“Ударівець” привітав “Батьківщину” з перемогою в окрузі Мельника

1

перемогаКандидат від “Удару” Олександр Юраков відкликає скарги у 95 окрузі на Київщині на користь кандидата від “Батьківщини” В`ячеслава Кутового.

Про це повідомляє офіційний сайт партії.

“Оскільки згідно офіційних данних на сайті ЦВК існує розрив між Кутовим і Юраковим, кандидат Юраков вирішив не оскаржувати результати виборів у мажоритарному окрузі і привітати представника “Батьківщини” з перемогою”, – йдеться в заяві.

“Раніше Юраков подав скарги і вимагав перерахунку голосів на окремих дільницях. Щоб не було маніпуляцій в ОВК і перерахунок не пішов на користь регіонала Петра Мельника, а в опозиційних сил не вкрали голоси, кандидат від “Удару” відкликає усі скарги”, – зазначають в партії.

Раніше партія “Батьківщина” заявляла, що Юраков готує штурм ОВК №95.

Станом на 13:26 сайт ЦВК повідомляє, що в окрузі підраховано 82,02% протоколів: у Кутового – 26,4% голосів, у Мельника – 22,13%.

Українська правда

1 Comment

  1. Ігор Домбровський 3 Листопада 2012 at 22:57

    Респект Юракову! Тільки справжній Чоловік може Визнавати свою Поразку, Пробачати та не “падати” до рівня дона Пилипишина(223 виборчий округ) і йому подібним! При зустрічі обов’язково потисну йому руку! Але це буде згодом – а зараз повна мобілізація! Всі до 223 виборчої дільниці!Потрібно захистити голоси киян, захистити демократію.

Leave a Reply

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539