Прокуратура Київської області позивається до Коцюбинської селищної ради через землі Біличанського лісу

2

Органами прокуратури Київської області у січні 2013 року проведено перевірку додержання вимог законодавства Коцюбинською селищною радою при розпорядженні земельними ділянками лісогосподарського призначення.

“За результатами перевірок прокуратурою до Київського окружного адміністративного суду, а також до Ірпінського міського суду було пред’явлено 244 позови про повернення у власність держави 536,1 га землі лісового фонду,” – повідомляє прес-служба прокуратури Київської області.
Установлено, що протягом 2009-2010 років селищною радою передано вказані земельні ділянки у власність 501 громадянинові для будівництва та обслуговування житлових будинків та ще надано 5 юридичним особам дозволи на їх відведення.


Прокуратура, вивчивши матеріали перевірки, встановила, що передача вказаних земель з державної власності у приватну, а також зміна призначення земель відбулися із порушенням чинного законодавства.
Перевірка законності інших рішень Коцюбинської селищної ради на даний час триває.

За матеріалами сайту Прокуратури Київської області.


2 коментарі

  1. партизанка Зоя 4 Лютого 2013 at 20:48

    Проверки, протесты, следствие… Когда уже полетят головы коцюбинских чиновников?

  2. Ольга 5 Лютого 2013 at 20:44

    Это точно! Беспредел полный!

Leave a Reply

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539