Відкриття небезпечного пляжу – виконання стратегічної ініціативи президента?

26

Авторки: І.Федорів, О. Жежера

Після скандального відкриття озера одіозним Петром Мельником, коли він задля власного піару перед виборами, сказав дітям купатись в небезпечній водоймі не пройшло і року.

Оскільки місцеві вибори на носі, то подібний PR-хід влада вирішила повторити в Гостомелі.

Тут вихідними провели масовий захід на водоймі, яка не має пляжного паспорту. Організатори – влада Ірпеня та Гостомеля – запевнили, що є аналізи СЕС і вони говорять про те, що вода відповідає всім нормам.

Як і минулого року, аналізи тут робила Ірпінська санепідемслужба. А очолює Ірпінську санепідем службу депутатка Ірпінської міської ради Галина Савчук.

Рік тому, після того, як пані Савчук запевнила всіх, що все гаразд, перевірка прокуратури показала, що рівень лактопозитивнох палички в озері перевищував норму у кілька разів. 

Для пані Савчук селище Коцюбинське – рідне. Вона тут проживає. І навіть цей факт не став на перешкоді, щоб вона зі сцени як фахівець засвідчила – проблем нема. Діти, як і дорослі, повірили, полізли у воду.

Тоді ж у брехні звинуватили журналістів.

Цьогоріч озеро відкриває не нардеп, а безпосередній колега Савчук- депутат Ірпінської ради Юрій Прилипко.

Для того, щоб відкрити пляж у тому ж Гостомелі чи де-інде не достатньо одного лише висновку СЕС. Водойма має мати відповідний пляжний паспорт.

Документ дають тоді, коли виконані всі вимоги, передбачені Правилами: повинен працювати щодня рятувальний пункт, де працює кваліфікована людина, а якщо проводиться масовий захід на воді, то кількість рятувальників збільшується, пункт має бути оснащений відповідним реманентом, тощо.

Держава не дає право владі відкрити водойму для купання громади, якщо водойма не відповідає вимогам безпеки для дорослих і дітей.

Тому задля піару депутати цинічно брешуть громаді, що все гаразд і всі документи є.

На відкритті озера в Гостомелі була депутатка облради Наталія Семко, яка рік тому вже відкрила з Мельником ставок поблизу Коцюбинського.

Тоді вона цинічно брехала і громаді, і журналістам, що всі вимоги дотримані й паспорт є.

Лист від МНС довів протилежне – паспорту нема.

Тому і цього року ми питаємо депутатку облради Семко, як так сталось, що вона, яка вже точно має знати законну процедуру відкриття озера, бере участь у тому, що вкотре відкриває небезпечний для громади пляж.

Тепер Семко каже, що не знає, що саме вона відкривала: озеро чи зону відпочинку.

“Там підвох якийсь, що ви питаєте мене? Я дивилася документи – по-перше санстанція зробила аналіз води. Щодо пляжного паспорту я вам не скажу, бо я не займалася цим озером. Якщо в Коцюбинському займалася я, то цим я тільки курувала в плані того, щоби було правильно почищено озеро, іменно щоб ви розуміли, я займаюся не откриванієм пляжів, а очисткою наших водних ресурсів для того, щоб ми відкрили з вами оці родніки для того, щоб у нас була водичка вообще і в наших колодязях і в наших скважинах. Оце саме головне питання, а пляжи – це все вже відноситься до відповідальності наших селищних голів, так як озера стоять у них на балансі,” – відповідає Семко.

Отже, у відкритті небезпечних пляжів, за словами депутатки облради, винні селищні голови – відповідно Вадим Садовський у Коцюбинському та Анатолій Кириченко в Гостомелі.

“Тим паче там займався Юрій Прилипко. Він взагалі все краще знає. По даному озеру – по всім документам зверніться до Анатолія Івановича Кириченка. Я просто не внікала в ці всі питання, я сказала, щоб це все було, тому що я вже знаю по Коцюбинському, що питання такі. То щоб це все було,” – говорить Семко.

Юрій Прилипко, про якого згадує Семко, у день відкриття пляжу навіть ЗМІ повідомив, що озеро перед Трійцею відкривають саме для купання.

Ольга Прилипко, його донька, депутатка Гостомельської ради, теж сказала, що тепер у озері можна купатись. А всі, хто проти, з її слів, просто заздрить, що в них все вийшло саме так, як слід.

Безпеку громадян у статусі рятувальника охороняв не кваліфікований рятувальник, як того вимагає закон, а простий сторож, який до того ж був напідпитку. На питання журналістів, які у нього є рятувальні засоби – відповів:

“Два весла.”

Влада знехтувала не лише безпекою громадян на воді, але й поставила під загрозу здоров’я громади.

На заході несанкціоновано по сонце палу вели торгівлю м’ясними виробами. Журналісти поцікавились тим, чи є відповідні дозволи бодай тієї ж Ірпінської СЕС на таку торгівлю.

“Ви журналіст, ви мені ніхто, щоб я вам пред’являв документи? Нас запросили, ми приїхали. Від ресторану Мшо тун, на повороті на Бучу. Свято сьогодні – відкриття пляжу. Всі дозволи в моєму ресторані. Нас запросив Прилипко – ми приїхали й стали”, – говорить продавець.

Людей на заході поділили на два сорти VIP-гості й прості люди. У VIP-шатрі були зовсім інші наїдки та напої й, звісно, безкоштовні.

З-поміж VIP-ів були депутат облради Вадим Башун (перебіг до лав Партії регіонів), депутат Ірпінської ради Валерій Пєший (балотувався від Батьківщини) та депутат Коцюбинської селищної ради Владислав Євстифєєв (власник близько 100 ділянок в скандалному Біличанському лісі) – ця трійця відома журналістам тим, що організувала разом з Гостомелем дерибан Біличанського лісу.

“Було неприємно, що пляж поділили на дві зони – для віп-гостей та простих смертних. Діти бігли туди до шатра, їх не підпускали… Було неприємно. Краще б шановані відкривачі озера поїхали б святкувати десь в ресторан. Було б чесніше по відношенню до простих людей”, – говорить місцева жителька Галина Анатолівна, яка прийшла на пляж з онуком.

Поки у VIP-наметі їли й навіть не думали лізти в озеро, дітей ніхто навіть не намагався зупинити.

Більше того, зі сцени лунали вітання від імені голови Київської облдержадміністрації Анатолія Присяжнюка, а також було зазначено, що такі проекти проводяться на виконання соціальних ініціатив президента. 

За словами організаторів, інвестувати треба саме в дітей.

Цих же дітей заохотили до купання у водоймі, що не має не лише пляжного паспорту, а й взагалі жодного документу й у раді числиться як пожежна водойма, в яку й на сьогоднішній день, не дивлячись на пляж та купання людей, місцеві жителі продовжують скидати каналізаційні стоки.

Доцентка інституту журналістики Тетяна Шальман, яка є депутатом селищної ради Гостомеля, відома читачам “Української правди” тим, що ініціювала запровадження цензури для роботи місцевих журналістів і порівняла їх з собаками, яких треба пристрілювати, безпекою дітей на воді чи принаймні проблемою висвітлення того, що на пляжі ведеться несанкціонована торгівля, не переймалась.

Пані Шальман, до речі, є головою Київської організації “Союз споживачів України”.

Права споживачів, як і права журналістів, їй були байдужі, бо вона тихенько собі споживала на дурницю наїдки й напої.

У кіостку ж на пляжі продають так само несанкціоновано пиво. Але кого це хвилює, що люди можуть напитись та полізти у воду за відсутності кваліфікованого рятувальника?

Після того, як журналісти дізнались про черговий піар з відкриттям небезпечного озера, виникли питання до місцевої влади, хто ж буде відповідати тепер щодня за безпеку дітей, після того, як офіційно відкрили пляж для купання громади.

Цим випадком після дзвінків журналістів зацікавилось і місцеве управління МНС, яке мали б згідно з Правилами, проінформувати про масовий захід на воді.

“Пляжний паспорт повинні видавати в департаменті з питань цивільного захисту населення Київської облдержадміністрації. Озеро, про яке Ви говорите, пляжний паспорт не отримувало,” – повідомила речиця головного управління державної служби України з надзвичайних ситуацій Київської області Вікторія Рубан.

“Про захід нас ніхто не інформував. Ми дізнались від вас,” – додає Рубан.

Місцева влада Гостомеля після низки дзвінків змінила свою позицію. Вони вирішили казати, що відкривали не пляж, а просто зону відпочинку.

Але на сайті Київської обласної ради чітко видно, що відкрили таки пляж та ще й переконані, що таким чином виконали соціальну ініціативу президента.

Журналісти поцікавились в селищного голови, хто нестиме відповідальність щодня за дітей та людей, які тепер відвідуватимуть офіційно відкритий пляж і хто ж ніс відповідальність за масовий захід на воді.

“А для чого? Свята на воді не було. Свято було на березі,” – розповідає селищний голова Гостомеля Анатолій Кириченко.

З відеозапису, який зробили журналісти добре видно і чути, як зі сцени організатори схвалюють купання у воді дітей й запрошують доєднатися дорослих. Тут в порушення закону курять просто на очах дітей. І нікого не хвилює, що діти прийдуть купатись тепер сюди і в ішні дні без нагляду дорослих.

Працівники санстанції щодо аналізів води в озері спілкуватися телефоном з журналістами відмовилася, але у приватній розмові депутату Гостомельської ради Юрію Марчукуповідомили, що це таки не пляж:

“Це не пляж, оскількі там не має паспарту пляжу. Окрім нас повинні дати заключення МНС, обстеживши дно водойми. Хто повинен виготовляти паспорт? Балансоутримувач – селищна рада”, – каже Василина Василівна, заступниця голови Ірпінської СЕС.

Поки діти й дорослі масово купаються, до чого їх заохотила місцева влада, по інший бік озера стоїть табличка з написом: “Ловити рибу та купатись заборонено”.

Оскільки Юрій Прилипко, депутат Ірпінської ради, стверджує що відкрив озеро для купання громади, то в нього ми вирішили поцікавитись, чи було бодай зроблене водолазне обстеження дна водойми, куди так цинічно заохотили купатися і дорослих і дітей.

“У мене нема бажання лишні кошти віддавати за перевірку водгоспу. Водолази прийшли, щоб обслєдувать озеро. Попросили в селищної ради 60 тисяч і вони обслідують перед откритієм. У вас є 60 тисяч? Заплатіть – вони обслідують”, – говорить Прилипко, якого на камеру всі вихваляли як місцевого мецената та охрестили навіть почесним громадянином Гостомеля.

Разом з тим депутатка облради Наталія Семко запевнила журналістів, що всі відповідні перевірки були зроблені:

“Їх же перевіряли. Перевірку робить водгосп. Там стільки було природоохоронних цих органів, я вам скажу, що їх перевірили й дуже тяжко їм було з цим озером. На опиті Коцюбинського, я знаю, що всі приїжджали, перевіряли – так чи не так робить”.

Деякі депутати пояснюють, що озеро вирішили відкрити не лише тому, що незабаром будуть місцеві вибори.

“Депутат Прилипко взявся за так зване очищення озера виключно тому, що з озера можна вивозити пісок, а депутатам він пообіцяв, що зробить селищу подарунок у вигляді пляжу,” – говорить депутат Гостомельської ради Юрій Марчук.

“Скільки насправді вивезли піску – невідомо, але, якщо брати до уваги слова людей, які мені погрожували біля озера, коли я там фотографував, то вони повинні вибрати піску на 2,5 мільйонів гривень,” – додає він.

Цю версію підтверджує і Євген, який на озері працює охоронцем:

“Він сказав, що почистить ставок, вибере пісок, намиє, частину продасть, частину використає на пляж і зробить оце все”.

“Невдовзі після цього на групу депутатів, які очолили незалежну комісію з контролю за чисткою озера була написана заява в міліцію, що ми перешкоджаємо господарській діяльності й нанесли збитки фірмі, яка виконує проект на 350 тисяч гривень. Через 2 з половиною тижні мені спалили машину. Ось такий дивний збіг”, – розповідає Марчук.

Коли ж Прилипка журналісти запитали щодо тонн піску, які вивезли з озера, то депутат помітно занервував й відповів:

“Ви журналісти чи перевірочні органи, що питаєте? Мене вже перевіряли”.

Далі пояснив, що він розвозить весь пісок Гостомельчанам, які пишуть в його офісі відповідні заяви.

Селищну владу Ірпінський депутат запевнив, що пляж робиться для громади й зиску від того не буде. Але тепер виходить, що за купання в не паспортизованій водоймі доведеться ще й доплачувати тим, хто вірить, що озеро відкрили офіційно.

“Ми приїхали з Ірпеня. На в’їзді якісь чоловіки попросили гроші за паркову машини, перебування на пляжі та за шезлонг,” – розповідає Оксана.

Прилипко стверджує, що бізнес на озері провадять невідомі йому люди.

“В минулому році була вимога прокурора про обов’язкове паспортизування водойм селища. Суми на замовлення паспорту називалися різні. Виявилося, що вартість одного паспорту – 4 тис. грн.

Паспортизація всіх озер нам обійшлася б в 35 тис. грн. Це було в тому році, а паспорту і донині нема.Мабуть, комусь вигідно аби паспорту не було,” – говорить голова громадської організації “Гостомельський клуб рибалок” Павло Лоза.

“Але це не найстрашніше. Коли була повінь і з цвинтаря за тиждень викачали воду й вона вся спустилася в озеро – озеро наповнилося трупним трунком,” – додає Лоза.

Відповідні запити ми направили до прокуратури і КОДА, аби вони належним чином відреагувати на такі кричущі порушення організації масових заходів на воді та відкриттів пляжів на водоймах, яка не те що пляжного паспорту, а навіть паспорту на водойму не має.

За матеріалами “Української правди”. Автори:

 Ірина Федорів, журналіст

 

 

 

 

 

Олена Жежера, журналіст

 

26 коментарів

 1. Софія 21 Червня 2013 at 11:59

  Чого б борці мали кричати, що хтось лізе в озеро з табличкою “купатись заборонено”? Вам не раз писали, що Ви можете лізти в ту воду, яку вважаєте за протрібне. Питання до влади, яка порушує закон і каже, що відкрили пляж, а паспорту нема. Це порушення законодавства. Зганьбилися минулого року, то робили б висновки цього року й на майбутнє. Вони нестимуть персональну відповідальність, якщо щось станеться бодай із кимось цього року.

  Є чітко прописані Правила охорони життя людей на водних об’єктах України. Я з ними ознайомилась і Вам раджу. Паспорт видають тоді, коли є не лише аналізи СЕС. 10 метрів від берега, наприклад, має бути стенд з колами рятувальними і “кінцями Александрова”, щоб не лише рятувальник, а будь-хто міг кинути людині коло чи “кінці Александрова”.

  Влада, якою і є депутати і голови, зобов’язане не просто піаритись, а дотримуватись закону.

  37.53.139.**

 2. гражданин 21 Червня 2013 at 11:59

  Вот перехвалил в прошлый раз Вас… Вы же всегда читаете документы! А тут что? Начали читать сайт поселкового совета и слепо верить в анализ СЕС, которую возглавляет депутатка Савчук? Та Савчук, которая со сцены сказала, что все пучком, а как оказалось бактериология зашкаливала? Это показала проверка прокуратуры, на минуточку!

  Но и это же не главное! В законождательной базе, на которую Вы, уважаемая, не раз посылались, есть эти самые Правила.

  Читаем правила:

  пункт 2.7. Щороку перед початком купального сезону дно акваторії, відведене для купання людей, має бути обстежене водолазним підрозділом аварійно-рятувальної служби і очищене від сторонніх предметів. Замовнику видається паспорт пляжу (додаток 1) з такими документами:

  паспорт підводної частини акваторії пляжу (додаток 2);

  акт водолазного обстеження дна акваторії пляжу (додаток 3); (я так понял, что 60 000 было Прилипку дорого и он забил на это. А значит пляжный паспорт не могли бы выдать)

  карта виміру глибин дна акваторії пляжу;

  акт про усунення перешкод з дна акваторії пляжу (додаток 4).
  ….
  Там еще куча всего, что нужно сделать для того, чтоб был пляж:

  3.5.3. Для інших рятувальних постів:

  легким моторним човном (водним мотоциклом), а для інших рятувальних постів на малих річках та ставках – весловим човном;

  санітарною сумкою з медикаментами;

  плавучими кінцями з плавучими кулями по 2 шт.;

  рятувальними кругами по 1 шт. на кожні 50 м пляжу;

  страхувальними кінцями довжиною 40 м по 1 шт.;

  мегафоном;

  свистком по 1 шт. на посадову особу поста;

  рятувальним поясом (жилетом) по 1 шт. на посадову особу поста;

  засобами зв’язку (стаціонарним або мобільним);

  комплектом спорядження № 1.

  …. Вообще, думаю, не стоит делать копипаст. Надо просто, Iruna, прочитать документ.

  Вот как-то так…

  213.111.119.1**

  • тоже гражданин 22 Червня 2013 at 14:23

   Гражданин ти просто кончений.Прийди к людям которие сейчас загорают, и скажи что пляж закривается ,они тебе скажут что ти самий настоящий кретин и еще оторвут твое гражданское достоинство по самие помидори

   46.133.32.2**

   • Разоблачитель 22 Червня 2013 at 18:55

    Не надо гражданину становиться перед гостомельскими и говорить о закрытии пляжа. Это должны делать те, кто сообщил, что здесь безопасно и пляж открыт. Нужно стать Прилипку и сказать:

    “Дорогие мамы и папы, увы, я сказал, что пляж открыт для купания. На самом деле открыли только береговую прогулочную зону. Пляж может быть открыт только тогда, когда мы оформим все документы. Перед открытием, я решил не платить за водолазное исследование дна, так как 60 000 мне показалось дорого. Не был сделан и ряд других вещей, которые должны обеспечить вашу безопасность и безопасность ваших детей. Но стоит ли этих денег жизнь ребенка на воде? Жизнь любого из вас? Стоит.

    Сегодня вы купаетесь, думаете, что пляж открыт, но на самом деле, мы не сделали все, что требовал закон, поэтому за здоровье и жизнь гостомельчан на этом озере никто ответственности не несет. Это признал даже поселковый глава. Поэтому, если что-то не дай Бог случится с кем-либо, то я буду лично в ответе, так как сказал, что это озеро пригодно для купания гостомельчан и гостей Гостомеля. Сейчас же прошу принять это во внимание, а я обязуюсь в кротчайшие сроки, если здесь действительно можно открыть пляж получить в законном порядке пляжный паспорт и организовать все так, чтоб ни вы, ни журналисты, ни кто другой даже не имели наименьшего повода для сомнений”.

    Для открытия большого ума не надо. Сколько историй по телевизору и в СМИ, что что-то случилось с ребенком или взрослым из-за того, что на правила безопасности на воде кто-то просто плюнул.

    Что легче? Сказать всем, что в озере купаться нельзя, и если ты идешь, то это на твой страх и риск. Или посмотреть в глаза родителям ребенка, который ходит, так как сказал мальчик на видео на это озеро сам? И который, не приведи Господь, при отсутствии спасателя, утонет.

    Этой маме легче будет сказать в глаза: “Я, Юрий Прилипко, наплевал на безопасность общины. Мне было жаль 60 кусков для безопасности детей.”

    Это будет легче, чем сказать сейчас всем, что таки наплевал. Меценату 60 кусков стало жалко…

    А если не дай Бог что, то от родителей откупятся… Что первый раз? Ну, совесть хоть какая-то должна быть?

    ПС (Об уровне защитников Прилипка можно судить по уровню написаного Вами…)

    95.133.185.2**

 3. Iruna 21 Червня 2013 at 13:32

  ссылки подчистили уже после того как мой пост прошел модерацию,молодцы !!! ручной режим рулит ((( , ну да ладно.
  Гражданин, вам конечно странно, когда пишут не за кусок колбасы ( похвалу ), дык каждый судит по себе..вам не нравится анализ СЭС, так сделайте свой !!! Я писала, что есть паспорт у озера и что там все гуд ??? А то, что в озеро сливалась канализация годами и журналюги молчали, так это правда, опять ” двойные стандарты” и заказная ” джинса”
  вот как-то так

  176.36.144.1**

  • Editor 21 Червня 2013 at 17:04

   Шановна Iruna, Ваші лінки залишились, просто через те, що Ви вставляєте лінк, без лінкування слова, а просто в текст повідомлення, дуже криво виглядає дизайн.

   Модератор, який додавав повідомлення, не переглянув, як воно додалось на платформу. Більше того, не залінковане повідомлення додає незручності й вимагає копіювати лінк і потім його вставляти, а коли Ви лінкуєте текст, як це прийнято робити в Інтернеті, то всім користувачам дуже легко переходити за посиланням. Для цього треба один лише клік.

   Якщо Ви не бажаєте лінкувати текст, а хочете давати посилання, то просимо Вас довгі лінки, які виходять за межі панелі зменшувати на таких сайтах як http://www.bit.ly

   Найближчим часом ми спробуємо вирішити технічно питання відображення на сайті нових великих лінків, які виходять поза межі панелі.

   Якщо Ви хочете попередні лінки відобразити не лінкацією слів, а напряму, то ми можемо зменшити їх через систему http://www.bit.ly , але ніхто Ваші лінки не видаляв, будьте певні.

   Платформа коментарів існує для розвитку конструктивного дискурсу з-поміж членів громади.

   91.209.55.**

   • Iruna 21 Червня 2013 at 17:53

    Дякую, наступного разу )) лінки буду додавати зручно і більш корректно

    176.36.144.1**

    • Editor 21 Червня 2013 at 18:38

     А щодо того, що не писали про замулення озера чи інші теми, то сайт цей існує не виключно для публікацій журналісітів.

     Один-два журналісти, які працюють над висвітленням проблем регіону виключно у вільний від основної роботи час, не в змозі покрити інформаційно всі проблеми всіх населених пунктів із зрозумілих причин – брак часу.

     Саме тому і створений формат колонка автора, куди дописувачі можуть розміщувати свої матеріали.

     Ця платформа не лише для прокурорів, нардепів чи журналістів. Будь-хто під своїм реальним іменем може писати матеріал на сайт громади селища, який розвивається протягом останніх півроку й стає платформою для всієї громади Приірпіння.

     Наведіть курсор на фото колонки автора на головній сторінці.

     Тому, якщо Ви бачите проблему в регіоні, – Ви можете на рівних про неї писати не лише в комертарі, але й в авторській колонці. Але тут Ви втрачаєте право на анонімність, яке за Вами зберігається, як за читачем.

     Питання не в подвійних стандартах, а в часовому ресурсі. Ми шукаємо нових авторів, які б формували конструктивний дискурс в регіоні й готові брати й Ваші матеріали в колонку автора.

     91.209.55.**

 4. Поповичук 21 Червня 2013 at 16:30

  И статья и большинство постов полний бред!!!!;-)В Гостомеле бил праздник и всем било весело.Лишь нескольким желчним персонажам, которие постоянно постятся на етом голимом сайте все неймется. Таких как марчук,жежера,”гражданин” вообще нужно утопить в озере на кимерке, чтоби не мешали жить нормальним людям. Есди би не єти дебили то у нас било би два озера. А так их утопить в том болоте, что они не дали благоустроить

  178.133.215.**

 5. гостомельчанин 21 Червня 2013 at 23:42

  Прикриваючись соціальними ініціативами Президента України, Прилипко на протязі півроку краде пісок з гостомельського озера. Пісок відвантажують цілодобово, весь час стоїть гуркіт від вантажної техніки. Неможливо відпочити ні вночі, ні в вихідний день. Вантажівки повною масою до 60 тон при температурі більше 20 цельсія знищують наші дороги. Пісок продають на ЖБІ близько 5000.00 грн за машину. Благодійник за кошти вирученні від продажу піску, а це не один мільйон, підкуповує міліцію, владу, замилює очі гостомельчанам.
  Меценат під виглядом благодійності заробив декілька мільйонів на продажі піску та побудував собі бізнес на так званому пляжі.
  Ось такий у нас благодійник.

  146.0.81.2**

 6. Житель Гостомеля 24 Червня 2013 at 22:44

  Уважно прочитав Вашу статтю і зробив висновок про те, що Ви пишете з вторинних джерел, не знайшли часу відвідати захід, на висвітлення якого витратили стільки слів.

  На офіційному сайті Гостомельської селищної ради захід позиціонувався як відкриття ЗОНИ ВІДПОЧИНКУ на озері. Аргументацію, що здається Вам неспростовною, Ви побудували виключно на термінологічних непорозуміннях – оглядові статті пишуть журналісти, а не юристи – і якщо на інтернет ресурсі Київської адміністрації з’явилась компілятивна замітка про захід, де вживались як синонімічні поняття відкриття пляжу, озера, зони відпочинку і т. п., то за це ще не несуть відповідальності організатори свята.

  195.211.141.**

  • гражданин 25 Червня 2013 at 16:04

   Как я Вам благодарен за Ваш пост! Значит, если бы на официальном сайте, а не на сайте Киевского облсовета, было сообщение о том, что пляж для купания, а не зона отдыха, то ответственность несла бы местная власть?

   Прелестно! Идем прямиком на сайт гостомельського посовета. Читаем новость, которую не отредактировали, не о том, как прошло открытие, а анонс о том, что оно состоится. (жмем на линк!)

   Жмем Ctrl+F и пишем слово пляж. 13 раз употребили и есть прекрасная цитата: “В місцях, відведених для купання, на пляжі – рівень води не перевищує 1,5 – 2 м.”

   Теперь что скажем? Где должны купаться? в песке глубиной 1,5-2 метра??? Сказано – РИВЭНЬ ВОДЫ!

   Принтскрин на сайт сюда пока не отредактировали эту новость на сайте Гостомельского поссовета!

   Уважаемый Житель Гостомеля, близок к власти, как я понимаю. Не спалось, строчилось… Так вот. Болит сердце за общину – достаем деньги, заказываем водолазов, акт, пляжный паспорт и сообщаем о том, что открыли пляж. И что на весь Гостомель, Коцюбинськое и Ирпень сделали единственный паспорт, чем проявили заботу об общине такую, как ни одна местная власть.

   А так открыли моральные уроды пляж для купания, потом говорят, что никто не пишет, что для купания и что пляж, если что, ответственности не несем. Это синоним на сайте облсовета, а не местной власти. Вот хитрец. Кто-то утонет, не дай Бог, конечно, так тоже напишем, мы тут ни при чем? У нас була зона видпочынку видкрыта! ОТАКОИ.

   188.231.160.1**

   • Iruna 25 Червня 2013 at 17:51

    а сколько на сайте гражданинов ? с разными IP адресами ?
    188.231.160.1**,213.111.119.1**…..кто следующий ? клоны, тролли или просто мимо проходили ?
    если вас так тревожит вопрос паспорта, так в чем дело ? Заявление в прокуратуру и дальше по правовой цепочке, озеро закроют (( вот вам Гостомель спасибо скажет ))) это вам не в кустиках с фотиком сидеть и делать откровенно заказные и дурнопахнущие фото.. а тонут у нас к сожалению, на озерах и реках в 90 % от водки. Кстати, паспорт и Вы можете сделать( ссудя по IP адресам у вас там компания), счет затем приложите к судебному иску к гостомельской раде…

    176.36.144.1**

    • гражданин 25 Червня 2013 at 19:27

     Дорогая Iruna, я так понимаю, что по части компьютерной грамотности Вы не в первых рядах, и, если пишете, то по большей мере на этом сайте. Делаю вывод такой, поскольку Вам даже здесь делали замечание, по поводу линкации, когда Вы модератора обвинили в том, что Ваши линки, якобы уничтожили. Это легкая параноя. Не находите? Человек верит в то, что хочет верить.

     Троллями считают в комментариях тех, кто пишет на одном айпишнике под разными никами имитируя комментарии разных людей. Как правило, это люди без гражданской позиции, работают по чьему-то поручению.Часто за деньги. Может быть такое, что с одного компьютера постят несколько нормальных юзеров (муж/жена, брат/сестра).

     Но из-за троллей большинство сайтов вводит публичную демонстрацию IP. Я очень рад, что этот сайт стал не исключением, а правилом.

     Я подтверждаю Вам, что под моим ником посты оставляю только я. Я бываю в разных местах, мог писать из дома (поселок), из офиса (Киев), вне Киева и поселка – тоже могу, так как работа связана с разъездами. Вне Украины тоже могу писать. Иногда в кафе, где есть Wi-Fi. Впервые слышу, что посты с разных IP так трактуются.

     Это говорит не о том, что от моего имени кто-то пишет, а о том, что я меняю локации. Я был бы троллем, если бы хотел. Мог бы, пользуясь случаем, дома писать под одним ником, на работе – под другим, и т.д. Менять “персонажам” язык. Это и был бы троллинг. Но я, как бы Вы себя не убеждали в обратном, честный человек.

     На Вас не обижаюсь, так как не все люди могут быть на уровне нормального пользователя. Я думаю, Вашему развитию по этой части мешает то, что Вы верите в то, что, как Вам кажется, является правдой.

     188.231.160.1**

     • Разоблачитель 25 Червня 2013 at 19:51

      Да нечего оправдываться! Гражданин! Перед кем? У них IQ что в плане гражданской сознательности, местного самоуправления, а уж тем более в IT-сфере просто удручает. Если уже даже я пишу здесь. Довели.

      Барышне надо ознакомиться с тем, что IP бывают динамичными. Оставляю Вам линк на Википедию. Читайте. А вообще люди, которые пишут и не понимают предмета, о котором пишут – невежды.

      Вот в Вики пишут – темные, необразованные, несведущие люди.

      У меня, кстати, динамичный.

      109.251.161.1**

 7. Житель Гостомеля 24 Червня 2013 at 22:46

  Висновки хіманалізів, як відомо, були оприлюднені мешканцям селища більше ніж за тиждень до свята.

  Якби Ви знайшли час особисто прийти на озеро, помітили б не тільки рятувальника з човном, медперсонал, міліцію, навіть – пожежників.

  195.211.141.**

 8. Житель Гостомеля 24 Червня 2013 at 22:47

  Чи маєте Ви хоча б побіжне уявлення про журналістську етику? Ловлячи на словах малоосвічену людину? «Євген, який працює на озері», ознайомившись з Вашим матеріалом, був обурений тим, як Ви свідомо викривлюєте сутність його повідомлення, вириваючи слова з контексту висловлювання. На офіційному (а не альтернативному, опозиційному і т. п.) сайті селища опубліковано умови винайму земснаряду, який чистив Гостомельське озеро: за експлуатацію обладнання селище надає в розпорядження власників земснаряду (а не Ю. І. Прилипка!!!) 60% намитого піску, решта йде на потреби селища – насип пляжу, майданчиків, ремонт доріг, мешканцям, які звертаються з запитами про пісок, проте більшість піску лежить на березі.

  195.211.141.**

 9. Житель Гостомеля 24 Червня 2013 at 22:48

  Дивно, як Ви, звернувши увагу на палатку, накриту окремо для організаторів і гостей свята, не помітили кучугури піску!!! який попри постійні нарікання п. Марчука, все продовжує лежати і лежати на березі, ніким не проданий і нікому не потрібний.

  Викликає замилування Ваш дешевий мелодраматичний прийом: нещасних дітей не пускають до VIP-палаток, які так мозолять Вам око хоча й стоять далеко за сценою. Справедливості заради, чому б не згадати, що для найменших гостомельчан в день відкриття ЗОНИ ВІДПОЧИНКУ були запрошені фахові вихователі, які проводили ігри на дитячому майданчику, винайнято батут і т. п. І пересічних гостомельчан не залишили голодними – на березі варили уху – все коштом Ю. І. Прилипка, чиї доброчинні нахили Ви піддаєте сумніву. Я особисто був присутній на заході і не розумію, про яке несанкціоноване пиво Ви пишете. Можливо Ви не можете відрізнити пива від квасу?!!

  195.211.141.**

 10. Житель Гостомеля 24 Червня 2013 at 22:49

  Уважніше читайте публікації, до яких апелюєте, – каналізаційні стоки були незаконно відведені до ставу напередодні чистки водоймища. До слова, вірогідно, саме ці стоки стали одним з каменів спотикання для мешканців, налаштованих негативно до чистки.

  195.211.141.**

 11. Житель Гостомеля 24 Червня 2013 at 22:51

  Ваші спостереження стали б більш переконливими, якби Ви дослухались не до поодиноких опозиційно налаштованих депутатів, яким будь-яка діяльність на користь селища завдає фізичного дискомфорту (не дає виспатись шум від земснаряду!!!), а провели опитування серед звичайних, середньостатистичних гостомельчан. А ці прості гостомельчани висловили свою солідарність з меценатом, зібравшись на став в кількості близько 1000 чоловік і щодня приходять на озеро, залишають подяки і відгуки на тому ж таки сайті селища.

  195.211.141.**

 12. Мария 25 Червня 2013 at 18:24

  Интересное кино. Пока Прилипка не схватили за намыв песка, он бездействовал, а после разглашения преступления вдруг стал благодийныком!Думаю Прилипко сколько задолжал месной громаде, которую он использует все эти годы, что одним ставком не обойдется!Смешно читать как его выгораживают подельники.

  95.158.3.1**

 13. Працівник прокуратури 4 Липня 2013 at 13:19

  На Федорів, яка називає себе журналістом, відкрили кримінальну справу за використання бланків телекомпанії в особистих цілях.Їй світить пять років каторги за підробку документів

  213.238.*.*

  • Юрист 4 Липня 2013 at 14:59

   Ну! З Вас такий працівник прокуратури, як з Чернікова юрист!

   Ніхто вже давно кримінальні справи не відкриває. Відкривають кримінальне провадження.

   Те, що Ви не володієте новими формулюваннями КК означає що Ви недоосвічений троль. Видно, телеканал СТБ за Вас таки добре взявся, раз Вам вже так одне місце пече. Куди вже написала редакція телеканалу листа? У Адміністрацію Президента, щоб перевірили, яку Ви там його стратегічну ініціативу виконували без пляжного паспорта? На VIP-намет гроші знайшов Прилипко, а на освіченого троля, як і на водолазне спостереження дна – ні.

   Час сушити сухарі й готуватись до каторги Вам, шановні, бо в Адміністрації довго думати не будуть.

   62.80.160.2**

   • Працівник прокуратури 4 Липня 2013 at 19:02

    Ты можешь чесать что угодно, кичится перед селянами познаниями в юристпруденции….. Но я знаю одно Федорив будет сидеть! Черный писака с черной душой сделала прокол, и ей отбывать каторгу, как последней су_ _ !

    213.238.*.*

    • Editor 4 Липня 2013 at 19:59

     Шановний пане, який представляється працівником прокуратури, ми зумисне опублікували Ваш коментар без жодних змін, аби кожен міг бачити не лише Вашу юридичну некомпетентність, але й орфографічну та пунктуаційну безграмотність.
     1. Ви з таким само успіхом можете представлятися вчителем-філологом, як і юристом: слово “юриспруденція” пишеться без -Т-, як у Вас – “юрисТпруденція”.
     2. Правильно написати слово “кичитЬся” – что делатЬ!
     3. І радимо Вам ознайомитися з новиною, опублікованою сьогодні на сайті Генеральної прокуратури України, під якою стоїть гіперпосилання на Сайт громади селища Коцюбинське. Бачте, як близько прокуратура підібралася до І.Федорів? Не інакше, як збирає матеріали і справу шиє… 🙂
     П.С. І більше не підписуйтеся працівником прокуратури – Вам не пасує.
     П.П.С. А ось Вам новина на сайті Прокуратури Київської області з посиланням на ТСН:

Leave a Reply

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539