Син Прилипка склав мандат у Гостомельській раді

8

"Регіонали" руками Вищого адміністративного суду забрали депутатський мандат у Павла Балоги

На сесії Гостомельської ради, яка відбулась у четвер, 29 серпня, депутатам оголосили, що свої повноваження складає В’ячеслав Прилипко – син скандально відомого депутата Ірпінської ради, що цього літа відкрив у селищі небезпечне для здоров’я громади озеро.

“Як я зрозумів, що він переходить на роботу в прокуратуру. Він ніби має юридичну освіту й я чув, що до призначення нового прокурора син Прилипка проходив стажування в прокуратурі міста Ірпеня, коли ще прокурором був Андрій Шило,” – говорить помічник народного депутата Олексій Туровський, який був присутній на сесії.

Джерела редакції в прокуратурі Київської області підтверджують прокурорські амбіції В’ячеслава Прилипка, який отримав мандат будучи студентом КНУ у віці 21 рік.

На сайті ЦВК він значиться як член Партії регіонів та приватний підприємець.

У соціальній мережі “В контакте” депутат має свою сторінку, де розмістив для загального доступу 2 фото.

Перше додане у січні 2013 року, а попереднє за 2012 рік.

“Його кандидатура дійсно розглядається у прокуратурі Київської області. З огляду на специфічність ситуації, він навряд чи буде працювати в прокуратурі Ірпеня. Але точна посада, на яку претендує В’ячеслав Прилипко, поки невідома. У будь-якому випадку його кандидатура ще не затверджена і як і всі, хто подають свої заяви, вона буде розглядатись на рівні Генеральної прокуратури,” – повідомляє джерело в прокуратурі.

Допоки посада таки невідома, експерти з виборчого права не в змозі із сто відсотковою впевненістю сказати, чи можна було б депутатові Прилипку суміщати депутатську діяльність та роботу в прокуратурі.

“Якщо депутат каже, що його майбутня посада несумісна з депутатським мандатом і мова йде про роботу в прокуратурі – то ця посада – прокурор. Якщо ж мова йде про суд – це суддя. Взагалі це означає, що майбутня посада людини і важлива, і впливова, ” – припускає керівник програми практичної політики Інституту політичної освіти Олександр Солонтай.

Сам В’ячеслав Прилипко журналістам прокоментувати чому склав мандат і на яку посаду претендує прокоментував таким чином:

“Без коментарів. До побачення”.

Тим часом у Гостомельській раді вже думають, кому дістанеться полишений напризволяще мандат.

“Селищний голова Анатолій Кириченко одразу ж згадав, що у окрузі, де здобув перемогу Прилипко-молодший, другим номером був, на скільки мені відомо, похресник селищного голови Гусачов. Але Кириченнку слід розуміти, що повинні обов’язково бути перевибори й відповідне подання повинні підготувати до виборчої комісії. Кандидат, що посів тоді 2 місце, не може отримати мандат мажоритарного округу, якщо не виграє виборів в цьому окрузі,” – говорить Юрій Марчук, депутат Гостомельської ради.

Хоча В’ячеслав Прилипко, який хоче працювати в прокуратурі – органі, що в тому числі наглядає і за діяльністю місцевого самоврядування, склав свій мандат, у Гостомельській раді з династії місцевих урядників Прилипків з мандатом залишилась його рідна сестра Ольга Прилипко, а в Ірпінській раді батько – Юрій Прилипко.

8 коментарів

 1. партизанка Зоя 30 Серпня 2013 at 22:04

  “Спрут прилипонов” разбрасывает свои щупальца в контролирующие органы региона. Деньги отца делают свое дело.

  92.49.251.1**

 2. Звернення 31 Серпня 2013 at 13:41

  Мешканці смт.Гостомель звернулись до правоохоронних органів з проханням притягнути винних осіб, які налагодили схему отримання платні за відвідування спортивного залу, який знаходиться в Будинку культури смт.Гостомель. Кошти отримані від відвідувачів спортивного залу йшли особисто директору Марчуку Ю.В., який також є депутатом Гостомельської селищної ради.
  Голова вуличних комітетів смт.Гостомель – Ковальчук Л.В.
  Депутати Ірпінської міської ради – Сотніков О.Л, Пєший В.А, Кобринець А.В., Прилипко Ю.І.

  95.158.2.**

  • Ігор Домбровський 10 Вересня 2013 at 07:47

   Коли проти Ю.Марчука “виступили” тіпа “захисники” інтересів Громади Гостомеля:Депутати Ірпінської міської ради – Сотніков О.Л, Пєший В.А, Кобринець А.В., Прилипко Ю.І.- то це вже певний показник опозиційності Ю.Марчука до діючої провладної прес-машини в Гостомелі! Значить Юрко досить ефективно протидіє цим тіпа “захисникам”! А щодо вищезгаданих “друзів” Громади- то є багато питань по їх “ефективній” роботі(собі на кишеню), як в бюджетній комісії ради так і на місцях!!!

   93.180.249.1**

 3. Ірпінь 31 Серпня 2013 at 14:30

  “Мешканці Гостомеля”- працівники або фінансово вмотивовані прилипком люди. Сотніков О.Л, Пєший В.А, Кобринець А.В. не змогли відмовити гостомельському монстру. Ковальчук льончик звичайна шістка, яка відпрацьовує свою зарплату.
  Це ще одне підтвердження зведення рахунків з сім”єю неугодного депутата. Це методи прилипка, оскилькі міліція і бандити знаходяться під дахом його офісу.
  А поважним депутатам рекомендую поцікавитись умовами прийняття дітей в садочок, благодійними внесками в школі, в поліклініці і т.д.

  146.0.81.2**

 4. ГОСТОМЕЛЬЧАНИН 31 Серпня 2013 at 16:41

  ніякі умови прийому до дитсадка або благодійні внески до школи не виправдовують відвертого хабарництва і зловживання службовим становищем з боку Ю. Марчука в тому числі як депутата )) в даному випадку байдуже, хто саме першим звернув на ці кричущі правопорушення увагу – Ю. Прилипко або хто інший

  195.211.141.**

 5. Батько 1 Вересня 2013 at 13:14

  Я, як батько, вирішую сам давати благодійний внесок в садочок або школу, чи ні. І це не пропуск для моєї дитини до садочка. Я просто розумію їх ситуацію і допомагаю. І я знаю куди йдуть ці кошти, вони пред нами батьками відчитуються. Так що не рівняйте.

  95.158.3.**

 6. теж батьки 3 Вересня 2013 at 11:05

  ми добре знаємо, яка різниця між благодійним внеском і платою за відвідування тренажерного залу: не заплатиш марчуку – не пустить дітей займатись!!!

  95.158.48.**

 7. Гусачов 7 Вересня 2013 at 22:59

  Кому извесно то выбирал не Кириченко, а люди!!!! И перевиборы покажут!!!!

  95.132.104.1**

Leave a Reply

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539