Битва за мандат: передвиборчі шахрайства в Гостомелі

7

Нові подробиці соціологічної фальсифікації від БалогЗа місце у Гостомельській раді вирішили поборотись 6-ро кандидатів. Прихильність виборців 20-го округу прагнуть здобути:

Германчук Наталія – депутат Гостомельської ради минулого скликання по сусідньому округу.

Гусачов Анатолій – футболіст, похресник селищного голови Кириченка, який балотується в цьому окрузі вдруге (у 2010 році на цій дільниці переміг його конкурент В’ячеслав Прилипко, який склав мандат задля прокурорської роботи).

Друк Олександр – член партії “Свобода”, який також балотується в окрузі вдруге.

Дудник Надія – донька депутата Ірпінської ради Юрія Прилипка й сестра В’ячеслава, який склав мандат.

Жежера-Шапошнікова Олена – позапартійна, журналістка Сайту громади Приірпіння.

Зоря Іван – член соціально-екологічної партії “Союз.Чорнобиль.Україна.” 2012 році висувався від цієї партії до Верховної ради. Набрав менше, ніж піввідсотка – 383 голоси. Для порівняння переможець Кутовий отримав близько 24 тисяч голосів. Зоря не вів кампанію. Принаймні виборці його агітації в окрузі не відчули. Як правило, це свідчить про технічну природу кандата на виборах. Таких використовують, аби було більше шансів завести до комісії під час жеребкування своїх людей. Джерела редакції стверджують – Зоря – “технік” Мельника. Іван Зоря – сусід Юрія Прилипка, який на цей округ висунув цього разу замість сина свою доньку.

У Гостомелі вже почалась війна за мандат. Кілька днів тому на засіданні ірпінської ТВК приймали рішення про оформлення дільничної виборчої комісії по округу № 20 селища Гостомель.

Члени ТВК сформували дільничну виборчу комісію округу № 20, але не включила до неї людей, яких подали від себе двоє кандидатів – Наталія Германчук та Олена Жежера-Шапошнікова.

Причиною відмови голова ТВК Олексій Гавриленко назвав відсутність у поданих осіб реєстрації в межах виборчого округу.

Двоє кандидатів, чиї права були порушені, звернулися зі скаргами до Центрвиборчкому. 24 жовтня, у четвер, ЦВК надіслала роз’яснення голові ТВК Олексію Гавриленку.

 

У роз’ясненні наголошують – рішення ТВК, яке порушило права двох кандидаток, – незаконне.

Наразі заявлені до членства в комісії люди від Германчук та Жежери-Шапошнікової не включені до складу ДВК.

“Телефоном мені голова ТВК Олексій Гавриленко пояснив, що роз’яснень від ЦВК ще не бачив. Пообіцяв лише запросити на засідання ТВК. До виборів залишилось по суті 10 днів,” – розповідає Олена Жежера.

У четвер, 24 жовтня, коли прийшли роз’яснення ЦВК, відбулося засідання Гостомельської селищної ради, яке принесло для кандидатів 20-го округу ще одну несподіванку.

“Депутати, очевидно, зрозуміли, що до Гостомельської ради може пройти журналістка. Повторення коцюбинського сценарію, де журналістка Федорів Ірина стала депутаткою й висвітлює все, що відбувається навіть на закритій сесії ради, вони, очевидно, бояться. Тому почалися посеред виборчої кампанії за тиждень до виборів нові схеми – межі округу, де по суті мають бути довибори, несподівано для всіх – розширили,” – розповідає Юрій Марчук, депутат Гостомельської ради.

Таким чином округ № 20 зараз розширився на цілу вулицю з новобудовами.

За наявною в редакції інформацією, в окрузі реєструють нових мешканців, аби ті могли проголосувати за потрібного владі кандидата.

Редакція Сайту громади Приірпіння вже направила звернення до паспортного столу, аби отримати інформацію, скільки в окрузі було виборців станом на початок 2013 року, на початок травня та станом на кінець жовтня, аби з’ясувати офіційно, чи має місце масова реєстрація виборців перед виборами.

Залишається питання щодо законності розширення меж округу під час передвиборчої кампанії. Відповідні скарги направлені на Голову ЦВК Михайла Охендовського, голову Гостомельської ради Анатолія Кириченка та голову ТВК м. Ірпеня Олексія Гавриленка кандидаткою Оленою Жежерою-Шапошніковою.

7 коментарів

 1. Сашко 24 Жовтня 2013 at 20:24

  Гавриленка- еще тот фальсификатор! Странно что он еще не свободе!

  213.169.84.1**

 2. Тетяна 25 Жовтня 2013 at 16:17

  Свого часу я навчалась у славнозвісній Податковій академії, яка на той час ще не була податковою. Тож параленьно зі мною навчався й Олексій Гавриленко.
  Мені дуже прикро, що молоді люди мого покоління приймають темний бік, та нахабно чинять свавілля за подачки провладних мужів, і напевне вже в своїх мріях бачать себе такими ж чиновними та вельможними, плюючі з великої гори та з-за високого паркану своїх маєтків, на звичайних пересічних громадян.
  Просто вражають марштаби нахабності та зверхності таких молодиків, які по суті є маріонетками в чужих волохатих руках.
  Радує тільки те, що не всі ще продали свою душу за кусок землі під Києвом, що є ще щирі молоді люди, зокрема на данному сайті, які не бояться прямо у вічі висловлювати правду, та вступати в нерівну боротьбу зі знахабнілими “гнилими” чинушами, які обернули своє слугування народу, навпаки.

  95.158.10.1**

 3. поки одні пишуть – інші роблять 31 Жовтня 2013 at 15:38

  4 листопада 49 учнів і два вчителі ЗШ №14 поїдуть до Карпат за безкоштовними путівками від “Партії Регіонів”. Діти відпочиватимуть у спеціальному лікувально-оздоровчому санаторії “Косів” впродовж 24 днів. При закладі діє школа. Школярі пройдуть повний медичний огляд, відповідно до результатів якого буде призначатись індивідуальний курс оздоровчих процедур (кисневі коктейлі, профілактика захворювань органів дихання, лікувальна гімнастика та ін.)

  Раніше цієї осені у санаторії отримали можливість відпочити більше 100 учнів ЗШ №13: діти повернулись із запасом незабутніх вражень, сповненими здоров`я і сил до нового навчального року.

  95.158.48.**

 4. ГОСТОМЕЛЬЧАНКА 4 Листопада 2013 at 10:46

  чула від землевпорядника СР, що Надя Дудник перемогла по 20 округу з відривом у 100 голосів. всі кандидати як люди агітірували, по хатах ходили, тільки Жежера бігала і інших грязюкою поливала. воно і не дивно, що програла: мало писати, треба шось корисне робити для людей

  95.158.48.**

  Редакція попереджала щодо постійних змін нікнейму. Тому зазначає. З даної ІР-адреси постять різні коментарі під такими ніками.

  “поки одні пишуть – інші роблять”
  “Андрій” – стаття про “Водопілля у Гостомелі
  “Постійний читач” та “Родители” – під статтею “Озерні пристрасті”
  “теж батьки” – “Син Прилипка склав мандат”
  “Sportsman” – “Діти з температурою, дорослі у виразках – соціальна ініціатива від президента?”

  та інші.

 5. ГОСТОМЕЛЬЧАНКА 4 Листопада 2013 at 18:33

  ви ж редакція: шо не знаєте, там де є WIFI і багато комп’ютерів IP адреси однакові, а пости можуть писати різні люди. тепер коментую з домашньої і хочу ще раз привітати Надю з перемогою на виборах. так тримати!!

  195.211.141.**

 6. віктор 5 Листопада 2013 at 18:19

  До дописувача, який так хорошо піарить Прилипка. Я хочу тільки одне запитати. Можливо потрібно закрити школу №13 і забрати заробітну плату у тих вчителів які не приймають участь у навчальному процесі.

  185.26.182.**

  • Директор школи 11 Листопада 2013 at 14:40

   І до чого тут школа 13, навчальний процес та заробітна плата вчителів?
   http://u.to/LDv6BA

   95.158.3.**

Leave a Reply

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539