Обладнання підприємців вирішили розпиляти на металобрухт / Колонка автора

10

На території “Теплозвукоізоляції”, де нещодавно винищили приміщення “Сітал Гласс”, підприємство “Ніка”, яке також орендує тут площу, за наказом Медведева Тараса Олександровича та Аратюнова Рубена Оганесовича почали зранку в п’ятницю різати на металобрухт вцілілі залишки цеху та обладнання.

Розрізані металоконструкції вони складали до авто “Газель” з держномерами АА 0274 ВТ, щоб потім здати на металобрухт.

За наказом незаконно призначеного Коханюка Олександра Васильовича власників “Сітал Гласс” та працівників на територію не допускають вже понад 2 місяці.

Нагадаю, ПАТ БЗ “Теплозвукоізоляція” перебуває на стадії банкрутства, жодних управлінців, крім призначеного судом арбітражного управлінця бути на такому підприємстві не може.

Оскільки протягом останніх місяців такого управлінця на ПАТ БЗ “Теплозвукоізоляції” не було (минулого позбавили ліцензії в листопаді 2012 року, а нового призначили лише в середині лютого 2013 року), Аратюнов Рубен Оганесович, Медведев Тарас Олександрович та Коханюк Олександр Васильович самовільно взялись за управління, не маючи на те ніяких законних пістав, фактично захопили як рейдери ПАТ БЗ“Теплозвукоізоляція”.

Під час їхнього управління територія “Теплозвукоізоляції” суттєво змінилась: все, що можна було зрізати на метал – зрізали й здали, високовольтні кабелі фактично висять в повітрі, на території навіть не залишилось жодного дерева.

Свавільне ставлення до орендарів вже висвітлювали на Сайті громади селища Коцюбинське на прикладі “Сітал Гласс”. Майно цієї фірми теж нагло різали й розкрадали, оскільки на “Теплозвукоізоляції” вже не лишилось, що красти.

Представники “Сітал Гласс” 1 березня звернулись до новопризначеного арбітражного управлінця з проханням розібратись в ситуації. Йому надали всі документи і він висловив бажання разом з співробітниками “Сітал Гласс” пройти на територію до орендованих об’єктів і розібратись з ситуацією на місці.

Коли представники “Сітал Гласс”  у супроводі арбітражного управлінця і Медведева, якого ніхто не запрошував, підійшли до цеху “Сітал Гласс”, то побачили, як троє невідомих ріжуть металоконструкції.

На питання співвласника підприємства “Сітал Гласс”, що вони роблять і хто їм надав дозвіл, вони відповіли, що наказ їм дав директор підприємства “Ніка” – Голупчик.

Арбітражний управлінець розпорядився негайно припинити свавілля і покликати Голупчика. Коли той прийшов, то повідомив, що йому наказав це зробити Аротюнов та Медведев.

На питання, на якій підставі Межведев віддавав такі розпорядження, сам Медведев повідомив, що все підприємство ПАТ БЗ “Теплозвукоізоляція” є його приватною власністю і все майно, яке перебуває на території теж є його власністю. Документів на підтвердження своїх слів він, звісно, не надав.

Треба віддати належне, що наряд міліції цього разу виїхав протягом 20 хвилин після того як керівник “Сітал Гласс” набрав 102. Зловмисники були змушені розвантажити награбоване. Співробітники правоохоронних органів все запротоколювали й допитали учасників та очевидців.

Автор: Володимир Матюшин, директор ПП “Сітал Глас”

10 коментарів

 1. Любаша 6 Березня 2013 at 11:10

  типично для нашего народа – пока не выжмут выгоду до последнего любой ценой, спать спокойно не смогут…. сажать надо аротюнова и медведева! какого черта они до сих пор среди нас??? если им разгром и кража сходит с рук, то что можно еще ожидать??? насилие?! убийство?! надеюсь власть примет хоть какие-то меры!!

  • Анонім 7 Березня 2013 at 08:51

   Любаша, а что такая злая? Не складывается в личной жизни ?
   Или работа не удовлетворяет? Если есть свободная энергия займись общественно полезным трудом, а то сразу САЖАТЬ, прямо прокурор.

  • юра 7 Березня 2013 at 10:14

   Любаша, не ладится в личной жизни? или на работе не ценят?кто дал тебе право выносить приговоры? народная мудрость гласит: не суди да не судим будешь.

 2. Мария 7 Березня 2013 at 21:13

  Правильно нужно сажать крахоборов! Отец Медведева и коцюбинчане строили этот завод, а сынок Медведева пригласил урюка и дерибанит народное состояние! Вопрос : доколе?

  • Юра 12 Березня 2013 at 23:05

   Мария, а Вы Медведева или сына его знаете лично? Или пользуетесь мнением Матюшиной Ольги? Или может хотите принять участие в восстановлении народного добра? Так приходите и начинайте работать в силу своих возможностей, привносите пользу народу, а то обсуждать и осуждать легко, и комментарии писать не бось не мешки ворочать, так что меньше текста включайтесь в работу по восстановлению народного добра. Удачи

   • Yulia 13 Березня 2013 at 14:59

    Сын Медведева превратил завод в промышленное кладбище, куда и закопал дело жизни своего отца

 3. Віктор 7 Березня 2013 at 22:53

  Гей, хлопці! Ви що подуріли? Вори та бандити повинні сидіти у тюрмі. Про яку народну мудрість ви пишете? Зовсім моралі не маєте. І ще таку ганебну мудрість народу приписуєте. За злочини бандити повинні бути покарані. А щоб прокурори і судді сумлінно виконували свої обов”язки повинна пильнувати громадяни т громадські організації. Що це за логіка у вас така, якщо людині не байдужа доля країни, то відразу це нереалізована особистість. Ні! Навпаки свідомість та небайдужість до власної країни властиві лише освіченій, культурно багатій, глибоко патріотичній та реалізованій людини в особистому житті та в професійній діяльності.

  • Юра 12 Березня 2013 at 23:15

   Виктор, а в чем вы видите судьбу страны? По Вашему если квартиранта пустили в квартиру, а он решил ее приватизировать значит конец всему дому? Почему же Вы не беспокоитесь о судьбе хозяев квартиры? Если они не устраивают показательных выступлений, будучи уверенными в своей правоте, значит они “лохи”, и можно их бандитами обзывать? Вы Виктор чем страну спасаете, каким трудом, чем на жизнь зарабатываете? Так много знаете о способах спасения страны по делитесь с нами темными

 4. Віктор 13 Березня 2013 at 15:03

  У світлому майбутньому країни нема місця таким як Медведев це точно.

  • партизанка Зоя 16 Березня 2013 at 22:36

   Виктор до светлого майбутнього еще надо дожить!А в этот момент псевдо-Медведев и Арутюнов, режут завод на металл!!! И все молчат! Или кто-то все же помогает остановить резальщиков?

Leave a Reply

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539