Округи Мельника і Луцького приростають “бажаючими” проголосувати

1

passport-lyudiНа округу Петра Мельника кількість бажаючих проголосувати за відкріпними талонами зросла до 920 осіб.

Про це йдеться відомостях державного реєстру виборців за 12 вересня, які отримала “Українська правда”.

Ще одним лідером за поданими заявами є Солом’янський округ, де балотується Максим Луцький.

У середу про технологію збільшення виборців в трьох округах Київщини також заявив представник “Батьківщини” у ЦВК Руслан Князевич.

“Є вади у Законі “Про Державний реєстр виборців”, одна з норм якого передбачає можливість тимчасової зміни місця голосування без зміни виборчої адреси. І зараз ця тенденція набирає обертів не лише у окрузі у Ірпені, і за цим фактом ЦВК звернулася до Генеральної прокуратури. Аналогічні речі відбуваються у трьох округах столиці – у Дніпровському, Печерськом та Солом’янському районі столиці”, – сказав Князевич, повідомляє УНІАН.

При цьому представник партії в ЦВК вважає, що таку технологію переважно застосовують кандидати у депутати, які мають доступ до адміністративного ресурсу.

“Звичайно, коли на округ привезуть кілька сотень чи тисячу виборців, це може вирішальним чином вплинути на результати голосування для певного кандидата”, – вважає він.

За матеріалами “Українська правда”.

1 Comment

  1. Сан Саныч 14 Вересня 2012 at 07:12

    Прощелыге Пэте Мельнику это не поможет. Надо было ему все же залезть в партийный список регионов. Если помните, не так давно он уже пролетел по Ирпеню по мажоритарке и его студенческие махинации не помогли. Эх, Пэтя, что-то твое бывшее комсомольское чутье стало тебя подводить…

Leave a Reply

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539