На нових зупинках заборонили продавати алкоголь та цигарки

2

До селищної ради надійшли звернення від підприємців щодо встановлення нового типу зупинок, що будуть зблоковані з кіосками.

Перед сесією депутат Василь Концеба переконував своїх колег-депутатів, щоб на нових зупинках заборонили продаж алкоголю тютюну та пива. На його думку, в селищі й так багато людей спивається.

Голова комісії землекористування, торгівлі та побутового обслуговування Віктор Боримський, який доповідав щодо цього питання, також запропонував заборонити продаж алкоголю, тютюну та пива. Зокрема Боримський повідомив депутатам, що сам нещодавно кинув курити.

Рішуче проти такої ініціативи виступили і проголосували депутати Хвостенко, Казіміров (який очолює комісію освіти, культури молоді та спорту) та Ясінєв.

Депутат Хвостенко переконував своїх колег-депутатів, що кожна людина має право купити тютюн, хай навіть новоприйнятий закон забороняє його курити в громадських місцях.

Депутат Євстифєєв утримався.

Нагадаємо, що коли селищна рада ухвалювала рішення про заборону продажу алкоголю в торгових точках з 22:00 по 10:00, то народні обранці Хвостенко, Казіміров та Євстифєєв також не підтримали цю ініціативу.

Депутат Лизун, який є одним з підприємців, що просили надати дозвіл на землевідвід під кіоски, голосував “за” заборону продажу тютюну та алкоголю.

Зупинки, зблоковані з кіосками, планують встановити за такими адресами: вулиця Меблева 8, вулиця Доківська 14, вулиця Пономарьова 6 та 18-б, вулиця Бакала 1 та на розі Бакала та Артема.


2 коментарі

  1. Мама учня 26 Грудня 2012 at 21:14

    А якщо жителі, вказаної адреси, проти сусідства з таким кіо

    ском?

  2. Володимир 8 Січня 2013 at 14:35

    Взагалі, підтримую заборону продажу у кіосках продаж алкоголю, тютюнових виробів, пива та слабоалкогольних напоїв! Такі товари мають бути суворо обмежені і регламентовані у продажу, а не продаватися безконтрольно на кожному кроці.

Leave a Reply

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539