Депутат облради Наталія Семко звітує за роботу 2011-2012 року

12

Згідно з звітом, який одному з коцюбинчан пощастило непомітно взяти в селищній раді, за 2 роки Наталія Семко зробила для селища 4 речі:

–          згідно з “Програмою розвитку по очистці водних ресурсів” (розпорядник коштів Управління водних ресурсів у м. Києві та Київській області) очищено озеро. Очистку проведено у 2011-2012 році. 2 етап – розробка проекту очистки р. Любка, який буде закінчено у 2012 році. Роботи по очистці будуть проведені в 2013 році.

–          згідно з програмою “Питна вода”(розпорядник коштів Управління водних ресурсів у м. Києві та Київській області) виділено кошти на реконструкцію мереж водовідведення (каналізацію). Роботи мають бути виконані до кінці 2012 року.

–          згідно з “Програмою поводження з ТПВ (твердих побутових відходів) в Київській області” (розпорядник коштів Головне управління ЖКГ і паливно-енергетичного комплексу КОДА) придбали склопластикових контейнерів для роздільного збирання.

Окремим пунктом виділено у звіті:

соціальна площина: будівництво Церкви Георгія Побідоностця. Джерело фінансування та суми не уточнені.

“Крім глобальних проектів особисто допомагала у вирішенні проблем простих громадян регіону, які найбільше потребують опіки і доброго слова. Це люди позилого віку, хворі дітки, ветерани, самотні, та малозабезпечені. Були надані значні кошти та подарунки до свят громадським організаціям, спортивним гурткам, спілкам, Червоному Хресту, поліклінікам, школам, дитячим садочкам, ЖЕКам, пологовим будинкам, екокласам всього Ірпінського регіону,” – йдеться наприкінці звіту Наталії Семко.

Нагадаємо, що після так званого очищення озера, яке депутат облради записав одним з своїх 4-х здобутків за 2 роки роботи, відбулося його офіційне відкриття за участі скандального кандидата в народні депутати Петра Мельника, коли Наталія Семко разом з місцевою владою наполягала на тому, що в озері можна купатися, оскільки вода відповідає нормам СЕС й пляж має паспорт.

Після перевірок прокуратури міста Києва виявилось, що вміст лактопозитивної палички в воді перевищує норму й вода є непридатною для купання, а МНС підтвердило, що пляжний паспорт, який є обов’язковим документом, що дозволяє владі офіційно відкрити озеро для купання, не надавався на це озеро ані Києвом, ані обласними підрозділами МНС.

Довідково:

Родина Наталії Семко допомагала минулого року не лише організацією агітаційного заходу Петра Мельника. На цих виборах чоловік Наталії Григорівни  – Петро Семко (1958 року народження) балотувався до Верховної Ради України. Він – директор ТОВ “СНТ-Плюс”.

Чоловік Семко не вів активну передвиборчу кампанію, йшов від “Української морської партії” й набрав 182 голоси (0,2 %).

Варто зазначити, що кандидати в народні депутати можуть подавати від себе кандидатури на членство в комісії щоб контролювати підрахунок голосів. Під час формування комісій в одіозному 95 окрузі виник скандал: до складу комісій потрапили, на переконання активістів ОПОРИ та опозиційних кандидатів, лише представники провладного кандидата Мельника та технічних кандидатів, повідомляла “Українська правда”.

Журналісти ВВС відзначали, що спостерігачі на виборах, звертали увагу наявність технічних кандидатів на виборах. На 95 окрузі була рекордна кількість зареєстрованих кандидатів – 48.

З огляду на відсутність передвиборчої кампанії, результати виборів та організацію Наталією Семко передвиборчого заходу Мельника поблизу скандального озера, цілком ймовірно Петро Семко міг бути технічним кандидатом одіозного ректора податкової академії.

Згідно з декларацією, поданою чоловіком Наталії Семко до ЦВК, редакції вдалося визначити рівень доходів сім’ї Семко та співставити з способом життя родини депутатки обласної ради.

За рік чоловік Петро Семко отримав 40 тисяч 182 гривні.

Члени його сімї (Наталія Семко – дружина та Василькова С.С. – донька) за рік отримали 13 тисяч 956 гривні.

У власності чоловіка – земельна ділянка 1 400 м2 (надана безкоштовно) та два будинки – 250 та 70,8 квадратних метрів.

Члени сім’ї (дружина Наталія Семко та донька) не є власниками квартир чи земельних ділянок.

Петро Семко при річному доході родини близько півсотні тисяч гривень є власником Mitsubishi Lancer 2008 року випуску (зараз на вторинному ринку таке авто коштує близько 15 тисяч доларів).

У членів сім’ї теж є у власності машина – Mitsubishi Pajero 2008 року (зараз на вторинному ринку таке авто коштує близько 30 тисяч доларів).

Тобто лише транспорт родини на вторинному ринку коштує сумарно 45 тисяч доларів (близько 360 тисяч гривень). При річному доході у 54 тисячі гривень сім’я депутата облради Семко мала б понад 6,5 років нічого не їсти й не пити, а лише збирати на дві дорогі автівки.

Повноваження депутата облради Наталії Семко закінчуються наступного року.

12 коментарів

 1. партизанка Зоя 7 Лютого 2013 at 20:22

  Прикольная арифметика, известная благодийныця Наталия Семко живет и жертвует с дохода 1060,58грн в месяц!!!! Что еще раз подтверждает не легитимность и не прозрачность доходов у депутатов регионалов. Куда смотрит налоговая?

 2. Гость 7 Лютого 2013 at 22:05

  Круто, я думала, мусорные баки бесплатно были предоставлены Семко! А оказывается она их у себя “закупила” за гос деньги… 🙂

 3. Семко 7 Лютого 2013 at 23:15

  Возлюбите ближнего своего, как самого себя.

  • Сашко 8 Лютого 2013 at 18:45

   Хочу напомнить госпоже Семко , что ближний это не только члены семьи или коллеги по партии регионов . Это дети у которых украли садик “Светлячок” при полном попустительстве вашего однопартийца Садовского. Это громада у которой пытаются украсть лес в пользу мифических кооперативов, о которых вы упорно не хотите слышать, и многие многие громадяны о которых вы вспоминаете только в период выборов.

 4. гражданин 8 Лютого 2013 at 14:12

  о! Сейчас нам спамер-часовщик (или анонимный) как и о часах Садовского напишет, что эти две машины – дешевая подделка и стоят гривен 5, никак не больше, куплены честной Семко в магазине игрушек.

 5. з вулиці Шевченка 11 Лютого 2013 at 15:42

  Навіщо глузувати з цієї диво-депутатши Семко?! Її хтось обрав же у облраду?! Чого тепер сміятися з цього дива? Обрали – терпіть тепер!

  • LEX 11 Лютого 2013 at 19:52

   І Людмилу Бідулу обрали в Ірпінську міську раду, бо думали що лікар і представник Партії Зелених захистить екологію. А отримали чергову цинічну регіональшу. Може це наше прокляття?

   • Сашко 15 Лютого 2013 at 21:54

    Ага-ликарь, как же-комерсант в белом халате.

 6. Ірина 20 Лютого 2013 at 11:54

  Федорів же теж хтось обрав. горе-депутатка. крім хаосу та галасу навколо своєї персони ніяких досягнень щось не видно. ці “писульки” які вона тут друкує . думаю важко назвати реальною роботою депутата.

 7. Malena 20 Лютого 2013 at 12:15

  Цікаво, а чому автор не пише, що у звіті було не 4 пункти, а біля 20. Нагадаю, що Семко – депутат по 3 селищах :Гостомель, Ворзель, Коцюбинське і по місту Ірпеню, і вона зрушила з місця і довела до кінця багато проектів по каналізації, очистці водних ресурсів, енергозбереженню, благоустрою. Навчіться правильно доносити інформацію до громадськості, а не так однобоко, як робите це зараз. Ви ж журналіст.

 8. Маша 20 Лютого 2013 at 16:55

  Я была на открытии озера. Наталья Семко, Мельник, Садавский сообщали, какие они молодцы, очистили озеро, позвали купаться детей, мол пляж суперчистый. Потом пришла Ирина и сказала, что вода не пригодна для купания. Какая-то наша местная депутат стала кричать о недоверии Ирине, как к депутату. Но по волшебству, после выступления Ирины и Семко, и Мельник, и Садовский согласились, что это не пляж, что паспорт пляжа они обязательно получат, а пока это просто зона отдыха – зеленая зона без алкоголя. Так кто не правильно доносит информацию? Кто ради повышения рейтинга отправил детей в озеро с сомнительной водой, без спасателей для красивых фото и статей перед выборами? А вдруг что случись, кто бы стал спасать ребенка в воде – Семко, Мельник, Садовский или баки Семко для раздельного забора муссора (они там тоже были)?….. Хотя и идея зеленой зоны отличная, зачем было обманывать народ???!!! P.S. А паспорт пляжа в этом году мы очень ждем 🙂

 9. Uncle Ы 23 Квітня 2013 at 13:35

  згідно з “Програмою поводження з ТПВ (твердих побутових відходів) в Київській області” (розпорядник коштів Головне управління ЖКГ і паливно-енергетичного комплексу КОДА) придбали склопластикових контейнерів для роздільного збирання.

  не знаю, как к коцюбе, а в Ирпене все эти баки стоят заполненные под завязку не первую неделю и вокруг дворники наскладировали кучи пластика, в контейнеры не поместившегося…

  IP6 84.47.179.**

Залишити відповідь

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539