День знань на підлозі: як турбується про школярів Ірпінь

1

Брудна підлога, відсутні меблі – саме так зустріла 18 школа Коцюбинського своїх учнів. На підлозі шматки арматури й сміття.

Батьки таким днем знань шоковані. Діти не розуміють, де їм навчатися.

Ще до того, як пройшла урочиста лінійка у соцмережі Facebook батьки скаржилися і на те, що меблі в неналежному стані, і на те, що школярам бракує найелеменатрішого – підручників.

При цьому депутат Ірпінської міської ради Богдан Слюсаренко (“Нові обличчя”) перед днем незалежності пропіарився на тому, що в школі готуються до Дня знань. При цьому він не забув згадати своїх однопартійців – в.о. мера Ірпеня Анастасію Попсуй (змінила прізвище на Заблоцька) та самопроголошеного голову селища Сергія Даніша.

Директор 18 школи Ігор Лошицький теж піарить політиків, згадуючи їх поіменно. Про джерелол фінансування для “подарованої техніки” Лошицький не згадує нічого. У той же час в “Батьки SOS” пишуть, що місцева влада піариться на ноутбуках, які закуплені коштами держсубвенції.

Про те, що на підлозі в школі бруд та арматура і відсутні меблі – директор не згадує.

Мешканці те, що вібувається, назвали “грьобаним совком”. І наголошують, що лінійку провели, а класи до навчальногороку не готові.

Команда партії “Нові обличчя” традиційно піариться перед вибори за бюджетний кошт. Так було і на передодні минулих виборів.

За одну ніч Даніш пробігся кількома цервами, аби для піару з кошиком його побачили виборці різних приходів.

Також “Громада Приірпіння” писала про те, як Даніш став спонсором Діда Мороза і при цьому заробив десь 60 000 грн за рік.

Влада Ірпеня, яка має фінансувати освіту в регіоні, витрачає чималі кошти на озеленення, яке гине через неналежний догляд.

1 Comment

  1. olexandra kiev 2 Вересня 2019 at 15:59

    Розруха по всім фронтам,вода з гімном,школа без меблів,медицина платна і без вторинної ланки

Leave a Reply

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539