Відкриття озера: сюжет СТБ + інтерв’ю з Садовським / ВІДЕО

11

Редакція програми “Вікна-новини” за кілька тижнів до відкриття ставка звернулася офіційно до Міністерства охорони здоров’я, щоб отримати результати аналізів проб води.

У МОЗ журналістам повідомили, що ставок перебуває на балансі київського комунального підприємства і офіційно після запиту редакції МОЗ призначило представника Святошинської СЕС коментувати аналізи проб води, які були відібрані в ставку 13 серпня 2012 року.

Реакція селищного голови Вадима Садовського, коли журналіст програми “Вікна-Новини” Ольга Червакова показує йому результати, які офіційно надали редакції після запиту в  МОЗ.

11 коментарів

 1. Сан Саныч 29 Серпня 2012 at 11:12

  Уже ставок невозможно открыть без прохвоста Пети Мельника?! А вот интересно, почему бы Садовскому, в доказательство чистоты озера, самому, демонстративно не искупаться в этом ставке? Да еще бы эту дерибаншу бюджетных денег – Семко вместе с ним запустить в ставок!

 2. Олег 30 Серпня 2012 at 11:28

  Все лето и взрослые и дети плавати в озере.Никаких жалоб небыло, а тут перед открытием вдруг палочка завелась….Смешно.

  • Ірина Федорів 30 Серпня 2012 at 15:01

   Пане Олеже, я спробую Вам пояснити дві речі. Є людина й її право, а є держава і її обов’язок.

   Так от як людина, Ви маєте право набрати ванну повну нечистот й там сидіти досхочу. Ваше право – Ваш вибір. Держава не несе відповідальності за це.

   Це людина і її право.

   А коли держава каже – “пляж відкрито” – вона гарантує, що громадянам там нічого не загрожує.

   Робимо висновки. До офіційного відкриття, поки пан Мельник, пані Семко, пан Садовський не сказали – “В озері можна купатись”, держава за тих, хто купається тут відповідальність не несла. Хіба якщо б хтось зателефонував в підрозділ МНС, то вони мали б рятувати. Але тут ніхто б за це відповідальності не ніс, бо людина сама полізла.

   Тому я, як депутат селищної ради, почувши, що буде офіційне відкриття, врахувавши виступи двох депутатів (Ясінєва й Хвостенка), які наголошували, що стоки все одно йдуть так чи інакше в озеро, задалась питанням, чи можемо ми його офіційно відкрити.

   Виявилось, що навіть якби вода була джерельно чиста, держава, а відтак чиновники, не можуть відкривати пляж без пляжного паспорту.

   Припустімо, пляжний паспорт є. В нашій державі можливо все, особливо, коли ВІДКРИТТЯ пляжу заплановане дуже зручно на кінець нормального купального сезону, бо два місяці до виборів і Петро Мельник кандидат.

   Що ж потрібно для того, щоб видали пляжний паспорт? Для тих хто готовий вивчити повністю – ось лінк

   http://zakon1.rada.gov.ua/laws/show/z0095-02

   але, якщо коротко, то має бути в тому числі РОЗГОРНУТИЙ РЯТУВАЛЬНИЙ ПУКТ.

   Навіть під час офіційного відкриття не було розгорнутого рятувального пункту.

   Тепер ідемо далі. Свято пройшло. Пляж відкритий офіційно владою трьох рівнів – народною, обласною, місцевою.

   Уявіть, що хтось полізе в озеро купатись. Рятувального пункту нема. Не дай Боже щось станеться. Хто кине дитині рятувлаьне коло? І взагалі чи там є це коло?

   Різниця в тому, що зараз влада буде нести відповідальність за те, що ЩОДЕННО, після офіційного “відкриття” озера, вона наражає на небезпеку (не гарантуючи безпеку) життя дітей і дорослих громади, чиїм добробутом так “опікується” роздаючи народне багатство – ліс під кооперативи, для “новатора”, підставним особам, депутатам селищнох ради і т д.

   Вода може змінювати якість. Кишкова паличка може з’являтись і щезати навіть там, де є справді відкритий пляж з відповідним реальним паспортом, де немає нецентралізованої каналізації з стоками.

   Питання безпеки є ключовим. Тому за це має зараз хтось нести відповідальність. І не тоді, як не дай Боже щось станеться.

   І найгірше, що ЖОДЕН місцевий депутат в тому числі профільна комісія не поцікавились тим, а як там буде з безпекою для громади під час свята?

   Всі радо вийшли на суботник, щоб прибрати ліс для Петра Мельника, а не для громади (бо на жодному суботнику крім Боримського й Слюсаренка нікого не видно було).

   і Петро Мельник коштом здоров’я і безпеки дітей і людей пропіарився. При тому, що на сесії пані Семко заявила всьому депутатському корпусу і представникам духовенства, яких просила привести паству, що “відкриття” буде аплолітичним.

   Якби відкривали розумні люди, то сказали б: “ми відкриваємо сьогодні прогулянкову зону. У нас результати СЕС нормальні, але бачите, є документ Святошинської СЕС. Ваша безпека для нас дорожче піару. Тому просимо сьогодні в воду не лізти. За кілька днів ми з’ясуємо ситуацію на рівні МОЗ. Поставимо стенд з офіційною інфорацією й ви зможете з нею ознайомитись”.

   Але для цього головна мета має бути не піар, а благо громади. Хоча якби Петро Мельник таке сказав, то він би не був Петром Мельником.

   • Олег 31 Серпня 2012 at 18:56

    На сколько мне известно, то пляж никто и не открывал. Вам, как депутату, должно быть это известно!!! Пляжи осенью не открывают). Было открытие озера, как объекта благоустройства.

 3. Людмила 30 Серпня 2012 at 19:02

  А что вы лично сделали по очистке ставка?
  Пока жабы сидели в луже- всех устраивало, а как что-то сделали, так все плохо.
  Что местные депутаты ни сделают все вам не так.
  Что вы делаете кроме слов?
  Тема по земле заглохла, так взялись обливать грязью по очистке озера.

 4. Gargamel’ 30 Серпня 2012 at 19:23

  Мне абсолютно всёравно кто такая Семко и Мельник .пиарятся они или нет. результат роботы есть и это здорово . Коцюбинскому от этого есть плюс . А Федорив показалабы свой результат роботы и не вертуальный как она может в сюжете СТБ смотированый где коцюбинское показываю т в сплошном негативе и в вечных якобы скандала навколо лiсу где скандалит только федорив и 10 её соратников называющие якобы активистами. А мнение коренных жителей по поводу леса некогда не показывают. НО зато патриоты. А показалабы реальную роботу без пиара.

 5. Наталья 31 Серпня 2012 at 14:05

  Оставила дорогой власти под этой статьей привет.))) Надеюсь не вытрут. Смешные люди. Тестируют воду при температуре + 13 градусов и радуются. Кишечной палочки больше при температуре + 25 + 30. Факт. Люди не лезут в воду при температуре + 13, как правило. Ну, и никто не говорил, что вода не может менять своих свойств за 10 дней, особенно под влиянием температуры. Еще зимой взяли бы пробы. В Киеве и без стоков закрывают пляжи, когда простая вода кишит палочкой. А вот с анализом бысто управились. мой знакомый из СЕС говорит, что палочку высевают 5 – 7 дней. Взяли пробы 27, а 30 уже на сайте. Оперативно)))

 6. Sveta 31 Серпня 2012 at 15:07

  Бактеріологічний аналіз робиться за три дні. Якщо нічого не висівається і немає підозри на Escherichia coli – аналіз завершено. Якщо є найменша підозра на наявність палички у воді – аналіз триває ще 2 дні. Висновок – аналіз робили лише 3 дні, бо палички у воді не було.
  Друге – +13 – це що – історичний мінімум, чи нічна температура?

 7. Фанат сельрады 31 Серпня 2012 at 19:26

  Федора верит только всему киевскому: святошинскому лесопарковому хозяйству, святошинской СЭС, киевской прокуратуре; киевской инспекции водного хозяйства и Киевской городскому совету. В своих аргументах ссылается на всё киевское.
  Остановить очистку озера у нее и её шайки не получилось, так теперь взялась охаивать озеро. Завтра начнет третировать воздух над озером. Послезавтра будет поливать грязью луну за то, что от неё случаются приливы и отливы на коцюбинском озере.
  Интересно, почему она и её приспешники (включая СТБ) не трогают верховную власть Украины, обходят стороной деятельность властей Киева, а взялись за Коцюбинское? Значит есть интерес в этом. Как говорили ещё в Древнем Риме: ищи кому выгодно.
  Видя всё то, что она говорит и делает, напрашивается простой вывод: Федора – враг народа Коцюбинского. Да и не только Федора, а и разные там бездетные Соколенки, Черваковы и прочие про-киевские”журнашлюшки”.
  Думаю, наступил момент требовать от сельрады исключения Федоры из депутатов за то, что она вредит интересам посёлка. А иначе, то ли ещё будет.

 8. З вул. Меблева 5 Вересня 2012 at 22:09

  Федорів РУЛИТЬ!!!!!!!!!

Leave a Reply

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539