Активіст, якому обіцяли поламати ноги під час “Діалогу з країною”, написав Януковичу

1
Громадський активіст Андрій Скіпальський, якому під час “Діалогу Януковича з країною” на Майдані Незалежності погрожували поламати ноги, написав листа президенту, де таки поставив своє питання президенту.Про це йдеться у відкритому листі Скіпальського.

Активіст повідомив Януковичу, що під час “Діалогу” йому, застосовуючи грубу силу, не дозволили запитати президента про долю Біличанського лісу.

“Невідомі люди попросили мене перейти у задні ряди, почали грубо відштовхувати, а згодом взагалі силоміць викинули із черги. Ці люди відрізнялися характерною зовнішністю, майже однаковим спортивним одягом та чорними шапками, і їх було близько 30-ти. Вони щільно блокували будь-який підступ до ведучого, поводилися грубо та зухвало. Питань до вас у них не було”, – написав Скіпальській.

Активіст додав, що вже після того, як він відійшов, до нього “підійшов один із тих молодиків і пригрозив фізичною розправою”.

“Користуючись нагодою, а також вашим дорученням зібрати всі запитання з майдану, хочу задати своє запитання: яка доля вашого указу про надання шести тисячам гектарів Біличанського лісу природоохоронного статусу – національний природний парк?“, – йдеться в листі.

Він також нагадав, що Кабмін підготував проект цього указу та передав його на розгляд в Адміністрацію президента ще у листопаді 2012 року, а перед цим громадяни передали Януковичу більше 14 тисяч підписів під вимогою створити національний природний парк.

“Прошу також розібратися у ситуації, яка склалася навколо події “Діалог з країною” на майдані Незалежності, а саме, хто організував групу молодиків на майдані, які у нецивілізований спосіб перешкоджали проведенню однієї із ключових публічних подій президента”, – підсумував Скіпальський у листі.

Прес-служба КМДА на сайті зазначає:

“Також під особистим контролем Олександра Попова перебуває й питання, щодо подальшої долі Біличанського лісу. Звернення надійшло від Андрія Скіпальського, який як і уся київська громада, вболіває за надання шести тисячам гектарів Біличанського лісу високого природоохоронного статусу – національний природний парк”.

Як повідомлялося раніше, столична мерія пообіцяла, що усі звернення громадян, зареєстровані під час телевізійного проекту “Діалог з країною” президента Віктора Януковича, розглянуть до 1 березня.

Українська правда. Київ

1 Comment

  1. Анонім 28 Лютого 2013 at 01:34

    Андрій,я дякую Вам за спробу виступити на майдані та задати болюче питання до президента і для моєї родини.

    Окрім того, я вражена,що багато людей вірять природній істотності подій на подібних дійствах, а насправді все саме так і відбувається, як із Вами(погрози моральної та фізичної розправи).

Leave a Reply

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539