Черніков хоче відкрити таємниці дерибану лісу активістам, але на своїх умовах

2

До редакції сайту www.kotsubynske.org надійшов лист від депутата Чернікова такого змісту:

“В четверг “5” августа 2010г. в 17 часов, в актовом зале Коцюбинского поселкового совета состоится встреча между депутатом Черниковым С.И. и борцами за сохранение леса в текущем состоянии. На собрании будет присутствовать мэр посёлка – Садовский Вадим Иванович и некоторые другие депутаты. С собой иметь документ, подтверждающий проживание в Коцюбинском.”

Нагадаємо. Раніше в коментарях до статті про дерибан лісу депутат Черніков заявив про умови зустрічі:

“Приехал только что и прочёл этот бред (коментарі до статті – прим. ред.). Лжепатриоты, Ваша серость меня немного удивляет. Знал же, что лучше не связываться с подобными личностями. Ну что ж, как говориться: взялся за гуж – не говори что не здюжь. Я же предлагал Вам провести интеллектуальную дискуссию на эту тему, а в ответ что? Инфантильные малолетки типа Школярика и УБД. Подставной Максим “Перепилица”, которому отсилы 25 лет отроду и который за свою жизнь будки собачей не сделал, судит о советской эпохе. Nastena, рассуждающая о первичности духа над материей. Сердобольная Сусідка. Ерёменко из Киево-Могилянки, призывающий нарушать закон. И это Ваш потенциал? Всё, участвовать в дисскусиях на эту тему на этом сайте больше не буду.
Предлагаю встетиться в четверг “5” августа 2010г. в 17 часов, в актовом зале селищної ради и в открытой дискуссии обсудить эту тему. На встречу приглашу мэра Садовского Вадима Ивановича и других депутатов (кто не в отпуске). Своего рода встреча власти и оппозиции.
Если в штаны ещё не наложили, прошу подготовиться к конкретной интеллектуальной дискуссии.

Порядок денний:
1. Как принималось решение о лесе.
2. Юридическое обоснование.
3. Что будет дальше.

С собой иметь документ, подтверждающий проживание в Коцюбинском.

Мои условия: поскольку будет откровенный разговор, никакой прессы и СМИ (и диктофонов); на собрании должна отсутствовать “активистка” Ирина (для меня она персона “non grata”).
При невыполнении моих условий – разговора не будет.
Для вас это последний шанс напрямую узнать всю интересующую информацию.
На этом сайте отвечать более не буду.”

Редакція звернулася до активістів селища, щоб дізнатися, чи давали вони згоду на зустріч. Активісти заявили, що про ідею зустрітися вперше дізналися від редакції сайту. Вони підтримали ідею Чернікова щодо інтелектуальної дискусії стосовно долі лісу, проте виставили свої умови:

1.      День зустрічі має припадати на неробочий час або вихідний день: тобто у робочі дні – після 19:00 або у суботу-неділю. Час зустрічі мають повідомити редакції сайту не менше як за три дні до запланованих зборів.

2.  На зустрічі можуть бути присутні всі громадяни України, що проживають в Коцюбинському незалежно від місця реєстрації, кому небайдужа доля лісу та представники місцевої влади.

3. На зустрічі можуть бути присутні всі охочі журналісти, кожен з яких має своє законне право висвітлювати перебіг зборів.

2 коментарі

 1. Сергий 5 Серпня 2010 at 03:12

  to Черніков

  – Много на себя взял, условия жене на кухне будешь ставить!

 2. Taras 8 Серпня 2010 at 23:47

  Ги 🙂 Можу уявити, як буде виглядати цей “откровенный разговор”:
  – значить так, дітки, до нас приїхали конкретні пацани і сказали, що за дають по 100 тисяч баків за голос депутата і мільйон – особисто голові. На додачу обіцяли зробити внесок до соціально-економічного розвитку Коцюбинського – дадуть гроші на побудову дороги і водопроводу (до своїх нових ділянок, зрозуміло). Якщо ми не погодимося, то нас будуть пресувати через прокуратуру. Ну ми і прийняли рішення. Ми порушили якійсь закон? Ну ви як маленькі, не знаєте, в якій країні живете? Короче, є тема: кожному по 5 штук зараз, щоби мовчали до місцевих виборів, і ще по 10 – після виборів, коли переоберуть владу. Ми нормальні люди, все розуміємо, і готові ділитися. Не турбуйтеся, зараз депутати приймуть рішення про призупинення попрередьного рішення, і можете всім сказати, що ви перемогли. Домовилися? А, ще, якщо не погодитися – поріжемо бензопилами, як в Харкові.

  Цей Черніков часом не з ментів/прокурорів?

  Єдине, що можна вимагати від преси – щоби вони сиділи на зустрічі тихо і просто слухали/записували/фотографували, і не заважали дискусії. Це – максимум.

Leave a Reply

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539