Погрози Єременка ТВК: прокуратура відкрила кримінальні провадження

0

Прокуратура Київської області відкрила 3 кримінальних провадження щодо подій в Коцюбинському. Про це на своїй сторінці у соцмережі facebook повідомила нардеп Ольга Червакова.

Два провадження прокуратура відкрила щодо погроз активістам і членам ТВК з боку самопроголошеного голови Коцюбинського Миколи Єременка,який незаконно захопив владу в Коцюбинському.

За ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст 350 ККУ (погроза або насильство щодо службової особи чи громадянина, який виконує громадський обов’язок) та ч.1 ст. 346 ККУ (погроза або насильство щодо державного чи громадського діяча).

Як відомо, Єременко погрожував голові та членам ТВК, коли ті підтримали громадську ініціативу й проголосували за відкликання депутата-тушки Віктора Анісімова.

Ще одне провадження прокуратура відкрила за ст. 351 ККУ (перешкоджання діяльності народного депутата України та депутата місцевої ради).

Після перевороту в Коцюбинському, Єременко погрожував не лише місцевим активістам та депутатам, а й народним депутатам.

Нагадаємо, роботі голови Коцюбинського ТВК Людмили Демченко перешкоджали фізично – її побив на чиєсь замовлення спортсмен з Білої Церкви Максим. Його затримали коцюбинці на місці злочину. Ірпінські активісти впізнали в ньому тітушку, який охороняв забудови кандидата в депутати від Нових облич. За напад на літню жінку він отримав 1 тис. грн.

6 березня Єременко погрожував членам ТВК.

Як відомо, члени ТВК від “Самопомочі” не з’явилися на засідання, де розглядали питання відкликання депутата. На їхній захист нардеп від “Самопомочі” Ірина Сисоєнко повідомила, що вони не прийшли на засідання через погрози від БПП, але доказів таких погроз не надала.

Проте самі члени від “Самопомочі” повідомили, що про засідання не знали й одночасно передали голові ТВК заяви, що хворіють.

Нагадаємо, за відкликання депутата Анісімова виборці зібрали майже вдвоє більше голосів, ніж віддали за нього в день виборів.

Днями стало відомо, що офіцер та АТОвець Анісімов міг вчиняти насильницькі дії стосовно своєї дружини, за цим фактом Ірпінською поліцією в липні 2017-го року було відкрите кримінальне провадження.

Депутат Єременко восени минулого року невдало намагався стати секретарем Коцюбинської ради з прицілом стати в.о. селищного голови. Єременко та Анісімов йшли в депутати від команди, яку підтримало віче, і в результаті стали тушками – перейшли й голосують разом з Новими обличчями.

Після того, як у депутатів зник річний імунітет після виборів, на голову ТВК Людмилу Демченко напав тітушка, який охороняв забудови Нових облич. Зараз нападник перебуває в СІЗО.

Leave a Reply

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539