У Прилипка сховали автопарк Януковича

4

mashyny4Самооборона повідомила редакцію громади Приірпіння про те, що вночі, коли з Києва тікав президент Віктор Янукович, на склади до депутата Ірпінської ради Юрія Прилипка загнали цілий VIP-автопарк.

“20 лютого їхали, аби перевірити інформацію про російський спецназ у військовій частині Гостомеля. Спершу дорогу нам перекрило дерево – впало на дорогу. Подивились – зруб був ще теплий. Тільки почали знімати – нас оточили якісь люди – ну ви знаєте, “спортивної зовнішності”.

Ми скоренько звідти звалили. Але не самі – за нами поїхав джип. “Топили” за 100 – джип не відставав. “Валив” дальнім світлом. Ми вирішили їхати на військову базу іншою дорогою – за поворотом на неї джип відстав,” – пише на своїй сторінці у Facebook журналістка телеканалу СТБ – Ольга Кучер.

“Я думала – юху! – ми круті! – відірвалися! Але вже на цій другій дорозі я зрозуміла, чому відстав – там нас чекали ЧОТИРИ! автіки без номерів. Як тільки ми з’явилися – вони завелися, одна поїхала нам назустріч – теж з дальнім світлом. Їхала на зустріч на високй швидкості. Чомусь нам не захотілося говорити з її пасажирами і ми розвернулися. Безномерне авто поїхало за нами – провело до чергового повороту.

До військової частини ведуть ще кілька доріг, але їх ми перевіряти не стали. Бо знову з’явився “наш давній знайомий” – перший джип. Він же нас і провів спочатку на заправку, а тоді – і геть з міста. Я, звичайно, російських спецпризначенців так і не побачила, але кого б так старанно охороняли в невеличкому Гостомелі?” – такий запис журналіста розмістила на сторінці учора.

І сьогодні стало зрозуміло, що так старанно охороняли у Гостомелі. Самооборонівці й журналісти трьох загальнонаціональних каналів приїхали до складів “регіонала” – Юрія Прилипка.

“Люди з громадської оборони бачили, як вночі заганяли сюди машини. Кажуть, що з летовища саме у цей час вилетів Янукович,” – говорить депутат Гостомельської ради Юрій Марчук.

mashyna

“Коли ми зайшли в середину виявили 13 авто, вартість деяких може становити 1,5 мільйони доларів і більше. Броньовики класу люкс, є люксові позашляховики, бентлі, мерседеси,” – додає депутат Марчук.

Самооборонівці впізнали машини. Хлопці кажуть, що коли невідомі їхали до Гостомеля на вимогу самооборони не зупинились й почали відстрілюватись гумовими кулями. Одного хлопця поранили.

Машини були без номерних знаків. Але згодом самооборона на складі знайшла номерні знаки – кортежні VIP-номери.

nomery2

Останньою знахідкою, яка стала додатковим свідченням про те, що автівками користувалась президентська родина стала мапа.

Тут відзначений проїзд з Межигір’я до складів в Гостомелі.

Власник складів – Юрій Прилипко, якого після Мельника вважають правою “регіональною” рукою Приірпіння, стверджує, що не знає про те, чиї ж то автівки у нього на складі.

Нагадаємо, що син Прилипка Вячеслав нещодавно склав депутатські повноваження в Гостомельській раді й пішов працювати в прокуратуру Київської області.

Обидві доньки Прилипка – Ольга Прилипко та Надія Дудник – залишаються депутатками-“регіоналками” у складі Гостомельської ради. Надія Дудник перемогла на довиборах кілька місяців тому. На виборчій дільниці за неї відкрито агітували.

Сам же Юрій Прилипко, який наділив депутатством всіх своїх дітей, уславився тим, що влітку відкрив в Гостомелі небезпечне озеро для купання.

4 коментарі

 1. Гость 22 Лютого 2014 at 23:26

  Тепер Марчук нехай вибере собі замість спаленої Прилипком

  95.158.2.**

 2. Житель 24 Лютого 2014 at 01:32

  Бедный, нестчасный Марчук кто спалил его машину не видел?! А тут какой глазастый оказался! А Жежера до сих пор не может успокоитса что Надежда легитивно на выборах победила, вот и пишит свои статейки.

  46.201.52.2**

 3. Вера 24 Лютого 2014 at 13:44

  Люди в Гостомелі і в регіоні прекрасно знають, хто такий Прилипко та походження його статків. Тим не менше вкрадені гроші забезпечують йому не тільки далеко небезбідне існуванняЮ, але й депутатство всій його родині. А Це можливо тому, що багато виборців, які продають свої голоси. Для того, щоб такого не було, пропоную просто не спілкуватися з людьми, які продаються для того, щоб вони відчували на собі осуд суспільства.

  95.158.48.**

 4. ГОСТОМЕЛь 28 Лютого 2014 at 12:06

  це банальне зведення рахунків з конкурентами із використанням нової політичної кон’юнктури!!

  Прилипко – просто бізнесом займається, побудував склади і здав в оренду.
  Кому тепер не треба гроші?!
  Коли ви здаєте квартиру, то диктуєте наймачам правила – які речі і скільки зберігати? маєте право допитуватися, якими джерелами квартиранти нажили соє добро?!!

  195.211.141.**

Залишити відповідь

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539