Техніку біля озера опломбували працівники екологічної інспекції

10

“46 дерев вони там зрізали за останні 2 дні. До того – 19 дерев. Кажуть, що бульдозер не міг проїхати, щоб озеро чистити,” – розповідає лісник Олександр Топчій.

Працівники екологічної інспекції столиці, які приїхали на місце події, опломбували техніку ТОВ “Альянс Будівельників України”.

Робітники, що чистять озеро, нарікають на такі дії, пояснюючи, що їм необхідно на ніч через морози зливати воду з радіаторів.

На місце події, за словами очевидців, з селищної ради приїхав селищний голова Вадим Садовський, кілька депутатів та юристи, які відмовились підписати акт екологічної інспекції мотивуючи це тим, що цей ліс – це територія Коцюбинського.

10 коментарів

 1. Іван 5 Листопада 2011 at 13:17

  Якщо ліс це територія Коцюбинського, то це вже не ліс, а лісова рослинність в межах селища(самосів)? А якщо навпаки- то Коцюбинське не селище, а хутір(поселення лісовиків) в нетрях лісової хащі?
  До речі а що це за ТОВ “Альянс Будівельників України”? Це підрядна організація чи суб, суб, суб підрядна…

 2. Александрович 10 Листопада 2011 at 12:57

  Кто-то толком обьяснит: озеро – оно чье, Святошинского лесничества или Коцюбинского? Депутат Черников,может хоть Вы внесете ясность?!

  • Депутат Черников 11 Листопада 2011 at 23:53

   Посудите сами: Облрада выделила бюджетные деньги на озеро. Там что дураки сидят? Повторяю, это бюджетные деньги и выделиться “налево” они не могут, так как проходят кучу согласований.
   Это всего лишь один довод. Про многие другие я ранее писал на этом сайте, поэтому повторяться не буду.
   И вообще: поменьше слушайте наших лжепатриотов и побольше думайте своей головой.

   Для ориентировки – вот они, наши лжепатриоты, а также их разухабистая подтанцовка:

  • Іван 14 Листопада 2011 at 15:37

   Озеро, через посередництво Чернікова може належати Садовському! Час покаже.., але буде вже пізно щось змінити!!!

 3. Александр 16 Листопада 2011 at 15:54

  Іван – Озера принадлежать могут только государству))

 4. з вулиці Шевченка 17 Листопада 2011 at 10:20

  Александр,озеро – це вода і вона дійсно належить державі(Петя Мельник,Садовський і решті).А ось що навколо води(озера) буде належати тим,хто начеб-то чистить це нещасне озеро? Земелька коштує набагато дорожче.

 5. Александр 18 Листопада 2011 at 12:38

  Разговоры о пустом. КАКАЯ ВАМ разница, кому принадлежит это узеро (Киев или Коцюб.) ??? Оно чистится и облагораживается окрестная территория. Ну разве это плохо? Перед тем как Облрада выделила деньги на озеро, наверняка была проведена проверка кому оно принадлежит. Под частные вледения гос.деньги не выделяют. Не создавайте панику на ровном месте.

 6. Іван 24 Листопада 2011 at 11:15

  Александр ви певно жартівник? Державні кошти “закопані” в Межигірї також виділялись після певної “перевірки”!!! Власне саме ця перевірка і примусила Автодор, Зеленбуд та інших не економити на цьому “державному” проекті!!! Соромно таке не знати!

 7. Сергей К. 4 Грудня 2011 at 03:43

  Было прекрасное ЛЕСНОЕ озеро. Одно из красивейших в Киеве. А после “зачистки” будет в лучшем случае обычный водоем с “благоустроенными” берегами. А для того, чтобы узнать, где вода чище – в благоустроенных озерах или в природных водоемах – поинтересуйтесь судьбой остальных киевских озер, на которые в 2011 году даже санитарный паспорт выдать оказалось невозможно. И, кстати, какова судьба ондатр, живших в верховьях озера? Надеюсь, о них позаботились? Существует ли вообще природоохранная часть проекта реконструкции озера?

Leave a Reply

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539