На день пам’яті Чорнобильської катастрофи Коцюбинське замовило святковий обід за 36 000

0

Коцюбинська селищна рада замовила святковий обід на день пам’яті Чорнобильської трагедії.

Про це йдеться в системі тендерної документації, яку аналізує “Громада Приірпіння”.

У формулюванні так і зазначено: “святковий обід”.

До цієї ж дати з бюджету селище заплатило 309 000 за витвір мистецтва. Представник “Слуги народу” Сергій Даніш відкрив пам’ятник і пропіарився на ньому як на фотозоні, зроблені за бюджетні кошти.

Нагадаємо, селищний голова Коцюбинського Сергій Даніш (“Слуга народу”) отримує більше зарплату, ніж мер міста-мільйонника. Окрім того Коцюбинська рада купила машину за 600 000 грн, на який і їздить Даніш. А для того, щоб комунальники могли здійснювати полив вночі, то з бюджету закупили скутер за 30 000 грн. Економічне обгрунтування цих витрат громаді так і не пояснили.

Комунальне підприємство селища Коцюбинське УЖКГ “Біличі” на грані банкрутства. На нього вивели мільйони бюджетних коштів і керівництво КП не хоче звітувати перед громадою і депутатами. Наразі УЖКГ винне “Київводоканалу” мільйони гривень за водовідведення і є загроза відключення води. Даніш зізнався, що в передвиборчий рік, коли коштом УЖКГ робили піар на благоустрої, він під свою відповідальність сказав не платити кошти за водовідведення. При цьому 2021 року на обрізку дерев виділили вже 250 000 грн.

За відсутності спроможності забезпечити соцпослуги в Коцюбинському, бюджет селища платить Ірпеню за те, що вони обслуговуватимуть мешканців селища.

Ірпінським перевізникам за пільговиків з бюджету відголосували спершу 400 000, а далі ця сума зросла до 1 млн.

У передвиборчий рік, на парки і сквери, зокрема з рахунків УЖКГ “Біличі”, були витрачені мільйони гривень.

Для того, щоб сайт ТОВ “ITV” поширював інформацію, яка вигідна команді Даніша (“Нові обличчя”, “Слуги народу”, “Європейська солідарність”), з бюджету виділили майже 50 000 грн.

Leave a Reply

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539