Жежера отримала премію імені Василя Сергієнка за розслідування про забудову Протасового Яру

1

Журналістка київської команди Руху ЧЕСНО Олена Жежера отримала премію імені Василя Сергієнка “Найкраще розслідування в Інтернет-ЗМІ/Друкованому ЗМІ” (регіональна підномінація). Про це повідмоляє рух ЧЕСНО.

У матеріалі  “Забудова урочища Протасів Яр: сліди Корбана і мовчання Зеленського” ідеться про будівництво ЖК “Турбійон” на території Протасового Яру у Києві. Жежера з’ясувала, хто і як дозволив забудову на території зеленої зони, чи справді ініціативній групі “Захистимо Протасів Яр” погрожує Геннадій Корбан, із яким пов’язують компанію-забудовника ТОВ “Дайтона Груп”, та яка доля чекає на єдине в столиці місце для зимового відпочинку.

Премія імені Василя Сергієнка  була започаткована у липні 2017 року черкаськими журналістами та активістами, які  вирішили вшанувати пам’ять свого друга Василя Сергієнка, Героя Небесної Сотні, закатованого за свою журналістську та громадську діяльність у 2014 році.

Окрім вшанування пам’яті Василя Сергієнка, конкурс має на меті популяризацію журналістських розслідувань, а також виявлення та заохочення журналістів, блогерів, які розслідують злочинні корупційні діяння місцевих еліт.

Раніше Жежера вигравала премію за розслідування щодо Бучанського межигір’я, яке потрапило до рук родини екснарлепа-комуніста Катєтніка. Розслідування було надруковане на “Громаді Приірпіння”.

1 Comment

  1. Aelita 5 Грудня 2019 at 19:48

    Она реально заслужила , супер женщина и большая умничка.

Leave a Reply

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539