У музшколі працювала комісія

6

Виконком Коцюбинської селищної ради створив комісію після звернення батьків.

“На виконання доручення голови Київської обласної державної адміністрації Присяжнюка А.Й. щодо заяви батьків учнів Коцюбинської дитячої музичної школи… створити комісію з перевірки фактів, викладених у заяві  батьків учнів Коцюбинської дитячої музичної школи та вивчення питання оптимізації фінансування школи,” – йдеться в рішенні виконкому, оприлюдненому на сайті селищної ради.

“Комісії невідкладно до 24.01.2013 року провести засідання та повідомити зацікавлених осіб щодо результатів проведеної роботи,” – йдеться далі.

Батьки, які є зацікавленими особами й ініціаторами звернення до Присяжнюка, й досі не знають результатів роботи комісії.

“Нічого толком не знаєм. Ніби була якась перевірка у середу. 6 годин тривала ця перевірка. Ніби завуча зняли й комусь передали години сумісників, але точно ніхто нічого не говорить,” – повідомила редакції мати Олена.

До комісії увійшли:


Голова комісії: Садовський Вадим (селищний глова),

заступник голови комісії секретар комісії Антонюк Євгенія (начальник відділу культури і туризму Ірпінської міської ради),

Щегловська Галина (головний спеціаліст управління культури і туризму КОДА),

Анісімова Світлана (головний спеціаліст управління культури і туризму КОДА),

Данилюк Євгенія (начальник фінансового управління Ірпінської міської ради),

Лютенко Олена (начальник планово-економічного відділу виконкому Коцюбинської селищної ради),

Подолянець Ігор (начальник управління культури і туризму КОДА),

Разорьонова Тетяна (директор Немішаєвської школи мистецтв, голова ради директорів початкових спеціалізованих мистецьких заходів),

Сокирко Микола (директор Фастівської школи мистецтв, член ради директорів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних заходів),

Ткаченко Тамара (начальник відділу обліку і звітності Коцюбинскьої селищної ради),

Ук Світлана (директор Березаньської школи мистецтв).

6 коментарів

 1. партизанка Зоя 26 Січня 2013 at 02:17

  Присяжнюк в своем стиле. Чиновников поставил проверять чиновников, и Садовский это возглавляет. А где же общественность? Полный цинизм.

  • гражданин 28 Січня 2013 at 17:03

   Так цинизм на уровне! Садовскому часики бы со своей ручки продать – гляди и зарплата на месяц всему коллективу школы будет. Если перевести в 250 грн на месяц за обучение, то по 10 месяцев 21 ученик может учится. То есть сократили на 20 мест? Думают, где финансы брать? Так вот они! У поселкового ворюги на руке! А в каком году у Садовского эти часики появились? Если сам купил: на какие шиши? Если подарок? То тут уже закон об антикоррупционных деятелях больше 500 грн подарок не разрешает принимать. Вот за этот факт надо его садить. И ключевое, почему родителей не было в комиссии? Федорив почему не взяли? Где отчет о результате работы, который должен быть донесен до заинтересованных до 24? Циники, Зоя. Я с Вами согласен. А люди наши – терьпилы.

 2. Агузаров 29 Січня 2013 at 10:49

  Комиссия почему-то только сегодня собирается дать свои результаты (а не 24.01.2013). В ноябре 2012 школа прошла на отлично гос. атестацию. Не соответствий не нашли. Садовскому не в школе нужно искать финансирование.

  • Ната 29 Січня 2013 at 16:31

   Правильно пусть сам финансирует школу-пожизненно.

 3. Папа Карло 29 Січня 2013 at 18:57

  Садовский, Данилюк, Лютенко, Ткаченко инициировали повышение оплаты, денег не давали на 2013 год, школу на самоокупаемость отправляли, а теперь им же средства найти нужно, дабы плату установить в соответствии с законом, то есть в размере на 01.09.2012 . Страна Гондурас, по-другому не скажешь. Эти товарищи ничего лучше не придумали, как опять ущемлять школу. Интересно, какие сказки Садовский расскажет Павленку в феврале )))))

 4. Ирина 8 Лютого 2013 at 21:21

  Родители не оптимизации добивались, людей возмутило незаконное повышение платы и перевод школы на самоокупаемость. К школе притензий нет.

Leave a Reply

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539