Музичній школі селища загрожує закриття. Прохання допомогти / Колонка автора

1

На сесії селищної ради Коцюбинського Київської області раптово постало питання закриття музичної школи, з-поміж учнів якої є призери міжнародних та всеукраїнських конкурсів.

Ірпінь (а селище входить до Ірпінського регіону) відмовився цього року дотувати музичну школу селища Коцюбинське.

До нового бюджетного року в нас два місяці. Зараз немає коштів навіть для того, щоб виплатити заробітну плату викладачам. (ЗП фонд – 51 тисяча гривень на місяць). Тому треба терміново залучити 102 тисячі гривень.

Ми з батьками плануємо звернутися до міністерству культури, щоб вирішити це питання системно на майбутнє.

Але на це потрібен час, а в нас його немає. Постало питання: або закрити школу, або підняти вартість навчання більше, ніж вдвічі.

Тепер для того, щоб дитина місяць навчалась, наприклад, сольного співу чи грі на фортепіано в школі треба платити щонайменше 250 гривень. Відповідно батькам на рік це буде коштувати близько 2,5 тисяч гривень.

Для людей у селищі це дуже дорого. Більшість батьків (учнів у школі близько 100) не в змозі платити такі гроші. Тому будуть змушені забирати дітей з школи.

Відповідно фінансування не буде й школу знову таки можуть закрити, доки ми вирішимо це питання.

Прохання до всіх, хто в змозі перерахувати бодай 100 – 150 гривень на заробітну плату вчителям.

Для когось ця сума – це кава чи чай з тістечком в кав’ярні. А для дітей в селищі, це шанс зберегти школу, де продовжиться музична освіта не одного покоління.

В селищі дуже високий рівень алкоголізму й наркоманії. Щосуботника ми назбируємо немало шприців. Саме тому зберегти музичну школу дуже важливо. Діти повинні мати альтернативу.

Надаю реквізити для тих, хто може допомогти музичній школі вціліти протягом цих двох місяців:

Коцюбинська селищна рада

Код ЄДРПОУ 04360600

Розрахунковий рахунок 35427020003233

ГУ ДКСУ Київської області

МФО 821018

Призначення платежу: благодійний внесок для виплати заробітної плати

Величезне прохання поширити пост в соціальних мережах.

Ірина Федорів. УП.

1 Comment

  1. Ирина 27 Жовтня 2012 at 12:01

    Мене дуже обурила ця ситуація тим,що батьків поставили перед фактом ( щоча підвищення вже відбулося з вересня місяця 120 грн.з 90 грн.) Батьки пропонували , як можно вирішити проблему, але Селищна рада наполягала на своєму.Як зясувалося ,рішення все прийнято. У мене не має гарантії і віри, що ця плата залишиться і в подальшому.
    250 грн – це велика плата!!!!! В Коцюбинському дітей немає чим зайняти, музична школа- це мабуть єдиний острів мрій, де душі наших дітей можуть розкриватися і розвиватися.Мені дуже подобається вчительський склад школи.
    І якщо є люди не байдужі до нашого майбутнього, допоможіть!

Leave a Reply

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539