“Яблуневий цвіт” та інші плани дерибанників в Гостомелі

10

Хлопці з Майдану надіслали редакції нові документи щодо планів депутата Ірпінської ради Прилипка на землю в Гостомелі.

Як виявилось, окрім кооперативів та садових товариств люди Прилипка у найкоротші строки повинні зареєструвати такі назви фермерських господарств, як

“Озерна Кімерка” та “Ірпінське прибережне”. Про це свідчить записка, яку знайшли майданівці в пакеті документів, залишеному помічниками Прилипка — Максимом Осецьким та Сергієм Чемерисом.

spysok

Як бачимо, людям, котрі оформлюють дерибани в регіоні, їхня безграмотність не заважає заволодівати земельним та рекреаційним ресурсом громади.

Із завданням “зарезервірувать назви” Осецький впорався точно на одну третю, оскільки в папці, за свідченнями майданівців, вже був підписаний статут садового товариства “Яблуневий цвіт”.

До речі, його засновниками стали: вже відомий Максим Осецький, юристка Лариса Павлюк, яка співпрацює з Прилипком й сама мешкає в  Києві, та дехто Інна Козенюк з Житомирської області.

Сама Козенюк статуту не підписувала. За неї підпис поставила Лариса Павлюк, яка нібито мала довіреність від житомирчанки.

У прибуткові справи залучають лише наближених та перевірених людей. Сам статут посвідчував нотаріус В. В. Прилипко.

notarius

Варто зауважити, що дружину Прилипка звати саме Валентина Василівна. Дружина депутата Ірпінської ради Прилипка працює приватним нотаріусом, і її офіс розташований навпроти Гостомельської селищної ради.

“Поруч зі статутом знайдено пачку заяв, які мають, гадаю, підписати члени товариства”, — розповідає майданівець.

Ось ці заяви, які всі охочі отримати землю в новому садовому товаристві можуть занести за адресою вулиця Леніна, 3.

Саме тут і зареєстроване нове товариство. За цією ж адресою були зареєстровані кооперативи та організації, які в 2008 році оформили ділянки в Гостомелі переважно на мешканців інших областей, зокрема Дніпропетровської та Кіровоградської.

Редакція Сайту громади Приірпіння вирішила поцікавитись у місцевих, чи чули вони про такі нові фермерські господарства, як “Озерна Кімерка”. оскільки ця територія — це прекрасний рекреаційний ресурс селища Гостомель.

foto

“Нічого такого не чув, але, якщо це правда, я в шоці. Для чого це нам? Я проти, звичайно. Якщо це одразу за озером — ми там дресируємо собак, ходимо туди на шашлики… Та що вони собі думають, вже весь Гостомель складами заставили — без громадських слухань. Тут, на Кимерці, всі будуть проти – треба піднімати народ”, — говорить житель Кимерки Анатолій. “А якщо вони вже до резервної землі добралися — там близько 8 гектарів… Я навіть не знаю, що вам сказати. Люди цього вже точно терпіти не будуть”, — додає гостомельчанин.

Частина опозиційних депутатів ради налаштовані до екс-“регіональної” більшості категорично.

“Вся історія з кооперативами Прилипка — це довга пісня. Вони вже давно поскупляли в людей паї — землі сільськогосподарського призначення — і забудовують їх. Я, як можу, протистою цьому в раді: розповідаю людям на своєму окрузі, що землі сільськосподарського призначення треба обробляти, а не забудовувати…” — говорить кимерський депутат Василь Вознюк.

“Влада в Гостомелі — вся корумпована, в раді є лише 7 депутатів, яким можна довіряти, всі решта — “холуї” Прилипка та Кириченка. Як ті скажуть, так вони й голосують. Вважаю, що від ради в нинішньому складі та ще й на чолі з Кириченком ніякого толку не буде. Їх треба розпускати. Особливо треба відправити у відставку селищного голову — від нього все йде, він, як Чечетов, — піднімає руку, щоб всі бачили, як голосувати…”, — переконаний Вознюк.

Хлопці з Майдану, обіцяють найближчим часом по можливості надіслалти нові скан-копії документів, які дадуть зрозуміти деталі інших оборудок та земельні амбіції імперії Прилипка не лише в Приірпінні.

10 коментарів

 1. Анонім 11 Березня 2014 at 11:00

  Так прям они сами оставили эти документы?!!!!Добровольно?!Или их силой отняли?!И очень странно что отдали их именно вам!Напрашивается вопрос: не вы ли участвовали в изъятии этих документов?!!!!!!!!!

  176.36.17.**

  • Editor 11 Березня 2014 at 11:19

   Яким чином були залишені цими особами документи – про це нам не відомо. Нам лише надсилають їхні скан-копії.

   Дивного в тому, що надсилають саме редакції Сайту громади Приірпіння – не вбачаємо, адже на майдані в сотнях записані люди з нашого регіону. Вони й порадили, як читачі, звернутися до нас. Нам це, звісно, приємно.

   • Анонім 11 Березня 2014 at 12:14

    Если вы имеете на майдане знакомых людей спросите у них как к ним попали эти документы!Я думаю простому читателю будет интересно узнать подробности!И почему ваша редакция так доверяет только одной стороне, но не спрашивает у “этих особ”(Осецкого и Чемириса) что там на майдане произошло?! Ведь на “Віче” в Гостомеле сообщали что эти ребята пропали!Как? При каких обстоятельствах?!Кто этому поспособствовал?!Это тоже не мало важные факты! И вообще от куда известно что это именно их документы!Высветлите пожалуйста полную картину событий с двух сторон! Для того чтобы читатели могли сделать для себя независимые не от кого выводы! Спасибо!

    176.36.17.**

    • Editor 11 Березня 2014 at 15:01

     Пане Анонімний, ми намагались якось поспілкуватись із паном Осецьким та паном Чемерисом, але, на жаль, вони навіть представитись не захотіли й усіляко уникали спілкування з пресою, а іноді навіть вели себе не досить виховано по відношенню до присутніх на виборчій дільниці спостерігачів та журналістів. Їх навіть відмовилась ідентифікувати голова виборчої комісії на наше прохання.

     Силою примусити до спілкування людей з представниками ЗМІ, ми не можемо. Це їхня добра воля. Контакти редакції є абсолютно у відкритому доступі.

     Навіть якщо за їхнім підписом і з їхніми фото для авторської колонки надійде матеріал на пошту – редакція його, перевіривши інформацію, опублікує.

     Наразі жодних спроб ані пан Осецький, ані пан Чемерис не робили, щоб сконтактуватись з редакцією.

     Тому ми аналізуємо виключно документи, частина з яких мають мокрі печатки, й спілкуємось з тими, хто йде на контакт з журналістами.

 2. пророк 11 Березня 2014 at 19:24

  А депутат Вознюк такой прям “Святой”, ребёнка в школе чужого умереть бить, зимой в лесу ёлку воровать,тоже мастер, в аренду помещение незаконно здал,тоже мастер,и земельку себе тоже брал и т.д. Так что рвать рубашку на теле что он за народ,не надо, и показывать что он так скромно живёт, тоже.

  77.88.253.**

 3. Анонім 14 Березня 2014 at 14:04

  А на котакт идет всегда с удовольствием Юрий Марчук!И такой “Идеальный”!!!Прям и скрывать ему нечего???!!!!А на самом деле если покопатся в его жизни можно много интересного узнать!!!!!Пусть журналисты этого сайта раскажут людям и про скажем мягко плохие поступки этого “человека”!!!!!!!!!!!!!!

  176.36.17.**

  • Тетяна 14 Березня 2014 at 19:09

   Пане, анонімний, судячи з такої кількості ваших коментів, можна зробити висновки, що ви є зацікавленою особою, а вашим вчинкам нема виправдань перед совістю та жителями Гостомеля. То ж єдине, на що ви здатні, то це поливати брудом усіх наших жителів, бо якщо покопатись у житті кожного, то напевно можна щось та й нарити і це звісно виправдовує вас та таких як ви пристосуванців котрі за рахунок влади та адмінресурсів поповнювали лише власні кишені.
   А стосовно питань, то вони звісно будуть, до всіх хто прийде у владу, хай навіть місцеву.

   95.158.10.1**

 4. Юрій 16 Березня 2014 at 14:27

  Прилипко- це лише маленький гвинтик механізму земельної корупції на Київщині. Всього лише пішак армії Пєшого. Для податківців непочатий край роботи. Ну і прокуратури(тільки люстрованої, бо вони земельні участки дуже люблять)

  95.132.16.1**

 5. Ирина 24 Квітня 2014 at 14:24

  Прилипко это просто жлоб,который одурачивает людей и оббирает.Десяткам он должен огромные суммы ,о которых просто забыл. Ну скажите как простой селянин построил 3 огромных склада общей площадью более 40 тыс кв.м.,с озёрами,саунами,офисными помищениями.Сколько стоит построить 1 кв.м? Как его бестоле=ковые дети не умеющие связаь 2-х слов стали депутатами? Почему прилипко не займётся антикорупционный комитет? Почему власть поменялась,а прилипко продолжает наживаться на людях и присваивать себе государственные земли? прилипко ты должен задуматься? Тат дальше жить нельзя.

  93.74.53.2**

 6. Свiтлана 24 Квітня 2014 at 14:52

  Цей чоловік Юрій Прилипко дуже не порядна людина. Він зайняв у мене гроші і тепер не збираеться віддавати. Я спілкувалася з однім чоловіком Сергієм у якого він також позичив але Сергій все оформив нотаріально і вже більше ніж 3 роки йдуть суди. Що говорити про мене, у мене немає нияких бумаг.Всі люди яким Прилипко Юрій винен гроші почали гуртуватися.Це такий собі вібух ,який чекає на нього.
  Допоможить справитися з цим аферистом.

  93.74.53.2**

Leave a Reply

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539