Федорук програв апеліцію – домашній арешт залишили

0

Бучанському міському голові екс-регіоналу Анатолію Федоруку продовжили домашній арешт до 20 лютого 2017-го року. Чиновник повинен буде лишатися вдома у вечірній час з 24-ї години вечора до 6-ї години ранку.

Про це “Громаді Приірпіння” повідомила прес-секретар Генеральної прокуратури Лариса Сарган.

“Сьогодні, 18 січня 2017 року, Апеляційний суд м. Києва залишив у силі раніше обраний меру міста Буча Анатолію Федоруку запобіжний захід у вигляді домашнього арешту на строк досудового розслідування”, – говорить Сарган.

На суді Федорук сказав, що збирався поїхати в зону АТО, але через домашній арешт не склалося.

Представник прокуратури під час засідання наголосив, що за нагальної потреби, Федорук може звернутися до слідчого прокурора з проханням виїхати за межі міста.

Нагадаємо, що секретар Бучанської ради Василь Олексюк публічно заявив про те, що поїде воювати в зону АТО разом з “Айдаром”. Поки його не арештували, він так і не полишив свою посаду.

1

Нагадаємо, Федорука та секретаря Бучанської ради Василя Олексюка звинувачують у незаконному виділенні землі в межах земель державного лісового фонду, оформленні ділянок на підставних осіб з використанням службового становища. Федорук та Олексюк присудили домашній арешт у вечірній та нічний час.

11 жовтня представниками Генеральної прокуратури чиновникам було повідомлено про підозру.

22 липня в маєтках Федорука, Карплюка та ще близько 30-ти осіб, причетних до махінацій з розкрадання державної власності, були проведені обшуки й вилучені дедятки документів, які вказують на причетність даних осіб до махінацій з землею.

НАБУ отримало доступ до документів Бучанської ради, які становлять комерційну таємницю. Детективи НАБУ підозрюють, що земля виводилася на “своїх” через схеми без аукціонів.

Leave a Reply

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539