Секретар Бучанської ради лишається під арештом

0

19 січня секретарю Бучанської ради Василю Олексюку судді Печерського суду продовжили домашній арешт майже на 2 місяці. Депутат повинен буде ночувати вдома до 17 березня.

Про це “Громаді Приірпіння” повідомили в Генеральній прокуратурі.

Олексюк, якого підозрюють у незаконному розпорядженні державним майном, повинен буде знаходитися вдома у вечірній та нічний час з 22-ї години вечора до 7-ї години ранку.

Нагадаємо, 18 січня Апеляційний суд м. Києва не задовольнив клопотання адвокатів Бучанського голови Анатолія Федорука й ухвалив йому міру запобіжного заходу домашній арешт у вечірній та нічний час до 20 лютого 2017-го року.

Як відомо, Федорука та секретаря Олексюка звинувачують у незаконному виділенні землі в межах земель державного лісового фонду, оформленні ділянок на підставних осіб з використанням службового становища. Федоруку та Олексюку присудили домашній арешт у вечірній та нічний час.

11 жовтня представниками Генеральної прокуратури чиновникам було повідомлено про підозру.

22 липня в маєтках Федорука, Карплюка та ще близько 30-ти осіб, причетних до махінацій з розкрадання державної власності, були проведені обшуки й вилучені дедятки документів, які вказують на причетність даних осіб до махінацій з землею.

НАБУ отримало доступ до документів Бучанської ради, які становлять комерційну таємницю. Детективи НАБУ підозрюють, що земля виводилася на “своїх” через схеми без аукціонів.

Leave a Reply

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539