Черніков просить всіх громадян на сесіях вставати й називатись

4

Татьяна Грачева - Когда власть не от Бога

Позачергову сесію селищної ради вирішили відвідати двоє мешканців селища – відомий активіст Ігор Домбровський та помічник народного депутата Кутового Олексій Туровський, який після обрання Кутового справно відвідує сесії селищної ради.

Попри те, що кожен громадянин не залежно від місця реєстрації чи проживання може бути присутній на будь-якій сесії будь-якого органу місцевого самоврядування, депутат Сергій Черніков почав вимагати, аби присутні встали й назвалися.

“Может они не граждане Украины,” – припустив недержавною мовою депутат Черніков.

Олексій Туровській двічі вставав і називав своє ім’я й міце проживання – селище Коцюбинське. Більше того, Олексій Туровський попросив надати йому реєстраційну книгу для громадян, які присутні на сесії, але такої в селищній раді не виявилось.

“В Ірпені процедура яка: приходиш – є книжка реєстрації для депутатів, для громадян та для представників ЗМІ. Три окремі книжки. Це може бути роздруковані папірці, які потім підшивають до книжки. Нема такого, щоб кожен громадянин вставав й озвучував хто він, давав вголос інформацію про себе як на допиті й забирав час всього депутатського корпусу, який має працювати, даючи всім пояснення хто він і чого прийшов,” – пояснює редакції Туровський.

На захист громадян виступив голова регламентної комісії Костянтин Коваленко, який повідомив члену своєї комісії Сергію Чернікову вимогу закону: всі, хто хочуть бути присутніми можуть спокійно сидіти в залі, а записуватись громадянам треба виключно на виступ.

З першого ряду пролунала репліка Владислава Євстифєєва щодо ініціативи Чернікова: “Бред какой-то. Каждого спрашивать что ли?”

“Я не буду спорить. Но это – неправильно!” – сказав член регламентної комісії Сергій Черніков і сів на місце.

На з’ясування цього питання 22 народних обранці витратили 10 хвилин загального часу (майже 4 людиногодини).

Депутат Коваленко як голова регламентної комісії пояснив депутатському корпусу, що якщо скликали в авральному порядку бюджетну сесію, то в порядку денному не має бути інших питань крім бюджетних та нагальних.

Але попри протест голови регламентної комісії, депутати внесли до порядку денного проекти рішень подовження договорів оренди, яких їм у друкованому вигляді так і не роздали через погане матеріальне забезпечення селищної ради.

“Я народився і виріс в Коцюбинському й 90 % депутатського корпусу знає мене особисто, в тому числі й депутат Черніков. Чого він вирішив акцентувати на цьому увагу – невідомо. Взагалі судячи з їхньої реакції для селищної ради факт присутності “не своїх” виглядає як подразник або радше дикість. Очевидно, вони не звикли, що громадяни приходять на засідання й стають свідками такого врядування, тому треба запрошувати громадян на сесії, щоб бачили, як працюють депутати, як голосують, які позиції відстоюють,” – говорить Олексій Туровський.

Депутат Дзюба на засідання з собою приніс книжку Тетяни Грачової “Когда власть не от Бога”. До слова депутат Сергій Черніков не раз заявляв про свою атеїстичну філософію світосприйняття.

4 коментарі

 1. гражданин 8 Лютого 2013 at 13:43

  То, что Черников – атеист, это многое объясняет. Он, безработный юрист-международник, верит, что эволюционировал из обезьяны. Это правдоподобно. Говорить он научился. Факт. Хоть и бред, как правильно заметил Евстифеев. А он редко в чем прав. Но тут прав. Теперь эта пост-макака вообразила, что она вожакоподобного типа перед которым все должны на задних лапках отчитаться и поклониться. В дурку его.

 2. Ігор Домбровський 9 Лютого 2013 at 20:41

  Відверто кажучи я маю бути вдячним Сергію Івановичу,що не запропонував мене обшукати, бо це призвело б до затримки початку сесії.

 3. з вулиці Шевченка 11 Лютого 2013 at 15:46

  Написали чітко: Черніков – атеїст. Так що ви хочете з цього бізробітнього юриста?! Людина без царя в голові. Навіть “бацька селища” Євстифєєв у шоці від його реплік…

 4. LEX 11 Лютого 2013 at 19:55

  Може Черніков хотів щось “провернути” на сесії? А тут така нескладуха, прийшли посторонні.

Залишити відповідь

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539