Технічний провал: депутат Єременко і ірпінець Мельничук оскандалилися

0

Вихідними 1 липня мешканці селища Коцюбинське помітили, що по вул. Шевченка і по приватному сектору ходить депутат Коцюбинської селищної ради Микола Єременко та мешканець Ірпеня Євген Мельничук.

Це сталося після того, як Євген Мельничук публічно пообіцяв залишити селище Коцюбинське, якщо заклик користувача Дмитра Хохлова набере хоча б 100 лайків. До 1 липня коментар Хохлова набрав більше, ніж 100 лайків, але Мельничук слова не дотримав.

“У Єременка в руці був клей ПВА. Це видно на фото. А Мельничук здійснював поклейку. За допомогою клею, який псує вхідні двері в парадні, вони вішали оголошення”, – розповідає коцюбинчанка, яка сфотографувала чоловіків.

Згодом того ж дня в мережі Микола Єременко написав пост. Нібито він з другом пройшлися селищем і побачили ось такі оголошення. З тексту посту Єременка випливає, що це не сам Єременко і не Мельничук вішали оглошення, а люди, які нібито виступили проти “прогульника і грантоїда”.

“Мене дивують дії члена комісії Єременка. Він не лише самопроголосився головою селища, а й рік тому самопроголосився головою регламентної комісії. Для розуміння громади, за рік на засідання комісії, які я скликаю, ані Єременко, ані депутати Євстєфєєв, Лизун чи Міщенко не прийшли. Махрові прогульники. Про засідання я пишу публічно і інформую кожного смс-кою. Тобто з травня місяця минулого року по липень місяць цього року вони не відвідали ЖОДНОГО засідання. Робота комісії таким чином заблокована,” – наголошує голова регламентної комісії Коцюбинської ради Євген Домбровський.

Єременко та ще 16 депутатів (Даніш, Корбут-Ющенко, Главацька, Узерчук, Назарук, Рожанський, Багінська, Лизун, Міщенко, Ходаковська, Столяр, Хвостенко, Євстєфєєв, Зінкевич, Головня, Лазаренко) не відвідали жодного сесійного засідання і з грудня місяця 2018 року так і не прийнятий бюджет селища. Понад 30 мільйонів коштів на рахунках ради залишаються нерозподіленими.

Мельничук та Єременко поклеїли оголошення на окрузі депутата Андрія Скіпальського, який приходить на сесійні засідання, що засвідчує акт виборців.

“Що стосується засідань земельної комісії, до якої входить Скіпальський, то голова цієї комісії Назарук за 2 роки ніяк не може налагодити роботу. Громада не знає ані про час, ані про місце засідання, не розуміє, який буде порядок денний. Більше того, мені відомо, що Анісімов, який ще не введений у повноваження і не зарахований до жодної комісії ради приходить на такі засідання і голосує. Це кричущі порушення українського законодавства, але депутатська більшість переконана, що закон на боці тих, кого більше”, – додає Домбровський.

На засіданнях земельної комісії, про які не інфомруєтсья громада, розподіляють землю депутати між собою та членами своїх родин.

Після того, як суд випустив підозрюваний у справі по хабарництву Мельничука і Єременка під заставу, вони організували акцію під Генпрокуратурою, на яку принесли труну.

Нагадаємо, 3 березня у Коцюбинському пройшли слухання щодо приєднання до Києва. У слуханнях взяли участь майже 1340 зареєстрованих мешканців селища. Майже 61% з них проголосували за приєднання до Києва.

Як відомо, 7 березня Микола Єременко став самопроглошеним селищним головою Коцюбинського. Ірпінський реєстратор вніс його в реєстр після псевдосесії, на якій голосував навіть відкликаний виборцями депутат ради Віктор Анісімов.

Єременко вважає себе обраним секретарем Коцюбинської селищної ради з жовтня 2017 року. При тому, що в його декларації на сайті НАЗК немає жодного доходу на цій посаді, бо обирали його депутати на псевдосесії. Більше того, декларація НАЗК свідчить, що доходів у депутата нема кілька років поспіль. При цьому він дозволяє собі відпочити в Єгипті та Карпатах.

Прокуратура відкрила кримінальні провадження через те, що депутат Єременко погрожував членам ТВК та активістам через те, що за народною ініціативою відкликали депутата Віктора Анісімова. 28 березня голову ТВК Людмилу Демченко не допустили в раду, про що вона повідомила ЦВК.

Переворот депутати організували після того, як на громадських слуханнях мешканці проголосували за приєднання до Києва. За висловилося майже 61 % учасників слухань. На слухання, про які було відомо за місяць прийшли понад 1300 мешканців.

В Історії Коцюбинського це вже другий переворот влади. У 2016 році Ірпінський реєстратор вніс в реєстр незаконно керінвиком ради Юлію Главацьку з партії мера Ірпеня Нові обличчя. Парламент тоді призначив перевибори ради. Суд визнав дії депутатів незаконними. Зараз ірпінського реєстратора та Юлію Главацьку судять. Прокуратура вбачає в їхніх діях криміна

 

 

Leave a Reply

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539