Агітація в день виборів: за доньку Прилипка адмінресурc бився до кінця (ОНОВЛЕНО+ВІДЕО)

23

HolosujteСин Прилипка, В’ячеслав, який був депутатом Гостомельської ради, склав мандат через те, що переходить на роботу до прокуратури. Тому Гостомельська рада прийняла рішення провести довибори у неділю, 3 листопада.

За результатами виборів молодша донька Прилипка, Надія Дудник, опинилась на 1 місці й отримала 127 голосів.

Анатолій Гусачов, похресник дружини селищного голови Кириченка, набрав 30 голосів.

Олена Жежера-Шапошнікова, журналістка, посіла третє місце, набравши 27 голосів.

Свободівець-самовисуванець, Олександр Друк загітував за себе 22 виборців.

Наталія Германчук, екс-депутатка Гостомельської ради, отримала 20 голосів.

Кандидат Іван Зоря на останніх виборах народних депутатів у 2010 році, за інформацією джерел, був технічним кандидатом Петра Мельника. На цих виборах він набрав аж 2 голоси.

Двоє виборців не підтримали жодного кандидата. 8 бюлетенів виявились зіпсованими.

Загалом проголосувало 238 виборців із 373 зареєстрованих.

Передвиборчі перегони розпочались з того, що людей від кандидаток Германчук та Олени Жежери-Шапошнікової не включили до виборчої комісії.

Причиною відмови голова ТВК Олексій Гавриленко назвав відсутність у поданих осіб реєстрації в межах виборчого округу. Це чітко чути на відео.

Після того, як ЦВК роз’яснило незаконність такого обгрунтування, в рішенні змінилось формулювання. Тут зазначили, що документи від цих двох кандидаток не були належним чином оформлені.

Але голова ТВК наголосив, що ті, хто став членами комісії – досвідчені люди. Коли ж оголосили вік досвідчених людей, то виявилось, що членами комісії стали навіть ті, хто голосує вперше за своє доросле життя.

Про критерії відбору до комісії жартували навіть у день виборів на дільниці.

Ви не підійшли по возрастной категорії,” – жартома роз’яснює своїй людині причини такого рішення кандидатка Наталія Германчук члену своєї команди Вікторові Небозі.

“У нас був конфлікт. Мене не зареєстрували членом ДВК. Суд (Ірпінський міський суд – прим ред.) потім виніс рішення не на нашу користь, хоча я стремився до цих красивих дівчат,” – сміється Віктор Небога, який, як показали вибори, виявився одним із найбільш уважних та компетентних учасників виборчого процесу.

Одна з довірених осіб, яка була на дільниці й побажала залишитись невідомою, розповіла журналістам про справжні критерії такого нестандартного відбору:

“Мені одна з дівчат, які увійшли в комісію, зізналась, що їм дали команду підтримувати доньку Прилипка Надію Дудник і всіма засобами цьому сприяти”.

Сприятливими засобами виявилось те, що менш ніж за 10 днів до дати голосування рішенням Гостомельської ради були розширені межі округу. Відтак агітація упродовж належного часу кандидатами там не велась.

Людей про вибори вирішили теж проінформувати по-особливому. Вказали в запрошеннях не ту адресу.

Насправді ж виборча дільниця була на вулиці Радгоспній.

“Це людський фактор. Ну що? Люди не можуть помилитись?” – говорять в дільничній комісії.

На щастя, деякі виборці не вчитувались у деталі повідомлення й ішли на дільницю до будинку культури.

На інформаційній дошці в будинку культури годі було знайти біографії 6-ти кандидатів. Очевидно, тут вирішили не обтяжувати виборців інформацією, яка допомогла б прийняти усвідомлений вибір.

З самого початку постало гостро питання про те, чому голова комісії й члени комісії не знають в кого скільки бюлетенів на столі. Нагадаємо, бюлетені – документи суворої звітності. Це виявили, коли частину бюлетенів з одного столу просто передали на інший стіл.

“Це ж вкрай необхідно знати, бо увечері ви будете рахувати кількість контрольних талонів й бюлетенів, які видали й які залишились,” – зазначає Назар Смольський, представник газети “УДАР Віталія Кличка”.

Зранку на дільниці вже було кілька десятків людей – спостерігачі, довірені особи, представники ЗМІ та кандидати. До слова на виборчій дільниці були всі кандидати протягом дня, окрім Надії Дудник, яка з’явилася на дільниці лише для того, щоб проголосувати.

Донька Прилипка зі своїм чоловіком-байкером, який входить до клубу “Бандітас”, як виявилося, чекає дитину і вже от-от має народити. Але, очевидно, жінка свідома того, що і при надії, й з дитиною на руках буде справно відвідувати сесії селищної ради.

У порушення закону разом із Надією Дудник на дільниці з’явилась її сестра – депутатка Гостомельської ради Ольга Прилипко, яка у цей час не мала жодного права перебувати на дільниці.

Закон порушував і батько кандидатки Юрій Прилипко, якого довелось аж двічі виганяти з дільниці.

Після того, як Прилипко проголосував, він вирішив затриматись біля голови ДВК і тут розгорівся скандал.

“Залиште виборчу дільницю. Ви проголосували – виходьте,” – звертається до депутата Ірпінської ради кандидатка Олена Жежера-Шапошнікова.

“Ви мені будете наказувати?” – обурився Прилипко.

“Ви проголосували? Залиште дільницю. Виходьте,” – наполягає Жежера-Шпошнікова.

Прилипко зазначив, що може ще буде голосувати, хоча вже давно кинув бюлетень до урни.

“Ви задали питання? Я отріагірував, як счітаю потрібним,” – пояснює свою позицію Прилипко, який зрештою покинув дільницю.

Але за певний час він знову з’явився у дверях.

На цей раз його заходився спроваджувати з дільниці представник кандидатки Германчук – Віктор Небога, який удруге розтлумачив Прилипку, що той порушує закон.

По тому, доволі тривалий час Прилипко стояв на вході до дільниці, де зранку на нього чекав голова селищної ради Анатолій Киричекно, який до слова чудово усвідомлював, що йому не можна перебувати на території виборчої дільниці.

Нагадаємо, що Анатолій Кириченко на сесії ради про деяких кандидатів висловлювався от так:

І ще одне питання, що з тих кандидатів, коториє єсть, три – неадекватні, зразу кажу. Три чєловєка жизні нам не дадуть, однозначно”.

Але Кириченко, який, на відміну від Прилипка, не порушував закон на дільниці, знайшов де себе проявити.

“Я звернув увагу, що Прилипко та Кириченко, які стояли на вході до виборчої дільниці, активно контактували з виборцями, тисли їм руки, вітались і щось казали. Тобто тим самим “нагадували” про себе і “правильний вибір,” – розповідає голова громадської організації “Самозахист”.

А тим часом на самій виборчій дільниці у порушення закону відверто пройшла агітація за кандидатку Дудник.

Одна жінка привела на дільницю бабусю, якій голосно і на всю дільницю, коли тій видали бюлетень, сказала:

Поставиш галочку за Дудник“.

Коли ж піднявся скандал через те, що на дільниці агітують у день виборів,то жінка-агітаторка сказала:

“Я сказала поставиш галочку, за кого ти голосуєш”.

Чітку агітацію за Дудник чули всі – журналісти, довірені особи, кандидати.

Вдали, що не чули члени комісії. Вони не зробили громадянці ЖОДНОГО зауваження.

Проблеми зі слухом спостерігались і в людей доньки Прилипка.

Бабусю до кабінки голосування провадили всім миром і навіть дали їй лупу, аби та проголосувала як слід, але справжнє волевиявлення старенької жінки всі, хто хотів, почули:

Нахрена воно мені нада?”

Ніхто крім опозиційних спостерігачів не спитався жінку, хто вона така. Зрештою жінка представилась Милятинською Тетяною Михайлівною. Спостерігачами  був складений акт, який підписали представники різних кандидатів і самі кандидати.

Родич старенької, яку привели на дільницю проти волі, розповів, що з самого ранку бабусю на своїй машині возив водій Прилипка Аркадій, розказуючи, за кого треба голосувати.

“Вони її зранку катали, з восьмої ранку, шукали паспорт, щоб вона проголосувала за Дудник. Паспорт її був у сестри,” – говорить родич.

Інша бабуся Єфросинія Іванівна 76-ти років розповіла журналісту сайту “Про Ірпінь”, що вона оцікує від новообраного депутата.

“Думаю, що життя тепер лише покращиться, бо у батька міцна рука. Гарний батько – дітям добре! Та й от (від) Наді тепер чекаю на Новий год подарок“.

Resize of DSC 0628

 

На питання “Хто такий батько?” – лише хитро посміхнулася, а потім пошепки промовила: “Прі-ліп-ко”.

Взагалі кожного, хто брав бюлетень, і кидав до скриньки, фотографував Олександр Наказенко, який видає газету “Зоря Приірпіння”, один з останніх номерів якої вийшов зі схвальними статтями про діяльність депутата Ірпінської ради Юрія Прилипка.

Наказенко доволі тісно спілкувався з людьми, які де-факто представляли інтереси доньки Прилипка.

Один із таких представників, який відмовився назватись, не мав на собі жодного посвідчення, і якого відмовилась ідентифікувати на прохання журналістів голова комісії Галина Сєдова, сидів тривалий час поряд з урною, коли поряд стояв член комісії Петро Котляр, з яким час від часу невідомий переглядався і задоволено кивав головою, коли галочка була за Дудник, про що йому сигналізував член комісії.

Член комісії Петро Котляр, зазираючи в урну й контролюючи, за кого віддали голос, символічно тис виборцям руки.

Особу ж невідомого чоловіка вдалося встановити. Ним виявився Максимом Осецький. Він свідомо відмовився називатись, представитись, а також спілкуватись із пресою.

“Мені так і не роз’яснили, хто це був і неможливо було встановити офіційно, чи має ця людина право перебувати на виборчій дільниці. Жодного посвідчення я не побачила. Відповіді від голови комісії з проханням назвати мені присутню особу – я не отримала. Мені сказали, що всіх присутніх ані голова, ані члени комісії, виявляється, не знають і не можуть знати. Як таке може бути на виборчій дільниці, де може перебувати виключно визначене коло осіб, які мають бути відомі членам комісії, зрозуміти важко,” – розповідає Ірина, представник ЗМІ.

Всі довірені особи й представники ЗМІ дійсно спілкувались ввічливо й спокійно, на підвищені тони зривалась голова комісії та невідомі чоловіки, які, представляли інтереси Дудник.

На дільниці був ще один чоловік, який не представлявся, не носив посвідчення й постійно обстоював інтереси кандидатки Дудник.

Його особу теж згодом вдалося встановити. Це був Сергій Чимерис. Ці двоє осіб, яких, як запевнила голова комісії, Галина Сєдова, вона не знала і не ідентифікувала, мали VIP-доступ до столу голови дільничної комісії.

Кілька годин вони безперешкодно сиділи поруч із столом, перекладали там якісь папери і документи.

 

Коли відійшли, нагодою сісти поряд та спостерігати за діями голови комісії скористалась довірена особа від кандидатки Жежери-Шапошнікової. Члени комісії й голова помітно занервували. Витримали не більше 10 хвилин. Терпець увірвався тоді, коли довірена особа дістала свій телефон.

Вмить одноголосно прийняли рішення про перешкоджання діяльності комісії й заборонили наближатись до столу. Голова комісії Галина Сєдова пояснила, як саме завадила їхній роботі довірена особа Жежери-Шапошнікової.

“Ви дихаєте мені в спину. Я себе відчуваю некомфортно. Я нічого не можу придумати”.

Очевидно, дихання двох “невідомих” чоловіків не так перешкоджало роботі жінки-голови виборчої комісії й їй з ними легше і комфортніше думалось. Теза голови комісії про те, що за присутності інших спостерігачів вона не може нічого придумати, розсмішила і пресу, і кандидатів, і довірених осіб.

Знімати на камеру та фотоапарат теж заборонили. Це сталось, коли до столу голови наблизилась довірена особа Жежери-Шапошнікової і софографувала документи на столі.

“Ви можете фотографувати готовий документ! А процес не можете,” – зривалась на крик голова комісії Сєдова.

При чому під заборону потрапили не лише довірені особи, але й представники ЗМІ.

На прохання присутніх поточнити статтю, яка забороняє зйомку на виборчій дільниці – голова комісії вдала заклопотаність й почала перебирати папери. Номеру статті ніхто так і не дочекався.

Але аргументувати закон узялась людина Дудник – Сергій Чимерис, при чому на питання, чи є в нього юридична освіта, він зазначив, що про це воліє не говорити.

“Знімати дозволено пресі на виборах до верховної ради, а на місцевих виборах ні,” – пояснив, яке законодавче поле діє в Гостомелі Сергій Чимерис.

Далі “закон”, за версією Чимериса, видозмінився і давав право на зйомку спостерігачам, але не журналістам.

При чому Чимерис, який, по суті, як і голова комісії, перешкоджав журналістській діяльності, порушував статтю 171 Кримінального кодексу України.

Аби донести букву закону до тих, хто керується якимись вигаданими нормами, довелось телефонувати члену ЦВК Андрію Магері.

“На всіх виборах однакові умови щодо цього питання, за законом. Можна знімати і на місцевих виборах, і на президентських. Якщо є перешкоджання – треба писати звернення до голови ТВК,” – зазначає член Центрвиборчкому.

Відлига на дільниці настала тоді, коли свободівці привели голову Гостомельської виборчої комісії Ольгу Онащенко.

Сама з ходу вона статті не пам’ятала, але телефоном з’ясувала, що спостерігачі мали право знімати. Після того члени комісії погодились зніматись і в приміщенні дільниці і ззовні.

Але люди Прилипка продовжували лякати журналістами навіть конкурентів. Коли Небога взяв собі кави з резерву, який був призначений головно для членів ДВК та людей Дудник (Прилипка), то Чимерис зазначив:

На сайті Коцюбинського напишуть – продався за чашку кави!

Віктор Небога, якому адресувались ці слова, підтримав жартівливий настрій конкурента й розповів, натякаючи на фальсифікації, як воно буває, коли по дорозі з ДВК до ТВК змінюють результати виборів:

“Можуть тут одну печатку – гуп! А там другу гуп-гуп. І буде ку-ку. Ку-ку.”

За кілька годин до кінця виборів довірені особи та спостерігачі почали помічати, що на дільниці діє технологія “збільшення явки”, яка спрямована на додавання голосів одному кандидату.

“Голова комісії про всі деталі інформувала вищу за рангом комісію телефоном. А тут кинулось в очі те, що одна з членів комісії проходилась рядами, де були списки виборців, члени комісії їй повідомляли інформацію, очевидно, про тих, хто ще не проголосував. Далі слались смс “невідомим особам,” – розповідає Ігор Домбровський, очільник ГО “Самозахист”.

“Потім людей привозили машиною. Мені здалось, що це був особистий водій Прилипка – Аркадій,” – додає Домбровський.

Таку схему помітили і журналісти.

“По 3 по 4 чоловіки привозили. Явка у понад 60 відсотків, яка була сьогодні на дільниці, це хороша явка навіть для президентських виборів, а тут довибори в селищну раду. Це дуже висока явка,” – говорить очевидець Назар Смольський, представник газети “УДАР Віталія Кличка”.

І дійсно, явка на останніх президентських виборах у першому турі лише на кілька відсотків перевищила явку в Гостомелі на довиборах, яка склала майже 64 відсотки.

Фотокореспондент журналу “Пульсар” бачив те ж саме, що й його колега.

“Приїздила ЛАДА темно-сіра. Без увімкнутих фар. Зупинялась десь за 500 метрів. Бачив двічі. Привозили по кілька людей,” – розповідає Андрій Сніжко.

Акт про помічені порушення ініціювала кандидатка Олена Жежера-Шапошнікова. Номери машини ВС 1663 СВ.

Знаковим є те, що акти взаємопідписували кандидати Олени Жежера-Шапошнікова, свободівець Олександр Друк, екс-депутатка ради Наталія Германчук та їхні спостерігачі.

Жодного акту не склали представники доньки Прилипка Надії Дудник та похресник дружини селищного голови Гусачов.

Кандидат Іван Зоря відмовився підписувати акти, хоча зранку був на дільниці й міг засвідчити про порушення, тим самим надав кандидатам додаткові аргументи на користь того, що він дійсно є технічним кандидатом.

Селищний голова Кириченко навідався до дільниці ще й під вечір. У розмові з Жежерою голова підкреслив, що на Сайті громади Приірпіння вже стільки написали, що за ним тепер Сибір плаче.

Кандидатка Германчук зауважила, що зараз до Сибіру вже не відправляють. І додала, що Кириченка разом з його подільниками можуть запроторити до рідної бучанської БВК (колонії суворого режиму), де він колись працював. Перед входом до дільниці зав’язалася напівжартівлива суперечка, в результаті якої Кириченка таки вирішили ув’язнити, але в іншу колонію – не таку сувору Тернопільську.

Ближче до 22 години почались розмови про закриття дільниці.

Виборчу дільницю вирішили закрити таки на 5 хвилин раніше. Спостерігачі віджартовувались, що, напевно, вже всіх кого треба привезли, або бояться довозити, оскільки це було виявлене фактично кожним учасником виборів.

Через спротив кандидатів та спостерігачів, згідно з законом, двері зачинились о 22:00.

Оскільки напередодні на дільниці вимикали світло, то ліхталі тримали на поготові і спостерігачі, і журналісти.

Сама комісія, як зазначила голова комісії, ліхтарів на випадок позаштатних ситуацій не мала.

“У нас є свічки,” – запевнила ще на початку голосування гловуюча Галина Сєдова.

Свічки напоготові не тримали, тобто якби виключили світло, то свічки запалили б не одразу.

Щойно закрили двері, почали зачитувати акти про те, що на дільниці перешкоджали проводити зйомку, працювати спостерігачам та велась відверта агітація.

“Я вважаю безпідставно. Там такого не було. Якщо людина старенька і не знає.. Ми приняли до уваги й розглянемо їх,” – резюмує Сєдова, яка впевнена – агтіація примарилась усім, окрім членів комісії та людей Дудник, які з огляду на “ідеальний” слух і особливості гостомельського законодавства, сприймають те, що відбувається на дільниці по-іншому.

ВІктор Небога повернув голову комісії до реальності тим, що акти про порушення були зачитані не всі. Пропав 4-й акт, який Небога подавав власноруч.

“Може в туалет сходили,” – піджартовує над досвідом членів комісії Небога.

Почали шукати акт і таки його знайшли.

“Досвідченість” членів комісії, про яку так впевнено говорив голова ТВК Олексій Гавриленко, далася найбільше взнаки під час підрахунку голосів.

Коли закрили виборчу дільницю два столи так і не змогли одразу сказати, скільки бюлетенів у них залишилось, скільки виборців проголосувало та скільки громадян не взяло участі в голосуванні. Перший зміг швидше тому, що номерація у списку в них йшла від 1 номера.

Це при тому, що члени комісії мали надміру багато вільного часу, бо за останню годину на дільницю прийшло лише кілька виборців.

Те, що можна було зробити заздалегідь у “досвідчених” членкинь комісії забрало з півгодини.

Коли ж почали підраховувати контрольні талони – і тут “досвід” дав про себе знати. Перший талон без підпису виявив досвічений Віктор Небога. За кілька хвилин знайшли й другий.

Відповідно два бюлетені були видані комусь без персонального підпису й перевірити, чи голосували відповідні особи – неможливо.

Коли ж голова комісії роздала на підпис листок, який треба було вкласти в пакет з контрольними листками й наказала всім членам комісії підписати, то журналісти виявили, що “досвід” членів комісії і тут себе проявив.

Всі члени комісії підписали по суті карт-бланш, на якому не була зазначена кількість контрольних талонів, і де взагалі не було відмічено про два недійсних талони, які були без підпису виборців.

На питання журналістки, чому члени комісії не дивляться, що підписують, одна з “досвідчених” членкинь відповіла так:

Ми ж довіряєм голові комісії!”

Це є ще одним аргументом на користь версії, що вся виборча комісія була сформована дійсно під конкретного кандидата.

Поки погашені бюлетені та контрольні талони пакували в шпалери золотавого кольору, що викликало сміх й питання про наявність в Гостомелі простого паперу, на захист “досвідчених” членів комісії одразу вступився Чимерис з черговим виправданням для порушення закону та виборчого процесу, яке не мало під собою ані найменшого підгрунтя й здорового глузду:

“Вы тоже когда-то были молодыми!”

На зауваження про те, що у такому віці бути досвідченим членом ДВК немодливо, людина доньки Прилипка скористалась не логікою, а філософією:

“У каждого свой путь…”

Аргумент про те, що члени ДВК зобов’язані дотримуватись закону й за порушення можуть бути притягнуті до кримінальної відповідальності Чимерис здивовано й щиро запитав:

А вы что всегда придерживаетесь закона?”

Поки тривали дебати, “досвід” знову взяв гору. Голова комісії наказала відкривати скриньки.

“А списки виборців!” – не втримався Небога, якого у члени комісії не взяли.

Ой!” – сказала голова комісії Галина Сєдова й попросила секретаря комісії викреслити у списках тих, хто не голосував й спакувати їх уже в спеціалізований конверт.

Коли ж висипали бюлетені на стіл, то всім озвучили ще одне нововведення із посиланням на закон: бюлетені будуть рахувати члени комісії стоячи.

“Ну, звісно, коли члени комісії сидять, за кожним можна стояти і контролювати, де стоїть галочка і чи правильно вони їх сортують. А так можливостей спостерігати менше,” – зазначає одна із довірених осіб.

На зауваження про те, що в законі немає норми про те, що бюлетені рахують стоячи, голова комісії Галина Сєдова не розгубилась і сказала:

Давайте проголосуємо, що будем робити це стоячи“.

Так члени комісії і залишились стояти, але придумали чергову норму закону.

“Відійдіть від нас на відстань витягнутої руки!” – сказала одна з членів комісії й зауважила, що інакше рахувати голоси не будуть.

Таку позицію підтримала голова ДВК Галина Сєдова:

“Якщо ви не відійдете ми не будемо працювати”.

Екс-депутат Бучанської міської ради Ігор Бартків зазначив:

Ви можете робити все, що хочете. Але в межах закону“.

Зрозумівши, що ніхто не збирається відходити, законотворча норма “Про витягнуту руку” (яка до слова в кожного має індивідуальну довжину) була скасована і почався підрахунок, під час якого були встановлені результати виборів, які більшість, з огляду на організацію кампанії, не здивували.

Кандидат Гусачов, який вдруге на цьому окрузі посів 2 місце, переконаний, що Прилипки вдруге виграли через те, що мають ресурс.

“На тому тижні я підвозив свою сусідку, Гуцкало, кажу їй: проголосуєте за мене по-сусідські. А вона мені – а ти мені сапожки купиш за 600 гривень, як Прилипко купив… От така свідомість в наших людей”, – розповідає Гусачов після підрахунку голосів.

Тобто Гусачову відомий факт про підкуп виборців, про який він ще не заявив до правоохоронних органів.

Як виявилось, кандидати чули про підкуп виборців і стандартними продуктовими наборами.

“Люди, які живуть на цьому окрузі досить нужденні. Більшість пенсійного віку. Коли я спілкувалася з ними під час передвиборчої кампанії, багато хто казав: Прилипко хоч і краде? але ж і з нами ділиться. Вони розповідали, що під час агітації за свою дочку Надію, Прилипко розвіз жителям округу борщові набори: буряк, моркву, картоплю. Дарував пухові ковдри”, – говорить кандидатка Жежера.

“Що можна відповісти на таке людям, які отримують зарплату чи пенсію 1000 грн? Влада навмисне ставить їх у таки рамки, що вони просто не в змозі думати й розвиватися. Їм постійно нав’язують думку, що прості люди нічого не зроблять, мовляв, нема чого рипатись, однаково буде так як влада захоче. А люди радіють подачкам. Подекуди раді й 100 грн за голос, адже багатьом нема з чого й за комірне заплатити…” – додає Жежера-Шапошнікова.

Довірена особа від кандидатки Жежери-Шапошнікової – Ігор Левіщенко припускає: на виборах була застосована технологія передвиборчих “каруселей”.

“У мене виникло питання щодо кількості бюлетенів. Чому виборців 373, а бюлетенів 350? Також з розповіді Віктора Небоги, довіреної особи Германчук, стало відомо, що голова Гостомельської виборчої комісії Онащенко мала на руках ще один бюлетень, про який у день виборів, крім Віктора Небоги, ніхто не згадав. Отже бюлетенів було 351. Як пояснила Онащенко, то був зразок, якого так ніхто і не побачив.

Остаточно я зрозумів, що мала місце фальсифікація з бюлетенями, коли побачив як нервували довірені особи Дудник при підрахунку голосів. Очевидно, вони боялися, що не зійдеться число бюлетенів. Після підрахунку голосів невідомий у чорній куртці, який так і не представився, радісно присів і каже: “єс, все сошлось!”. Тоді я точно зрозумів, що була карусель з бюлетенями,” – розповідає Ігор Левіщенко.

“Чому кинули такий сильний ресурс – вони дуже боялися, що в раду зайде журналістка. Найголовніше – син Прилипка, що склав мандат, був членом земельної комісії. Людина, яка зайде в раду – автоматично потрапляє в земельну комісію. У Прилипка була паніка і він нервував”, – додає він.

Фотокореспондент журналу “Пульсар”, побачивши, як розпорошились голоси, зробив з того свої висновки.

“Вибори вкотре показали, що опозиції треба об’єднуватись, бо протистояти такому масовому злу можна лише об’єднавшись, тобто концентрованим добром,” – говорить Андрій Сніжко.

23 коментарі

 1. ГОстомельчанка 5 Листопада 2013 at 00:12

  Жежера, уже програла,то будь людиною. Думаєш, як за тебе не голосували,то зразу люди тупі?! Це ще не агітація, єслі Кириченко іПрилипко з виборцями здоровались – між собою сусіди, кОжен друг друга знає: зато ти не одного виборця не бачила в лице і збучі в нашу дільницю лізеш!! Не віриться, шо і 27 голоси тобі віддали. У себе не балатуєся – бо вивчили, шо ти язва,нічого не робиш, та і пишеш як попало

  195.211.141.**

  • Вадим 6 Листопада 2013 at 15:44

   Прийде час і “сімейка” сяде. Все в свою пору- ми пам’ятаємо.

   Дивує рівень освіти певних “коментаторів”. Перш ніж писати- проштудуйте підручник з української.

   217.20.172.**

 2. Тетяна 5 Листопада 2013 at 00:29

  А я щиро радію, за тих людей, які отримали хоч якісь матеріальні вигоди від цього виборчого процесу, адже якби не було такого гучного розголосу, то навряд би мешканцям Калініна та Червоноармійської: прибрали зупинки, замінили пошкоджене покриття криниці, викосили бур’яни і чагарники, проклали трубу самозливної каналізації, та ін.
  Але ж сапожки зносяться, ковдра зкудлатиться,гроші витратяться, і на чай до Прилипка вас навряд чи покличуть, принаймні до наступних виборів…
  Тож шановні мешканці Гостомеля, подумайте, та зробіть правильний вибір

  95.158.10.1**

 3. ГОстомельчанка 5 Листопада 2013 at 07:43

  Ви, Тетяна, очевидно теж не з Гостомеля, а судите тільки по цій статті. На 20 окрузі ще під час каденціі брата депутатки Наді Дудник зробили дитячий майданчик, дорогу виклали плитками, провели освітлення і т.п. А нащот суботника – то це справа смаку: хтось бігає і розказує небелиці, поливає брудом опонентів, а інші мовчки роблять шось корисне для селища. І знову підтекст вашого комента, шо люди дурні раз не вибрали Жежеру. 127 не підкупиш сапожками і не загітіруєш в день виборів, потиснувши руку. Може це Олені Жежері пора поміняти тактику і почати шось робити крім розголосів і скандалів, єслі вона вже полізла в політику:-)

  195.211.141.**

 4. ЖЛОБ 5 Листопада 2013 at 08:46

  Шановні!Якщо програли прийміть поразку гідно.Не шукайте кота в темній кімнаті.Люди обирають тих кого знають.Хто Жежера для гостомельчан-ніхто.Так само як Федорів І Домбровський для коцюбинчан.Все буде добре!!!!!!!

  195.5.126.**

 5. спостерігач 5 Листопада 2013 at 11:21

  Мало Ви пані Жежера накопали, є серйозні ще більші докази, але за відсутності досвіду від Вашої команди не має з чим йти до суду. Чому Ви не рішали скільки виборців приписанні майже під час виборчого процесу, чому до вул Калініна 45 гром. Кочур приписано 13 осіб.

  185.26.182.**

 6. Олександр 5 Листопада 2013 at 11:58

  Относительно побед и поражений:

  Можно выиграть бой, но проиграть сражение;
  можно выиграть сражение, но проиграть кампанию;
  можно выиграть кампанию, но проиграть войну.
  Наполеон Бонапарт

  95.158.10.1**

 7. Ігор Домбровський 5 Листопада 2013 at 13:46

  Друзі проблема не в сумнівній перемозі когось із кандидатів, а в системних змінах свідомості виборців! Усі знають що селище знаходиться в ручному керуванні однієї особи! Селищний голова формальний очільник Гостомеля- всього навсього виконавець волі Прилипка. Мушу визнати, Прилипко виграв переконливо, але я не розумію навіщо йому цей мандат, адже селище і без тогшо під повним контролем його родини! Турбує інше-невже усвідомлення гостомельців не вистачає щоб відчути себе вершителями своєї долі? Тоді шкода гостомельців, шкода їхнього майбутнього…

  37.19.195.1**

  • DON 5 Листопада 2013 at 18:31

   Йому мандат особливо не потрібен. Це точно. АЛЕ. В сільраду могла зайти журналістка. І не карманна. І зайти на місце славіка пріліпка, В ЗЕМЕЛЬНУ КОМІСІЮ. А там….:) вона б паралізувала повністю роботу по розкраданню комунальної землі. ШО НЄ ЯСНО?

   93.72.159.**

 8. Ярик 5 Листопада 2013 at 17:58

  Если бы Прилипко не вкинул кучу бабла и не мобилизировал армию прилипонов, то не куда бы его дочку не выбрали. А так розсовал своих детей на хлебные места!

  95.132.134.2**

 9. відвертий 5 Листопада 2013 at 18:09

  Був собі нормальний чоловяга. а що з ним зробили гроші і Партія Регіонів.Куди кинутись за правдою і де її найти вже не знає. а я на своє переконання знаю. Біжи до Кирика він поможе і все знайдете разом. Як прибрати людське майно , громади землю, як пісочок на груди 5,5 млн.М3 придбати і продати. Куди спустити трупний яд з водою, а я підскажу— у сільське озеро.

  185.26.182.**

 10. Тетяна 5 Листопада 2013 at 21:11

  Шановна ,ГОстомельчанка, я, як корінна жителька нашого селища (доречі так само як і Олена Жежера),дивуюсь та “возмущаюсь”, що депутатьське оточення Прилипка, “мовчки роблять шось корисне для селища”, з великим “оддолженієм”, та показним хизуванням на “гласному” сайті Гостомеля.
  Шановні, а чи селищна рада це приватна “кантора” якоїсь однієї особи, чи це державна установа, з коштами та землями громади, яка “обрала” депутатів для вирішення цих самих проблемних питань. Чомусь не афішуються суми, які депутати списуть, зокрема на благоустрій і т.п.
  І говорити про тактику пані Жежери, принаймні нетактовно, маючи адмінресурс у кармані і родину з депутатськими мандатами.
  А “під час каденціі брата депутатки Наді Дудник”, люди мали записуватись заздалегіть на прийом, у приймальні дні. Думаю, що Надія, зважаючи на її цікавий стан, свої приймальні дні призначить ще не скоро.

  95.158.10.1**

 11. Округ №20 6 Листопада 2013 at 00:04

  Шановна Галина Яківна Єпанчінцева! Просимо Вас озвучте через сайт звірячі апетити Прилипка і як він з Вами поступив, коли Ви не захотіли працювати по його не прозорих схемах придбання земельних ділянок ОСГ по с. Блиставиця, де було зкуплено у людей по ціні за одну сотку від 40- 60 доларів США в кількості -360 га, с. Озера -154га, чому голови обох сіл чудом не сіли в тюрму, разом з Танцюрою Л. в не прозорий спосіб скуплено ОСГ -128 га, по радгоспу “Бучанський” та пізнішена на цих землях створеному КСП, піприємвто жодний гектар землі не використало за С\ Г призначенням, яким поступком можна назва дії Прилипка до Науменка М.І., який весь час мав хороші виробничі стосунки і людське відношення, чому він не може виїхати автомобілем з гаража, який віддав по гендоручені за свої борги, як поступив з своїми друзями Корольом Миколою, Анатолієм Давидовичем, Віктором з Києва, Миколою нач. ЖКГ, як доїть гроші із забудовників Васі Феєра, Герасюти Гриші та багато іншим , як виплачує гроші людям, які працюють у його фірмах, скільки людей отримують грошей у конвертах, чому западенці неоднаразово не отримували гроші за будівельні роботи.Чому жителям смт. Гостомель не виділяється земельні ділянки без коштовно під індивідальну житлову забудову, а Прилипку 20 гектарів отримав в одні руки, як призент, цю земельний наділ можна було б роздати – 250 особам простих людей, які стоять на реєстрації на отримання, а Ви говорите, що він возить, дає подарунки, споює горілкою людей на свята, де кому допомогає грошима, а де кого і виштовхує з МІРАЖА в спину, за такі подарки можна робити все. По інших бурної діяльності буде проінформовано Вас жителі пізніше на цьому сайті.

  146.0.81.2**

  • Олена 7 Листопада 2013 at 22:45

   Детальніше можете написати сюди: alena-oll@bigmir.net,туди ж можете надіслати номер свого телефону, я Вам передзвоню.

   95.158.48.1**

  • НІКА 11 Листопада 2013 at 19:37

   СЕСТЕР ЕБАЧИНЦЕВИХ-ЛОСЕЙ хто ж не знє , одна прохіндейка радгоспна (Анна), а друга яка обібрала -і обанкротила пів гостомеля підприємців які взяли її за ГЛАВ БУХА (КАТЬКА) ВИ ПРО КОГО????

   95.132.82.**

 12. ГОСТОМЕЛЬЧАНКА 6 Листопада 2013 at 09:36

  Жежера така сама карманна журналістка як івсі.тільки працює на інших людей;) в кожній статті ті самі герої і злодії…… приміром,марчук завжди пахне розами, все шо відбувається в Гостомелі подано з його точки зору,іноді і прямою мовою.тільки сайт Громади Приірпіння ніяк не відреагував,коли стало відомо,шо марчук обкрадав дітей у фітнесклубі.
  цікавий збіг:Жежера пише статю про затоплення складів. а потім обіцяє виборцям,шо вирішить цю проблему, хоть склади не в 20 дільниці;))
  думаю, жежери.марчуки і ті хто зними банально піаряться защот Прилипка;)
  і кому тут вірити?! Жежера зацікавлена сторона…….
  а про порушення на виборах: ну не з різницею ж в 100 голосів!!
  Дудник перемогла однозначно і так мало бути – бо людям треба шось практичне,а статті на дозвіллі можна почитати

  195.211.141.**

  • Склозавод 9 Листопада 2013 at 01:43

   Шановна Гостомельчанко!
   Що за сумнівні новини? Я розумію, що ви подруга Надії – але навіщо писати всіляку маячню? Особливо про “так має бути”: перегляньте відео – його достатньо для порушення декількох кримінальних справ та невизнання виборів недійсними. А голова комісії – добра жінка, я її пам’ятаю ще по старій 13-й школі(там зараз сільрада), але вочевидь або час або гроші змінили людину.

   95.158.48.**

 13. партизанка Зоя 6 Листопада 2013 at 09:57

  Проблема не только в Прилипке, там целый кладезь сомнительных существ: Аркаша Кобринец, Валера Пеший и прочие особи…

  92.49.255.**

 14. Вадим 6 Листопада 2013 at 11:52

  Яке сміховисько. Особливо “мова” у відгуках. Шановні боти, попросіть Вашого пахана-Прилипка подарувати на доданок до гонорару підручник української мови.

  І ці люди вважають себе частиною европейської культури, особливо на фото.

  217.20.172.**

 15. Вадим 6 Листопада 2013 at 12:21

  Н-да, печаль однако- эти люди хотят видеть себя в Европе. Голосовать за тех, кто делает их рабами. Деградация. Смешно. “Коментаторы”, купите себе книги по языку, а потом садитесь отрабатывать гонорары за клавиатурой.

  Прийдет время, будут сидеть.

  217.20.172.**

 16. Житель нашого села. 11 Листопада 2013 at 12:46

  Шановна громада прошу, ще раз звернути увагу на цих осіб, які проводили продажні фальсифіковані вибори:
  Голова: Сєдова Галина Володимирівна, бібліотекар (59 р.н.),
  Заступник: Ковтун Ірина Миколаївна (вихователь дошк. н.з.) (77 р.н.),
  Секретар: Чередюк Олена Олександрівна (вчитель шк.№3) (91 р.н.), Городня Тетяна Анатолівна (мед. сестра Антонов) (83 р.н.), член ком.
  Новокшонова Валентина Валентинівна (не прац.) (90 р.н.), Алєксєєва Альона Валентинівна (не прц) (78 р.н),
  Філаткіна Світлана Миколаївна (80 р.н.)
  Пархоменко Ірина Олександрів (86 р.н.)
  Мирончук Тетяна Олександівна (95 р.н.) студентка
  Котляр Петро Анатолійович (88 р.н.)
  Інформація взята з відео, оприлюднення списку виборчої комісії. Хочу зауважити, що всі члени комісії, відкрито дзвонили, своїм родичам, кумам, знайомим (адже це село і майже всі один одного знають), прізвища та адреси котрих моніторили за виборчими списками, та повідомляли цю інформацію помічникам Дудник, неодноразово збирались у каптьорці, де пили каву, чай та приймали іжу з рук знову ж таки помічників Дудник. Люди, що приходили голосувати були беземоційні та ніби зазомбовані, особливо в ті, яких привозила машина Прилипка.
  Більшість комісії, це безробітні,та безтурботні модолоді дівчата, доволі гарно вбрані (не нужденні, принаймні з першого погляду), котрими вміло маніпулювали люди Прилипка, зокрема той самий Чемерис, котрий приїхав до Гостомеля на службу військовим, та, нещодавно, полишивши неприбуткову державну справу поступив ніби “рекрут” на іншу , напевне вигіднійшу службу.
  Виникає логічне запитання: чи ви геть подуріли?, що продаєтесь за іжу та гроші. Легковажність цих осіб, руками котрих, спотворюється майбутнє нашого селища, наших дітей, просто вражає. Дівчата, не забувайте, що ви живете в селі і все те, що вам здається ніби не помітне, доволі очевидне. Українська мудрість каже, де легко отримуєш, то втратиш набагато більше.
  Ви всі молоді та гарні, невже у ваших головох не виникає ні краплі сумніву, що до такої неземної любові до всіх вас, з боку Прилипка?
  Невже ваші нащадки радітимуть своєму рабському становищу, та слугуванню вельможним панам, що так вміло дерибанять нашу з вами землю, поки ви відволікаєтесь на тимчасові подачки.

  95.158.10.1**

 17. Небога 16 Листопада 2013 at 01:22

  а кто наваял сей опус? Жежера-журналист? Все равно что еврей – оленевод.
  пишут гадости на уважаемых всеми людьми! Вспоминается басня : “Ай да Моська, знать она сильна, коль лает на слона!

  213.238.8.**

 18. Віктор 20 Листопада 2013 at 11:17

  Шановний дописувач! Краще пишіть під своє прізвище, не використовуєте моє. Брудом, плітками, скаргами я ні коли не займаюсь. Якщо я з чим не згоден, я говорю в очі і один на один. або вирішую в законний спосіб.

  185.26.182.**

Leave a Reply

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539