Скаржинському оголосять недовіру? / Колонка автора

3

На сесію Ірпінської міської ради, яка відбулась 15 листопада, громада могла потрапити лише надавши про себе конфіденційні дані.

Про це громаду, яка має конституційне право спостерігати за роботою своїх обранців, попереджало оголошення на вхідних дверях.

Влада своє небажання пускати просто так громаду на сесію пояснила це пунктом 7 та 8 Регламенту ради.

Без реєстрації, де обов’язково мала бути зазначена дата народження громадянина, до сесійної зали Ірпінської ради годі було потрапити.

Тішить лише те, що не було графи «національність», бо невідомо, що можуть вигадати автори нововведень до Регламенту, які прямо порушують статті 3, 5, 7 Конституції України, а також статті 3, 4 та п.16 статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

Сесія розпочалась із виступу міського голови Володимира Скаржинського, який прозвітував, що парламентські вибори в Ірпені пройшли чесно та відкрито, подякував, насамперед, провладним кандидатам-невдахам Петрові Мельнику, Юрію Цікаленку та Дмитрові Войцеху за плідну роботу під час виборів.

Він жодним словом не обмовився про ті скандали, які відбувались саме на ОВК 95, що знаходилась у місті Ірпінь, і за своїм загальнодержавним розголосом поступались лише скандалам на ОВК міста Києва (округ Пилипишина № 223 та інші).

Серед інших питань, які розглядались на першій після виборів сесії Ірпінської міської ради, окремо можна виділити знакову подію, яка дуже скоро може призвести до непередбачуваних наслідків, як для фракції «Партії регіонів», так і для міського голови Володимира Скаржинського зокрема.

Справа в тім, що на сесії, яка відбулась 15 листопада, відкрито почали говорити про недовіру міському голові (див. відео нижче), і робити це почали саме його однопартійці-депутати, які засумнівались в чесності Скаржинського щодо розподілу бюджетних коштів. Говорили також про його особисту зацікавленість в спрямуванні значних фінансових ресурсів на задіяні в схемах приватні підприємства.

Також, від депутатів лунали підозри у неефективному використанні бюджетних коштів, реальному ціноутворенні кошторисів, як на матеріали, так і на виконані роботи.

За ініціативи депутатів Тішина, Вишнякова, Алексеєнка, Пешего, Денисенка та інших розгорівся скандал, який спричинив відмову більшості депутатів голосувати за окремі питання.

Все це призвело до того, що більшість винесених на сесію бюджетних питань були зняті з розгляду, а деякі не набрали необхідної кількості голосів.

У підсумку сесію перенесли на вівторок 20 листопада, зобов’язавши відповідальних за формування звіту осіб до того часу представити детальні розрахунки витрат бюджетних коштів.


Ігор Домбровський, представник ІРГО “Самозахист”

3 коментарі

  1. Тамара 20 Листопада 2012 at 16:06

    Отлично выступил депутат от свободы. Я в очередной раз не пожалела что голосовала за эту партию. Свободовцы точно дадут в морду наглым регионалам.

  2. Сашко 21 Листопада 2012 at 21:08

    Скаржине скоро гаплык! Свобода его таки додавит. Садовский на очереди?

  3. Тамара 26 Листопада 2012 at 13:03

    Чёто после выборов не видно Вадима Ивановича! Может в бегах?

Leave a Reply

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539