Анатолій Мельник:”Нашими працівниками накладено арешт на 501 земельну ділянку в Біличанському лісі”

1

Землю «Элита Центра» арестовали, экс сотрудников компании могут взять под стражу МВД арест Прокурор міста Києва розповів «Вечірці», як його відомство відреагувало на резонансну справу.

– Як столична прокуратура відреагувала на рішення Коцюбинської селищної ради, що призвели до вирубування дерев у Біличанському лісі?

– Нашими працівниками та Святошинською районною прокуратурою із серпня до листопада минулого року було заявлено 46 позовів до Святошинського районного суду з вимогою скасувати рішення сільради, визнати недійсним 501 державний акт і повернути земельні ділянки. Нині всі ці справи розглядаються в суді. Крім того, ми подали до Київського окружного адміністративного суду 6 позовів про скасування рішень Коцюбинської селищної ради щодо надання громадянам та житлово-будівельним кооперативам «Спільнота», «Злагода», «Моноліт», «Біличанка», «Берковець» дозволів на розроблення проектів землеустрою земельних ділянок загальною площею 620 га.

– Чи порушено кримінальні справи стосовно посадовців, котрі ухвалювали рішення щодо вирубування дерев?

– У нашому слідчому відділі перебуває кримінальна справа, порушена Генпрокуратурою за фактом зловживання службовим становищем посадовими особами відділу земельних ресурсів Ірпеня під час складання, видачі та реєстрації вищезазначеного 501 державного акта на право власності на земельні ділянки загальною площею 72 га. У процесі досудового слідства накладено арешт на всі згадані ділянки. У справі вже призначено судово-землевпорядну експертизу, яку проведуть фахівці Науково-дослідного інституту геодезії та картографії. Висновки ми отримаємо найближчим часом.

– Як відомо, прокуратурою також підготовлено позов про визнання будівництва у смт. Коцюбинському незаконним?

– В ході розслідування кримінальної справи встановлено, що між товариством з обмеженною відповідальністю «Будівельно-інвестиційна компанія «Благобуд» та фізичною особою 01.08.11 укладено договір про спільну діяльність у будівництві житлових будинків. Предметом виконання спірного договору є спільна діяльність у будівництві багатоквартирних житлових будинків з вбудованими та прибудованими приміщеннями соціального призначення на земельних ділянках площею 1,35 га в межах вулиць Зелена та Кооперативна в смт. Коцюбинське. Прокуратурою міста Києва уже підготовлено позов про визнання цього договору недійсним.

– А прокуратурою було оскаржене рішення ради, яким були змінені межі селища Коцюбинське?

– Прокуратура Ірпеня опротестувала рішення про затвердження Генерального плану забудови смт Коцюбинське. Згідно з документом, у межі селища увійшли землі лісового фонду площею понад 3 тисячі гектарів, які перебувають у користуванні КП «Святошинське лісопаркове господарство». Оскільки селищною радою протест відхилено, столичною прокуратурою до Ірпінського міськсуду заявлено позов про визнання рішення незаконним та його скасування. Однак суд відмовив у задоволенні позову. Нашу апеляційну скаргу також було відхилено Київським апеляційним адмінсудом.

Автор: Юлія Михайлюк

1 Comment

  1. Олег 18 Березня 2012 at 00:53

    Садовский должен СИДЕТЬ!

Leave a Reply

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539