2 коментарі

  1. ЖЛОБ 28 Травня 2013 at 21:56

    Може в Святошинському районі і є якесь озеро поблизу Коцюбинського.але яке віношення до нього має прекрасне озеро в селищі Коцюбинське КИЇВСЬКОЇ області?

    195.5.126.**

Leave a Reply

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539